Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@StevenGastonMartin99 zawsze jak jadą na mecz bez kogoś ważnego to i tak wygrywają. Już dużo razy się nabrałem na takie gadanie
4
@Patinka353 nigdy nie był zbyt inteligentny.
0
Krótki zastój w marszu o tytuł maszyny Carricka. Spokojnie.
EDIT: Nawet nie ma żadnego zastoju. Tytuł będzie ich
0
Pora zakończyć eksperyment społeczny o nazwie Real Madryt.
1
@FcPortoFan1999 tak, biorąc pod uwagę ich poziom robią zdecydowanie wynik ponad stan a ich fani są nadal nieźle wyszczekani. Realnie są na poziomie United Amorima.
0
Oni muszą dostać kolejne 4:0, żeby ich usadzić na ziemię. Są tak słabi, że po prostu musimy to wykorzystać. Żadne 3:2, trzeba ich rozsadzić w drobny pył.
0
@aldewir a jak ci się wydaje?
0
@Messibestplayerintheworld ciężko od nich uciec będąc w Internecie.
2
Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę w mediach eufemizmy na to co robi Real. To nie jest "rzut na taśmę". Pokażcie jaja. Nazwijcie to po imieniu, kradzieżą i skandalem.
3
To jeszcze korupcja czy już symulacja? Nie ma mowy, że takie rzeczy się dzieją co mecz w Realu
0
@FCB24 owszem Cubarsi też ma słaby sezon, jednak na swoją reputację zapracował sobie dwoma świetnymi sezonami. Asencio niemal z miejsca był do niego porównywany, choć realnie nie było na to żadnego uzasadnienia. W tym sezonie jego faktyczny poziom jest boleśnie widoczny
3
Asencio po tym zagra jeden solidny mecz na kolejnego beniaminka i znowu w mediach będzie drugim Ramosem...
"Asencio czy Cubarsi?
Na ten moment Raul Asencio"
~ Tomasz Ćwiąkała
2
@AmigoBlancos United rozwali kogokolwiek z kim tam grają, a Real też zaraz karniaczka wciśnie. Na twoim miejscu już bym liczył pieniądze
2
@NeroTFP1 obyśmy go jeszcze zobaczyli w naszej bramce. Polska kolonia w Barcelonie to jest najlepsze, co przytrafiło się temu klubowi od 2015.
5
Ale co się podniecali, że Mbappe pressował w 2 pierwszych meczach Arbeloi, to ich. Wszystko wraca do normy.
0
Taka asysta odbita od obrońcy się liczy?
3
Trzeba pozyskać kogoś, kto potrafi przycelować w bramkę. Może być słaby technicznie, nieistotne. Byle rzemieślnik z 9, który strzeli celnie jak będzie trzeba nastuka w tym klubie 40 goli w sezonie
1
Lewy wchodzi! Polacy, nic się nie stało!
0
Ferran gra dzisiaj jeden z najgorszych występów w swojej karierze w Barcelonie.
0
Balde nie ma w top 5 lewych obrońców hiszpańskich? Mocna opinia Leszka. Kto oprócz Cucurelli za niego?
0
Cholera, miałem gola Raphinhi na kuponie.
0
@Roobo nie, jest w pełni uzasadnione.
0
Kolejna spieprzona akcja. Dobiciem na pustą mnie Ferran nie nabrał. Lewandowski jest sto razy lepszy.
1
O co chodzi z ich skutecznością? Dlaczego nasi piłkarze nie umieją trafić w bramkę?
2
Frenkie :0 Co jest....
1
Rapha strzel coś. W Rekina już straciłem resztki nadziei
1
Ferran out. To już nawet nie jest zabawne
5
Ponarzekali na Lewego? No to macie.
6
Ferran nie strzela w klarownej sytuacji, to zaraz będzie 1:1.
0
Ładnie dzisiaj to wygląda, ale rywal niezbyt na poziomie.