Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Penbappe ustanowi jakiś rekord strzelonych karnych w historii. Nawet dla Cristiano tyle nie gwizdali
3
Ołłowski to sie ucieszył jak zobaczył tego karnego
2
Jestem w stanie uwierzyć, że oprócz sędziego przekupiona została cała jedenastka Villarrealu
6
Wychodzą na aut z piłką mając piłkę meczową. Niesamowici są
3
Już robią wymówki na to zagranie Asencio... Ręce opadają z tymi ludźmi
0
@ArcziArtt tak, miał bardzo słaby sezon, ale przynajmniej wyglądał jakoś lepiej fizycznie.
0
@ArcziArtt dzisiaj gra wyjątkowo fatalnie
2
To jest niemożliwe, że ich rywale nigdy nie potrafią przycelować w bramkę przez 90 minut.
0
Oby Arsenal trafił na Real i drugi rok z rzędu ich wyrzucił z LM.
0
@tomek8756 i ta cisza komentatorów po przewrotce Shaqiriego
3
Wstyd mi za Real oglądając to, a nawet im nie kibicuję. Nie wiem jak ich kibice mogą patrzeć w lustro
0
Jak to nie wpadło... Zapachniało różnym TAA w półfinale LM z nami
1
Nie mogę przeboleć tego, jak przespaliśmy pierwszą część sezonu. Pozwoliliśmy, żeby tak okropny Real (na ten moment) wyprzedził nas w tabeli
0
Ależ oni wszyscy są paskudni w tym Realu.
1
No i to by było na tyle
6
A komentator wie, że Kylian to imię a nie nazwisko?
11
A już się komentatorzy rzucili do gardła sędziemu.
4
@macio_944 nie zrozumiesz... Oni mają tą aurę WIELKOŚCI
0
Bellignham porusza się jak wóz z węglem na boisku.
4
Obrzydliwy, obrzydliwy jest ten komentarz Orłowskiego. Kiedy komentuje nasze mecze, nie mam z nim problemu. Ale tutaj on nawet nie próbuje udawać, że jest fanem Realu
6
@Messibestplayerintheworld tak. Jego cytat: "Celcie wraz z arbitrem udało się pokonać Real Madryt"
6
Włączyłem ten Real, ale ku mojemu rozczarowaniu znowu dali Orłowskiego do komentowania. Dla mnie fakt, że on jeszcze dostaje mecze Realu po tym z Celtą jest skandalem.
0
14 minuta i nadal bez goli? Kryzys wielkiego Realu Arbeloi
1
To musiał być ostatni mecz Slota, nie ma innej opcji.
3
Ostatni film Ćwiąkały zainspirował mnie do obejrzenia po raz drugi meczu Brazylii z Niemcami sprzed 12 lat. Pamiętam, że wtedy kibicując Neymarowi i Messiemu na tym turnieju rozpaczałem nad kompromitującą się Brazylią, ale z perspektywy czasu nie zmieniłbym niczego. Jeden z najbardziej absurdalnych wyników w historii. Myślę, że każdy kto oglądał pamięta dokładnie, gdzie wtedy był (z tych, którzy oglądali trzeźwo)
1
@tomek8756 przed jakąkolwiek minutą. Do sędziego w tym momencie dochodzi przelew i Villarreal już został przekręcony
1
NIEBYWAŁY comeback Interu.
0
@LeszekFCB Statham to aktor do brutalniejszych filmów akcji, nie mam nic do niego, ale Bond powinien być przy okazji amantem. No i jednak 007 przydałyby się włosy
1
@Remi70 z jednej strony tak, z drugiej patrząc na sytuacje Manchesteru lepiej po prostu spojrzeć prawdzie w oczy, niż nadal jechać na sukcesach składu, z którego większość zawodników już odeszła.
2
@BorzyKrzys niestety obecne Hollywood nie ma takiego gościa, który mógłby przekonująco zagrać Bonda. Wyglądają albo jak tępe osiłki albo jak gimnazjaliści, nic pomiędzy.