Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong 20 lat temu i niepowiązane w żadnym stopniu z tym konkretnym meczem
2
Galatasaray dzisiaj skandalicznie symuluje i kradnie czas, cała drużyna powinna zejść do szatni z żółtymi kartkami. Jakbym Real oglądał
1
@macio_944 CR i Courtois nigdy nie grali w jednym zespole
0
Touchameni jak zwykle dał najgorszego nura w historii i sędzia to gwiżdże.
0
Osimhen niewiele ma między uszami.
1
@APTAPT kontuzjowani: Mbappe, Militao, Bellingham, Rodrygo, Huijsen
0
Iwański komentuje Juve w Telewizji Polskiej. Ciekawe, czy jakimś cudem uda mu się wspomnieć o Realu Madryt lub Cristiano Ronaldo
8
Gdyby to kopnął jakiś Valverde czy Asencio mielibyśmy teraz dogrywkę.
0
Ja pierdzielę... Niech ktoś ogarnie Borussię i ich gen frajerów, bo to się nie godzi.
2
Kobel prawdopodobnie przegrał dwumecz Borussi
0
@VamoSBarca88 nie cała. Niektórzy pamiętają jeszcze polską Borussię...
1
@Safrani wizualnie Sanatorium pod Klepsydrą, z całą pewnością. Całościowo Krótki Film o Miłości, Ziemia Obiecana, Wesele (2004), Diabeł, Kanał, można wybierać z tych.
0
@APTAPT my jesteśmy w czołówce, tylko sukcesy Guardioli, Rijkaarda i Enrique nas ratują.
0
Jakim cudem takie coś nie wpada? Chyba za dużo ludzi BTTS postawiło dzisiaj
0
@Giwera no ta jedna LM była imponująca, ale ten sam Terzić potrafił przegrać pewne mistrzostwo w ostatniej kolejce.
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja podobnie, klasyczek.
0
Czy Borussia w ogóle kiedykolwiek ściągnie trenera, na jakiego zasługuje reputacja tego klubu? Od czasu Tuchela marnie to wygląda.
4
Na Borussię zawsze można liczyć, że sfrajerzy każdy wygrany mecz.
1
BvB pięknie to sfrajerzy.
0
@Filipem to zacznie grać jeszcze gorzej w kluczowym etapie sezonu.
0
@Michael24 murem za Mou dzisiaj
3
@Pedri16Future Atletico, Chelsea (od 5 lat) oraz BvB poza jedną świetną edycją w LM też nie pasują.
3
@daniel32778 włoski Real Madryt, tylko że oni nie zawsze spadają na cztery łapy.
3
@19Riki20 niestety nie ma co na to liczyć, choć najchętniej odesłałbym PSG do Ligi Europy lub nawet zostawiłbym w fazie grupowej..
0
@Cryptolis najgorszy moment już chyba na razie za nami, kiedy Barcelona grała w Ligach Europy lub przegrywała 2:8 a Real dostawał baty od City czy Chelsea. Teraz my wróciliśmy na powierzchnię a Real jest nadal bogaty i przepychany jak nigdy dotąd.
2
@betonito poradzili sobie już z niejednym gigantem, więc czemu nie? No ale racja, pytanie było o kibicowanie. Nie widzę powodu, by kibicować obrzydliwie bogatemu klubowi, gdy jest okazja napisać niepowtarzalną historię w Lidze Mistrzów przez Bodo
2
@Derean Piotrka nigdy w tych Włoszech nie szanowali.
0
@Pedri16Future to prawda, przeważnie od tamtego czasu na etapie ćwierćfinałów nie ma już żadnego włoskiego zespołu.
3
@betonito nie ma mowy. Norwegowie rozjadą ich po raz drugi i trzeci
1
@Kozinho. bądźmy szczerzy, koło tej dwójki nie stoi nikt, ale za nimi trzeci jest tylko i wyłącznie Robert Lewandowski.