4

Kurs 25.00 na zwycięstwo Tomasiaka w pierwszej serii. Poszło patriotyczne 5 zł

1

@FcPortoFan1999 ja tylko dałem poradę jak stawiać, co odbiorca z tym zrobi to już jego wybór.

3

@FcPortoFan1999 nie ma to znaczenia, właśnie dlatego niesamowicie łatwe pieniądze.

0

Real wygrywa, Mbappe strzeli gola, Real więcej różnych. Niesamowicie łatwe pieniądze.

0

Szoboszlai rzekomo chce iść do Madrytu. Po co mu to do szczęścia...

0

@Encore nieprawda. Dwie Wieże to najlepsza część trylogii.

0

@mordini123 przegramy wszystkie z tych spotkań.

0

Mi też się nie wydaje, że szukał tutaj jakiejś riposty (zwłaszcza, że wypowiedź Flicka wcale nie była szpilką jak to kreują media), tylko kulturalnie zamknął temat. Inaczej byłby kompletnym hipokrytą.

5

@Arden "Lewica indoktrynuje dzieci!!!"
Prawicowcy:

1

@Hubert102 jeśli Oscar Mingueza to wychowanek La Masii, to jestem w stanie uwierzyć, że Balde również nim jest.

0

@Criss18Barca Real nigdy nie grał świetnej piłki.

0

Trzeba docenić ten półfinał Ligi Mistrzów rok temu. W tym sezonie tego nie widzę.

0

@kulek22 na szczęście Xavi dopilnował, by Real też nam w końcu strzelił czwórkę. Dwa razy

3

@Chimera to, że Balde jest do sprzedania wiadomo od dawna, nie po tej jednej porażce

2

@Konradowskyy mnie nie boli nawet wynik, bo od czasu do czasu każdy gigant dostaje w dupę. Ta decyzja sędziego o bramce zabrała nam serce do walki o dwumecz

4

@karci0 nie róbmy z siebie idiotów jak piłkarze Realu przed meczem z Arsenalem, to jest nie do odrobienia. Również ze względu na sędziów.

6

Wszystko się posypało od odejścia Dro. Nie dziwne, że Flick był załamany.

2

@macio_944 przy tych sędziach nie mamy szans. Trzeba grać rezerwami

1

Ja nic nie mówię, ale... Xavi wiedział jak grać z Atletico. Flick w każdym meczu ogromne problemy, tymczasem Xavi jechał ich gładko 0:3 na wyjeździe. Ja nic nie mówię...

0

Abstrahując od naszego meczu na poziomie dna i dwóch metrów mułu oraz skandalicznego sędziowania, które raczej wbiło nam gwóźdź do trumny.

Brawo Atletico. Absolutnie ośmieszyli naszą wysoką linię defensywy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem tak dobry mecz w ich wykonaniu

2

@liberoFCB gramy DWA mecze, nie jeden. Nawet jeden gol mógłby mieć znaczenie.

2

Nie mogę wybaczyć zdrajcom z VARu. Po prostu

0

@Gitarkafcb no tak, ale to wynika też z kopa, jakiego Atletico dostało po golu w pierwszych minutach.

3

Swoją drogą ciekawe, jak sprawy potoczyłyby się, gdyby ten absolutnie katastrofalny samobój nie ustawił meczu od początku. Pewnie byśmy przegrali, bo Atletico ewidentnie się przygotowało do meczu. Ale raczej nie byliby tacy pewni siebie od pierwszych minut.

2

@macio_944 już bym przełknął 7:0, ale bez splunięcia w twarz ze strony sędziów.

0

Dobra, na drugi mecz niech Flick da pograć rezerwom, a piłkarze niech odpoczywają przed rozgrywkami, w których jeszcze rywalizujemy.

1

Faulu nie było. Gramy dalej

1

Atletico wybiło nam z głowy zwycięstwo w tym meczu, sędzia w dwumeczu.

1

Pozbyć się Olmo, Balde i Araujo. Wyprowadzić ich tylnymi drzwiami z klubu

9

Powiem wam tyle. Nawet pierwszą połowę zniosłem. Ale ta skrajnie debilna decyzja VAR-u mnie zdruzgotała. Mogliśmy jeszcze o coś powalczyć w tym półfinale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?