0

Końcówka to była niezła komedia. Zrobili dwa razy z rzędu tą samą akcję i dwa razy bramka.

0

@Bernard777 ja tego, że Bodo dostanie 0:5 się osobiście nie spodziewałem.

17

@norbi77 a oni grali inaczej kiedykolwiek?

11

@macio_944 chyba nie znasz Arsenalu. W Anglii ptaki jeszcze latają.

3

@EzioAuditoreDF żebyśmy tylko w dwumeczu dostali 8:2...

0

Chelsea nigdy nie wróci na szczyt, jeśli będą zamieniać trenerów, którzy faktycznie mają jakąkolwiek wizję na wuefistów z Championship.

4

Dobra, trochę optymizmu nabieram widząc Real, który nie wychodzi z własnej połowy grając na rywala w 10. Wiem, mają komfortowy wynik.

14


Świat się będzie śmiać z tego posta chyba przez rok.

8

Niech chociaż City wygra dzisiaj, żeby Bayern nie wyszedł już kompletnie osrany na ćwierćfinał. Do diabła z moim kuponem na Real

10

Tutaj się szykuje 16 LM. Nie mam ani grama wiary w Bayern.

0

Bodo odpada, a więc tylko brakuje naszej porażki i można zaliczyć to za najgorszą kolejkę w historii LM.

1

Ale Donnarumma to jest niemota w tym City.

0

13 minut i nadal żadnego gola. Można wyłączać.

12

No może i kompromitacja, ale i tak gdyby taka Legia doszła do 1/8 i po drodze wygrała z City, dwa razy z Interem i Atletico to ten występ w Lidze Mistrzów wspominałoby się latami.

2

Ale vibe Barcelony dostałem przez ten mecz. Aż ciarki człowieka przechodzą

0

Bodo chyba nie będzie drugim Ajaxem.. Eh, po meczu z Interem myślałem, że własne boisko nie jest ich jedynym atutem

0

Karny za to? Co to w ogóle ma być?

0

No niestety, Bodo żegna się z LM dzisiaj

1

A ja mimo wszystko jestem przekonany, że mecz zakończy się dziś 4:0.
Dla Realu oczywiście.

4


"Remontada" najczęściej używanym słowem w szatni Timothee Chalameta

0

Machina Arbeloi chyba dzisiaj skrzywdzi Anglików.

0

@AmigoBlancos dla mnie kurs 5.6 na Real to promocja. Według mnie jeszcze dobiją to fatalne City

1

@Rajski ja wmawiam sobie, że nagroda była za Nić Widmo, a nie Jedną Bitwę po Drugiej.

4

Sean Penn z trzecim Oscarem w karierze.

5

Sevilla jest bardzo słaba, wiadomo, ale ten mecz bardzo pozytywnie mnie nastawił przed rewanżem z Newcastle. Dawać mi już tą środę..

3

@tbas ja pierdzielę, nawet Ulreicha nie mają by znowu zawalił im dwumecz. To jest jakaś parodia

3

Martin i ta jego gra obronna..

28

Poza tymi kilkoma setkami to bardzo dobry mecz Lewandowskiego.

1

Cancelo jest nowym Neymarem.

0

Raphinha złota piłka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?