2

@LAMC_10 a Fede Valverde nie ma urodzin 22 lipca przypadkiem? To jakaś pomyłka.

0

@Messibestplayerintheworld myślę, że uzasadnione. Średniak za małe pieniądze czy trochę lepszy średniak za ogromne pieniądze

0

Vlahović czy Alvarez?

1

@gumaz miesiąc.

20

@AmigoBlancos to szokujące, jestem bardzo zaskoczony takim obrotem spraw.

2

@FcPortoFan1999 większość dzisiaj kojarzy Araujo z tą porażką z Interem, a za mało wspomina się o tym, jak Olmo oddał piłkę w idiotyczny sposób co doprowadziło do pierwszej bramki. Tam był więcej niż jeden sabotażysta.

17

@Hosh Vincić, dlaczego wziąłeś w łapę...
Marciniak, dlaczego wziąłeś w łapę...

1

@malypuzon szkoda, że Chile się zrobiło takie cienkie. Kiedyś mieli fajną kadrę

9

@AmigoBlancos Liga Narodów wprowadziła niepotrzebny zamęt. Ta dyscyplina z roku na rok traci ten swój klimat coraz bardziej.

11

Przynajmniej faro się cieszy z dzisiejszego wyniku. Co Roonego poogląda na Mundialu to jego.

3

Jak zobaczę jednego kibica Realu, który będzie wyzywał Szwedów za ten mecz to nie wiem co zrobię.

2

@Bykunn no ewidentnie. Ofensywnie graliśmy naprawdę na poziomie dzisiaj.

1

@RinooniR i po to by zabrać nam karnego.

4

Chryste. Było tyle porażek Polski, kiedy po prostu śmiałem się i szydziłem z naszych piłkarzy. Dzisiaj jestem autentycznie załamany. Zasługiwaliśmy na zwycięstwo.

Czy LM, czy Mundial, zawsze to samo. Kto ma sędziego i farta ten wygrywa. Reszta nie ma znaczenia.

0

@Chaoss Lewy jest jak najbardziej technicznym piłkarzem.

1

Oczywiście oszczędził Szweda

3

Tego się k... nie da wytłumaczyć.. Jakbym oglądał Real Madryt

3

Jestem mega wkur... po pierwszej połowie. Sędzia jest po prostu przekupiony albo to pożyteczny idiota. Najpierw spalony widmo po złym zagraniu Szweda. Potem żadnego wolnego nie było przed akcją bramkową, Elanga dał nura. Potem skończył gdy piłka szła na skrzydło, mimo przedłużania Szwedów w doliczonym. Tak się nie da rywalizować.

3

Kocham tych gburów, którzy wchodzą tu zawsze jak Polska gra o duży turniej i mówią, żeby się nie ekscytowac bo i tak go nie wygramy..

4

@Faro ty to chyba lubisz, co?

0

@MesQueUnClub_87 kibice Milanu mówią to samo od 20 lat, na razie nie zanosi się na żaden powrót na szczyt. United przy całej swojej potędze i budżecie nie wygrało żadnej Ligi Mistrzów od 2008. Real może i sobie kupił trzy Ligi Mistrzów z rzędu, ale dla innych klubów to trudniejsza rzecz, niż się wydaje.

1

@ZuczekFCB1899 tak, jak najbardziej. On ma prawie 40 lat.

14

@kanver_ z Messim czy bez, Real i tak jest gówniany. A Liga Mistrzów by się przydała. Biorę w ciemno.

6

Ale gówniany jest ten nowy herb Marsylii :D Stary był piękny, z bardzo ładną kolorystyką, obecny to downgrade pod każdym możliwym względem. Po co te kluby sobie to robią? Juventus też już dawno powinien przywrócić stary..

0

Właśnie ogrywam jednocześnie God of War: Ragnarok i Spider-Mana 2 w PS+ Extra, no i niestety obydwie są dosyć rozczarowujące w porównaniu do swoich poprzednich części. Scenariusz i gameplay zaliczył okrutny zjazd w dół (zwłaszcza w Spider-Manie). Co gorsza, to chyba najlepsze pozycje w tym game passie...

1

@Janas11224 Flick niestety go zmarnował, ja będę bardzo zaskoczony jeśli Rashford będzie cokolwiek ogarniał z Atletico.

2

@Salchent nie żeby coś, w meczu grał też Vinicius. Francja także wyszła na galowo, Mbappe i Tchouamenim. Nie widzę tutaj winy Ancelottiego, FIFA chciała by ten mecz towarzyski o nic był głośny i mamy efekty.

0

Prime Fede Valverde czy prime Lionel Messi? Kogo byście wybrali, a kogo wybrałby L. Orłowski?

4

@eckov on zagrał co najmniej dwa dobre sezony w klubie. Inna sprawa, że to było 4 lata temu i sprawa już jest zupełnie nieaktualna, a obecnie on hańbi Barcelonę

1

@Roobo według nikogo tak to nie działa, nie fantazjujcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?