6

@StevenGastonMartin99 zawsze jak jadą na mecz bez kogoś ważnego to i tak wygrywają. Już dużo razy się nabrałem na takie gadanie

4

@Patinka353 nigdy nie był zbyt inteligentny.

0

Krótki zastój w marszu o tytuł maszyny Carricka. Spokojnie.
EDIT: Nawet nie ma żadnego zastoju. Tytuł będzie ich

0

Pora zakończyć eksperyment społeczny o nazwie Real Madryt.

1

@FcPortoFan1999 tak, biorąc pod uwagę ich poziom robią zdecydowanie wynik ponad stan a ich fani są nadal nieźle wyszczekani. Realnie są na poziomie United Amorima.

0

Oni muszą dostać kolejne 4:0, żeby ich usadzić na ziemię. Są tak słabi, że po prostu musimy to wykorzystać. Żadne 3:2, trzeba ich rozsadzić w drobny pył.

0

@aldewir a jak ci się wydaje?

0

@Messibestplayerintheworld ciężko od nich uciec będąc w Internecie.

2

Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę w mediach eufemizmy na to co robi Real. To nie jest "rzut na taśmę". Pokażcie jaja. Nazwijcie to po imieniu, kradzieżą i skandalem.

3

To jeszcze korupcja czy już symulacja? Nie ma mowy, że takie rzeczy się dzieją co mecz w Realu

0

@FCB24 owszem Cubarsi też ma słaby sezon, jednak na swoją reputację zapracował sobie dwoma świetnymi sezonami. Asencio niemal z miejsca był do niego porównywany, choć realnie nie było na to żadnego uzasadnienia. W tym sezonie jego faktyczny poziom jest boleśnie widoczny

3

Asencio po tym zagra jeden solidny mecz na kolejnego beniaminka i znowu w mediach będzie drugim Ramosem...
"Asencio czy Cubarsi?
Na ten moment Raul Asencio"
~ Tomasz Ćwiąkała

2

@AmigoBlancos United rozwali kogokolwiek z kim tam grają, a Real też zaraz karniaczka wciśnie. Na twoim miejscu już bym liczył pieniądze

2

@NeroTFP1 obyśmy go jeszcze zobaczyli w naszej bramce. Polska kolonia w Barcelonie to jest najlepsze, co przytrafiło się temu klubowi od 2015.

5

Ale co się podniecali, że Mbappe pressował w 2 pierwszych meczach Arbeloi, to ich. Wszystko wraca do normy.

0

Taka asysta odbita od obrońcy się liczy?

3

Trzeba pozyskać kogoś, kto potrafi przycelować w bramkę. Może być słaby technicznie, nieistotne. Byle rzemieślnik z 9, który strzeli celnie jak będzie trzeba nastuka w tym klubie 40 goli w sezonie

1

Lewy wchodzi! Polacy, nic się nie stało!

0

Ferran gra dzisiaj jeden z najgorszych występów w swojej karierze w Barcelonie.

0

Balde nie ma w top 5 lewych obrońców hiszpańskich? Mocna opinia Leszka. Kto oprócz Cucurelli za niego?

0

Cholera, miałem gola Raphinhi na kuponie.

0

@Roobo nie, jest w pełni uzasadnione.

0

Kolejna spieprzona akcja. Dobiciem na pustą mnie Ferran nie nabrał. Lewandowski jest sto razy lepszy.

1

O co chodzi z ich skutecznością? Dlaczego nasi piłkarze nie umieją trafić w bramkę?

2

Frenkie :0 Co jest....

1

Rapha strzel coś. W Rekina już straciłem resztki nadziei

1

Ferran out. To już nawet nie jest zabawne

5

Ponarzekali na Lewego? No to macie.

6

Ferran nie strzela w klarownej sytuacji, to zaraz będzie 1:1.

0

Ładnie dzisiaj to wygląda, ale rywal niezbyt na poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?