12

No może i kompromitacja, ale i tak gdyby taka Legia doszła do 1/8 i po drodze wygrała z City, dwa razy z Interem i Atletico to ten występ w Lidze Mistrzów wspominałoby się latami.

2

Ale vibe Barcelony dostałem przez ten mecz. Aż ciarki człowieka przechodzą

0

Bodo chyba nie będzie drugim Ajaxem.. Eh, po meczu z Interem myślałem, że własne boisko nie jest ich jedynym atutem

0

Karny za to? Co to w ogóle ma być?

0

No niestety, Bodo żegna się z LM dzisiaj

1

A ja mimo wszystko jestem przekonany, że mecz zakończy się dziś 4:0.
Dla Realu oczywiście.

4


"Remontada" najczęściej używanym słowem w szatni Timothee Chalameta

0

Machina Arbeloi chyba dzisiaj skrzywdzi Anglików.

0

@AmigoBlancos dla mnie kurs 5.6 na Real to promocja. Według mnie jeszcze dobiją to fatalne City

1

@Rajski ja wmawiam sobie, że nagroda była za Nić Widmo, a nie Jedną Bitwę po Drugiej.

4

Sean Penn z trzecim Oscarem w karierze.

5

Sevilla jest bardzo słaba, wiadomo, ale ten mecz bardzo pozytywnie mnie nastawił przed rewanżem z Newcastle. Dawać mi już tą środę..

3

@tbas ja pierdzielę, nawet Ulreicha nie mają by znowu zawalił im dwumecz. To jest jakaś parodia

3

Martin i ta jego gra obronna..

28

Poza tymi kilkoma setkami to bardzo dobry mecz Lewandowskiego.

1

Cancelo jest nowym Neymarem.

0

Raphinha złota piłka?

1

Lewandowski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Lepiej nie budźcie potwora.

0

Lewy świetne zachowanie.

14

To 6:1 miało miejsce w 2018, nie 2014.

0

Jak to jest możliwe, że Sinners jest w ogóle brane pod uwagę w kategorii najlepszy film na Oscarach? Tych Amerykanów już zupełnie pogrzało?

11

Może to i dobrze. Drużyna Messiego by została dotkliwie upokorzona i pewni użytkownicy tutaj by tego nie znieśli.

0

@APTAPT będę się śmiał. Nie dlatego, że mieli ogromnego pecha, ale dlatego że wydali miliony na wielkie gwiazdy PL i nadal są ciency, przegrali z najgorszym Realem w historii

1

@norbi77 ja bym też to strzelił. Jak Guler wygra tryplet to dopiero wtedy będę pod wrażeniem.

0

@directedbyfcb nienawiści nigdy za wiele.

3

Fart. I tak Guler to przeciętny piłkarz na poziomie co najwyżej Olmo

0

@VegetaPolska naprawdę? A Tomek Ćwiąkała uważa, że to świetny piłkarz. To kto ma rację?

0

Ale Bayern to już na pewno ich zatrzyma.

0

Niepopularna opinia: Fermin, Olmo i Gavi razem wzięci >> Valverde.

0

Arsenal - frajerzy czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?