Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Końcówka to była niezła komedia. Zrobili dwa razy z rzędu tą samą akcję i dwa razy bramka.
0
@Bernard777 ja tego, że Bodo dostanie 0:5 się osobiście nie spodziewałem.
17
@norbi77 a oni grali inaczej kiedykolwiek?
11
@macio_944 chyba nie znasz Arsenalu. W Anglii ptaki jeszcze latają.
3
@EzioAuditoreDF żebyśmy tylko w dwumeczu dostali 8:2...
0
Chelsea nigdy nie wróci na szczyt, jeśli będą zamieniać trenerów, którzy faktycznie mają jakąkolwiek wizję na wuefistów z Championship.
4
Dobra, trochę optymizmu nabieram widząc Real, który nie wychodzi z własnej połowy grając na rywala w 10. Wiem, mają komfortowy wynik.
14
Świat się będzie śmiać z tego posta chyba przez rok.
8
Niech chociaż City wygra dzisiaj, żeby Bayern nie wyszedł już kompletnie osrany na ćwierćfinał. Do diabła z moim kuponem na Real
10
Tutaj się szykuje 16 LM. Nie mam ani grama wiary w Bayern.
0
Bodo odpada, a więc tylko brakuje naszej porażki i można zaliczyć to za najgorszą kolejkę w historii LM.
1
Ale Donnarumma to jest niemota w tym City.
0
13 minut i nadal żadnego gola. Można wyłączać.
12
No może i kompromitacja, ale i tak gdyby taka Legia doszła do 1/8 i po drodze wygrała z City, dwa razy z Interem i Atletico to ten występ w Lidze Mistrzów wspominałoby się latami.
2
Ale vibe Barcelony dostałem przez ten mecz. Aż ciarki człowieka przechodzą
0
Bodo chyba nie będzie drugim Ajaxem.. Eh, po meczu z Interem myślałem, że własne boisko nie jest ich jedynym atutem
0
Karny za to? Co to w ogóle ma być?
0
No niestety, Bodo żegna się z LM dzisiaj
1
A ja mimo wszystko jestem przekonany, że mecz zakończy się dziś 4:0.
Dla Realu oczywiście.
4
"Remontada" najczęściej używanym słowem w szatni Timothee Chalameta
0
Machina Arbeloi chyba dzisiaj skrzywdzi Anglików.
0
@AmigoBlancos dla mnie kurs 5.6 na Real to promocja. Według mnie jeszcze dobiją to fatalne City
1
@Rajski ja wmawiam sobie, że nagroda była za Nić Widmo, a nie Jedną Bitwę po Drugiej.
4
Sean Penn z trzecim Oscarem w karierze.
5
Sevilla jest bardzo słaba, wiadomo, ale ten mecz bardzo pozytywnie mnie nastawił przed rewanżem z Newcastle. Dawać mi już tą środę..
3
@tbas ja pierdzielę, nawet Ulreicha nie mają by znowu zawalił im dwumecz. To jest jakaś parodia
3
Martin i ta jego gra obronna..
28
Poza tymi kilkoma setkami to bardzo dobry mecz Lewandowskiego.
1
Cancelo jest nowym Neymarem.
0
Raphinha złota piłka?