Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 zdziwiłbym się, gdyby Tottenham tu ugrał punkt.
5
@Giwera nie mam nic przeciwko, żeby tak było co roku.
1
@AmigoBlancos klasyczne City Pepa, odruchowo grają jakby nie mieli napastnika od 3 lat.
0
To City ma niby sprawiać jakieś zagrożenie Realowi?
0
To będzie nasz transfer obrońcy na lato.
0
@Chimera City kupiło to mistrzostwo.
8
Przecież gracie tak z własnego wyboru, nikt was do tego nie zmusza. Wiele ludzi na pewno bardziej lubiłoby ten zespół, gdyby grali z ładnym stylem, nawet kosztem wyników.
3
W tym kontekście jego post nabiera więcej sensu. Ten sprzed roku raczej niepotrzebny.
1
@PIWOSZ89 z Vlahovicia może Flick cos ulepi, gorszy od Ferrana nie będzie.
12
Nic się nie stało. Gra jak zwykle, tylko teraz nie przykrywa tego golem czy dwoma.
8
@blakkudium najlepszy mecz od dawna, przywrócił mi wiarę w tego piłkarza
7
Jestem już bardzo wypalony hiszpańskim futbolem.. Tak świetny dwumecz, o wyniku którego zaważyła debilna decyzja sędziego w pierwszym spotkaniu. Nie ma co tego oglądać.
1
Niezależnie od wyniku dwumeczu. Czy to najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie? Fakt, nie każdy zaprezentował dobry poziom i skuteczności nie było, ale intensywność niewiarygodna wręcz
0
Rashford w ogóle wszedł?
1
Ja myślałem, że wy tu tylko jaja ciśniecie z tym Araujo na 9 xd
0
Tu powinno być 20 minut doliczone
1
Z takimi zawodnikami może być jednak ciężko.
0
My niestety potrzebujemy takiego właśnie Sorlotha
4
No bez napastnika ciężko będzie awansować. W 2017 mieliśmy jednak Suareza i Neymara z przodu.
3
Dobry strzał Ferrana, szkoda że nie wpadło
2
Bez goli do 13 minuty. No to po ptokach, można się rozejść.
0
Dobrze, że ominąłem napinkę tutaj na stronie i można oglądać mecz w spokoju.
1
@NeroTFP1 jeszcze niedawno komentował Puchar Króla, gdy Telewizja Polska miała licencję. Ale to już było...
31
Aha, rozdaje się czerwa za takie zdanie, ale za wjazd kolanem w twarz już nie? Z drugiej strony, jeśli machnięcie ręką lub podrapanie się po nosie to kilka meczy zawieszenia, to Mastantuono nie powinien powąchać murawy do końca sezonu
0
@lucca87 żadnego z wymienionych.
8
@Hosh transfer, który przywrócił u mnie pasję do piłki nożnej. Już nie wspominając o tym, że te 15 lat temu marzyłem o Lewym i Szczęsnym w Barsie.
1
Fakt, że tak fatalny klub jak Tottenham znalazł się w top 8 Ligi Mistrzów przekracza ludzkie pojęcie.
3
Pamiętam jak cieszyłem się z wylosowania Romy w 2018 roku. Jeśli mamy zagrać tak jak z Atletico, to Newcastle będę oglądał z przerażeniem.
1
Najlepsze możliwe losowanie. Newcastle na pewno nie jest łatwym przeciwnikiem, ale w obecnej formie nawet z tak słabym PSG nie daje nam szans. Jeśli przejdziemy Anglików przynajmniej będziemy mieli czas na złapanie formy
0
Ten to był niezły psychol