Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
No może i kompromitacja, ale i tak gdyby taka Legia doszła do 1/8 i po drodze wygrała z City, dwa razy z Interem i Atletico to ten występ w Lidze Mistrzów wspominałoby się latami.
2
Ale vibe Barcelony dostałem przez ten mecz. Aż ciarki człowieka przechodzą
0
Bodo chyba nie będzie drugim Ajaxem.. Eh, po meczu z Interem myślałem, że własne boisko nie jest ich jedynym atutem
0
Karny za to? Co to w ogóle ma być?
0
No niestety, Bodo żegna się z LM dzisiaj
1
A ja mimo wszystko jestem przekonany, że mecz zakończy się dziś 4:0.
Dla Realu oczywiście.
4
"Remontada" najczęściej używanym słowem w szatni Timothee Chalameta
0
Machina Arbeloi chyba dzisiaj skrzywdzi Anglików.
0
@AmigoBlancos dla mnie kurs 5.6 na Real to promocja. Według mnie jeszcze dobiją to fatalne City
1
@Rajski ja wmawiam sobie, że nagroda była za Nić Widmo, a nie Jedną Bitwę po Drugiej.
4
Sean Penn z trzecim Oscarem w karierze.
5
Sevilla jest bardzo słaba, wiadomo, ale ten mecz bardzo pozytywnie mnie nastawił przed rewanżem z Newcastle. Dawać mi już tą środę..
3
@tbas ja pierdzielę, nawet Ulreicha nie mają by znowu zawalił im dwumecz. To jest jakaś parodia
3
Martin i ta jego gra obronna..
28
Poza tymi kilkoma setkami to bardzo dobry mecz Lewandowskiego.
1
Cancelo jest nowym Neymarem.
0
Raphinha złota piłka?
1
Lewandowski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Lepiej nie budźcie potwora.
0
Lewy świetne zachowanie.
14
To 6:1 miało miejsce w 2018, nie 2014.
0
Jak to jest możliwe, że Sinners jest w ogóle brane pod uwagę w kategorii najlepszy film na Oscarach? Tych Amerykanów już zupełnie pogrzało?
11
Może to i dobrze. Drużyna Messiego by została dotkliwie upokorzona i pewni użytkownicy tutaj by tego nie znieśli.
0
@APTAPT będę się śmiał. Nie dlatego, że mieli ogromnego pecha, ale dlatego że wydali miliony na wielkie gwiazdy PL i nadal są ciency, przegrali z najgorszym Realem w historii
1
@norbi77 ja bym też to strzelił. Jak Guler wygra tryplet to dopiero wtedy będę pod wrażeniem.
0
@directedbyfcb nienawiści nigdy za wiele.
3
Fart. I tak Guler to przeciętny piłkarz na poziomie co najwyżej Olmo
0
@VegetaPolska naprawdę? A Tomek Ćwiąkała uważa, że to świetny piłkarz. To kto ma rację?
0
Ale Bayern to już na pewno ich zatrzyma.
0
Niepopularna opinia: Fermin, Olmo i Gavi razem wzięci >> Valverde.
0
Arsenal - frajerzy czy nie?