1

Dobra, pora na to spojrzeć realistycznie. UEFie zależy głównie na wyświetleniach z Ligi Mistrzów, także nie dziwne, że BARDZO zależy im na Realowi przynajmniej w ćwierćfinale.

3

Przecież w La Lidze regularnie padają karne dla Realu z takich sytuacji. Pier...a korupcja nie

0

Real Madryt, czyli jak na samych indywidualnych przebłyskach i zero taktyki wygrać 2 Ligi Mistrzów

0

No i dobrze, niech całemu światu pokażą jacy oni są.

2

Uwielbiam Vinicusa, piłkarz sprawiający dużo wrażeń na boisku. Maturzysta wybitny.

0

@KamilooosPL zasłużona.

2

Czemu on... Jezus maria

0

@Popitek12 Gandalfem. Chętnie spędziłbym wszystkie lata życia na paleniu fajki, niestety ciągle jakieś pierdoły odwracają moją uwagę (w jego przypadku wojna o Srodziemie, w moim praca)

0

Doue z kolei pierwszy gol od dawna i już widzę hype na niego...

0

Güler dzisiaj pięknie ośmieszony przez obrońców.

3

@barcelonaLM najbardziej niezasłużony, z pewnością

0

i pomyśleć, że takie PSG nas rozgromi w 1/8.

0

O jezu, Święcicki... Jak on się będzie zachwycał tym wielkim Realem...

7

@Ojciec5tkidzieci to jeden z symetrystów, który ogląda te wszystkie wałki na przestrzeni lat i powie, że "sędziowie mylą się tak samo w obie strony"

1

@AmigoBlancos wątpliwe, ale w sumie dwóch złotówek mi nie szkoda. A co jak wejdzie?

3

@FCB24 jedna z najgorszych opinii, jaką dzisiaj widziałem na tym forum.

0

Ciekawe co Ćwiąkała powie... Pewnie decyzja arbitra z końcówki się "broni", tak jak podyktowanie karnego na Viniciusie.

2

Hiszpańskie rozgrywki są chyba skończone. To już nie jest piłka nożna. Ligę Mistrzów nadal oglądam z ciekawością, chociaż i tam jest pełno wałków. Jedynie piłką reprezentacyjną chyba można się naprawdę ekscytować

1

Ja się po prostu boję o to, co nas spotka w Lidze Mistrzów. To, że z Realem najpewniej przegramy ligę już wiem, sędziowie o to zadbają. Ale tam trafiając na mocniejszego rywala jesteśmy po prostu zgubieni

1

Ten sezon to jeden wielki kac po poprzednim.

0

Oczywiście akurat Tomasiakowi robią przekręty z belką.

1

Jutro przeczytamy, że ten Alison Santos jest lepszy niż Yamal.

1

@Filipem to nie jest piłka nożna.

20

Każdy kibic klubu z innej ligi narzeka na korupcję swojego rywala, ale żaden z innych klubów nie może się równać z Realem. Członków tego klubu nie mogę nawet nazwać piłkarzami, to po prostu zwykli oszuści.

2

Spoko, w decydującym Klasyku o ligę też będziemy mieli"awarię" VAR-u przy prawidłowo zdobytym golu i to akurat przeważy o mistrzostwie Realu.

0

@robsesh przegramy z najgorszym Realem w historii.

2

Vinicius potrzebował 2 karnych, by strzelić pierwsze dwa gole w lidze od kilku miesięcy. Reszta jest milczeniem

2

@Adran360 mi się nie podoba ta akcja

24

Może nie wrzucajcie na tą stronę niczego związanego z tą 'telewizją'? Ani to wartościowe, ni to mądre, nie zachęca do żadnej dyskusji a tylko wkur...

0

Nie lubię Prevca za to jaki jest dobry. Ale brata chyba już prześcignął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?