Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra, pora na to spojrzeć realistycznie. UEFie zależy głównie na wyświetleniach z Ligi Mistrzów, także nie dziwne, że BARDZO zależy im na Realowi przynajmniej w ćwierćfinale.
3
Przecież w La Lidze regularnie padają karne dla Realu z takich sytuacji. Pier...a korupcja nie
0
Real Madryt, czyli jak na samych indywidualnych przebłyskach i zero taktyki wygrać 2 Ligi Mistrzów
0
No i dobrze, niech całemu światu pokażą jacy oni są.
2
Uwielbiam Vinicusa, piłkarz sprawiający dużo wrażeń na boisku. Maturzysta wybitny.
0
@KamilooosPL zasłużona.
2
Czemu on... Jezus maria
0
@Popitek12 Gandalfem. Chętnie spędziłbym wszystkie lata życia na paleniu fajki, niestety ciągle jakieś pierdoły odwracają moją uwagę (w jego przypadku wojna o Srodziemie, w moim praca)
0
Doue z kolei pierwszy gol od dawna i już widzę hype na niego...
0
Güler dzisiaj pięknie ośmieszony przez obrońców.
3
@barcelonaLM najbardziej niezasłużony, z pewnością
0
i pomyśleć, że takie PSG nas rozgromi w 1/8.
0
O jezu, Święcicki... Jak on się będzie zachwycał tym wielkim Realem...
7
@Ojciec5tkidzieci to jeden z symetrystów, który ogląda te wszystkie wałki na przestrzeni lat i powie, że "sędziowie mylą się tak samo w obie strony"
1
@AmigoBlancos wątpliwe, ale w sumie dwóch złotówek mi nie szkoda. A co jak wejdzie?
3
@FCB24 jedna z najgorszych opinii, jaką dzisiaj widziałem na tym forum.
0
Ciekawe co Ćwiąkała powie... Pewnie decyzja arbitra z końcówki się "broni", tak jak podyktowanie karnego na Viniciusie.
2
Hiszpańskie rozgrywki są chyba skończone. To już nie jest piłka nożna. Ligę Mistrzów nadal oglądam z ciekawością, chociaż i tam jest pełno wałków. Jedynie piłką reprezentacyjną chyba można się naprawdę ekscytować
1
Ja się po prostu boję o to, co nas spotka w Lidze Mistrzów. To, że z Realem najpewniej przegramy ligę już wiem, sędziowie o to zadbają. Ale tam trafiając na mocniejszego rywala jesteśmy po prostu zgubieni
1
Ten sezon to jeden wielki kac po poprzednim.
0
Oczywiście akurat Tomasiakowi robią przekręty z belką.
1
Jutro przeczytamy, że ten Alison Santos jest lepszy niż Yamal.
1
@Filipem to nie jest piłka nożna.
20
Każdy kibic klubu z innej ligi narzeka na korupcję swojego rywala, ale żaden z innych klubów nie może się równać z Realem. Członków tego klubu nie mogę nawet nazwać piłkarzami, to po prostu zwykli oszuści.
2
Spoko, w decydującym Klasyku o ligę też będziemy mieli"awarię" VAR-u przy prawidłowo zdobytym golu i to akurat przeważy o mistrzostwie Realu.
0
@robsesh przegramy z najgorszym Realem w historii.
2
Vinicius potrzebował 2 karnych, by strzelić pierwsze dwa gole w lidze od kilku miesięcy. Reszta jest milczeniem
2
@Adran360 mi się nie podoba ta akcja
24
Może nie wrzucajcie na tą stronę niczego związanego z tą 'telewizją'? Ani to wartościowe, ni to mądre, nie zachęca do żadnej dyskusji a tylko wkur...
0
Nie lubię Prevca za to jaki jest dobry. Ale brata chyba już prześcignął