0

@Czajka90 zdziwiłbym się, gdyby Tottenham tu ugrał punkt.

5

@Giwera nie mam nic przeciwko, żeby tak było co roku.

1

@AmigoBlancos klasyczne City Pepa, odruchowo grają jakby nie mieli napastnika od 3 lat.

0

To City ma niby sprawiać jakieś zagrożenie Realowi?

0

To będzie nasz transfer obrońcy na lato.

0

@Chimera City kupiło to mistrzostwo.

8

Przecież gracie tak z własnego wyboru, nikt was do tego nie zmusza. Wiele ludzi na pewno bardziej lubiłoby ten zespół, gdyby grali z ładnym stylem, nawet kosztem wyników.

3

W tym kontekście jego post nabiera więcej sensu. Ten sprzed roku raczej niepotrzebny.

1

@PIWOSZ89 z Vlahovicia może Flick cos ulepi, gorszy od Ferrana nie będzie.

12

Nic się nie stało. Gra jak zwykle, tylko teraz nie przykrywa tego golem czy dwoma.

8

@blakkudium najlepszy mecz od dawna, przywrócił mi wiarę w tego piłkarza

7

Jestem już bardzo wypalony hiszpańskim futbolem.. Tak świetny dwumecz, o wyniku którego zaważyła debilna decyzja sędziego w pierwszym spotkaniu. Nie ma co tego oglądać.

1

Niezależnie od wyniku dwumeczu. Czy to najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie? Fakt, nie każdy zaprezentował dobry poziom i skuteczności nie było, ale intensywność niewiarygodna wręcz

0

Rashford w ogóle wszedł?

1

Ja myślałem, że wy tu tylko jaja ciśniecie z tym Araujo na 9 xd

0

Tu powinno być 20 minut doliczone

1

Z takimi zawodnikami może być jednak ciężko.

0

My niestety potrzebujemy takiego właśnie Sorlotha

4

No bez napastnika ciężko będzie awansować. W 2017 mieliśmy jednak Suareza i Neymara z przodu.

3

Dobry strzał Ferrana, szkoda że nie wpadło

2

Bez goli do 13 minuty. No to po ptokach, można się rozejść.

0

Dobrze, że ominąłem napinkę tutaj na stronie i można oglądać mecz w spokoju.

1

@NeroTFP1 jeszcze niedawno komentował Puchar Króla, gdy Telewizja Polska miała licencję. Ale to już było...

31

Aha, rozdaje się czerwa za takie zdanie, ale za wjazd kolanem w twarz już nie? Z drugiej strony, jeśli machnięcie ręką lub podrapanie się po nosie to kilka meczy zawieszenia, to Mastantuono nie powinien powąchać murawy do końca sezonu

0

@lucca87 żadnego z wymienionych.

8

@Hosh transfer, który przywrócił u mnie pasję do piłki nożnej. Już nie wspominając o tym, że te 15 lat temu marzyłem o Lewym i Szczęsnym w Barsie.

1

Fakt, że tak fatalny klub jak Tottenham znalazł się w top 8 Ligi Mistrzów przekracza ludzkie pojęcie.

3

Pamiętam jak cieszyłem się z wylosowania Romy w 2018 roku. Jeśli mamy zagrać tak jak z Atletico, to Newcastle będę oglądał z przerażeniem.

1

Najlepsze możliwe losowanie. Newcastle na pewno nie jest łatwym przeciwnikiem, ale w obecnej formie nawet z tak słabym PSG nie daje nam szans. Jeśli przejdziemy Anglików przynajmniej będziemy mieli czas na złapanie formy

0

Ten to był niezły psychol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?