1

@Frimpong 20 lat temu i niepowiązane w żadnym stopniu z tym konkretnym meczem

2

Galatasaray dzisiaj skandalicznie symuluje i kradnie czas, cała drużyna powinna zejść do szatni z żółtymi kartkami. Jakbym Real oglądał

1

@macio_944 CR i Courtois nigdy nie grali w jednym zespole

0

Touchameni jak zwykle dał najgorszego nura w historii i sędzia to gwiżdże.

0

Osimhen niewiele ma między uszami.

1

@APTAPT kontuzjowani: Mbappe, Militao, Bellingham, Rodrygo, Huijsen

0

Iwański komentuje Juve w Telewizji Polskiej. Ciekawe, czy jakimś cudem uda mu się wspomnieć o Realu Madryt lub Cristiano Ronaldo

8

Gdyby to kopnął jakiś Valverde czy Asencio mielibyśmy teraz dogrywkę.

0

Ja pierdzielę... Niech ktoś ogarnie Borussię i ich gen frajerów, bo to się nie godzi.

2

Kobel prawdopodobnie przegrał dwumecz Borussi

0

@VamoSBarca88 nie cała. Niektórzy pamiętają jeszcze polską Borussię...

1

@Safrani wizualnie Sanatorium pod Klepsydrą, z całą pewnością. Całościowo Krótki Film o Miłości, Ziemia Obiecana, Wesele (2004), Diabeł, Kanał, można wybierać z tych.

0

@APTAPT my jesteśmy w czołówce, tylko sukcesy Guardioli, Rijkaarda i Enrique nas ratują.

0

Jakim cudem takie coś nie wpada? Chyba za dużo ludzi BTTS postawiło dzisiaj

0

@Giwera no ta jedna LM była imponująca, ale ten sam Terzić potrafił przegrać pewne mistrzostwo w ostatniej kolejce.

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja podobnie, klasyczek.

0

Czy Borussia w ogóle kiedykolwiek ściągnie trenera, na jakiego zasługuje reputacja tego klubu? Od czasu Tuchela marnie to wygląda.

4

Na Borussię zawsze można liczyć, że sfrajerzy każdy wygrany mecz.

1

BvB pięknie to sfrajerzy.

0

@Filipem to zacznie grać jeszcze gorzej w kluczowym etapie sezonu.

0

@Michael24 murem za Mou dzisiaj

3

@Pedri16Future Atletico, Chelsea (od 5 lat) oraz BvB poza jedną świetną edycją w LM też nie pasują.

3

@daniel32778 włoski Real Madryt, tylko że oni nie zawsze spadają na cztery łapy.

3

@19Riki20 niestety nie ma co na to liczyć, choć najchętniej odesłałbym PSG do Ligi Europy lub nawet zostawiłbym w fazie grupowej..

0

@Cryptolis najgorszy moment już chyba na razie za nami, kiedy Barcelona grała w Ligach Europy lub przegrywała 2:8 a Real dostawał baty od City czy Chelsea. Teraz my wróciliśmy na powierzchnię a Real jest nadal bogaty i przepychany jak nigdy dotąd.

2

@betonito poradzili sobie już z niejednym gigantem, więc czemu nie? No ale racja, pytanie było o kibicowanie. Nie widzę powodu, by kibicować obrzydliwie bogatemu klubowi, gdy jest okazja napisać niepowtarzalną historię w Lidze Mistrzów przez Bodo

2

@Derean Piotrka nigdy w tych Włoszech nie szanowali.

0

@Pedri16Future to prawda, przeważnie od tamtego czasu na etapie ćwierćfinałów nie ma już żadnego włoskiego zespołu.

3

@betonito nie ma mowy. Norwegowie rozjadą ich po raz drugi i trzeci

1

@Kozinho. bądźmy szczerzy, koło tej dwójki nie stoi nikt, ale za nimi trzeci jest tylko i wyłącznie Robert Lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?