7

Penbappe ustanowi jakiś rekord strzelonych karnych w historii. Nawet dla Cristiano tyle nie gwizdali

3

Ołłowski to sie ucieszył jak zobaczył tego karnego

2

Jestem w stanie uwierzyć, że oprócz sędziego przekupiona została cała jedenastka Villarrealu

6

Wychodzą na aut z piłką mając piłkę meczową. Niesamowici są

3

Już robią wymówki na to zagranie Asencio... Ręce opadają z tymi ludźmi

0

@ArcziArtt tak, miał bardzo słaby sezon, ale przynajmniej wyglądał jakoś lepiej fizycznie.

0

@ArcziArtt dzisiaj gra wyjątkowo fatalnie

2

To jest niemożliwe, że ich rywale nigdy nie potrafią przycelować w bramkę przez 90 minut.

0

Oby Arsenal trafił na Real i drugi rok z rzędu ich wyrzucił z LM.

0

@tomek8756 i ta cisza komentatorów po przewrotce Shaqiriego

3

Wstyd mi za Real oglądając to, a nawet im nie kibicuję. Nie wiem jak ich kibice mogą patrzeć w lustro

0

Jak to nie wpadło... Zapachniało różnym TAA w półfinale LM z nami

1

Nie mogę przeboleć tego, jak przespaliśmy pierwszą część sezonu. Pozwoliliśmy, żeby tak okropny Real (na ten moment) wyprzedził nas w tabeli

0

Ależ oni wszyscy są paskudni w tym Realu.

1

No i to by było na tyle

6

A komentator wie, że Kylian to imię a nie nazwisko?

11

A już się komentatorzy rzucili do gardła sędziemu.

4

@macio_944 nie zrozumiesz... Oni mają tą aurę WIELKOŚCI

0

Bellignham porusza się jak wóz z węglem na boisku.

4

Obrzydliwy, obrzydliwy jest ten komentarz Orłowskiego. Kiedy komentuje nasze mecze, nie mam z nim problemu. Ale tutaj on nawet nie próbuje udawać, że jest fanem Realu

6

@Messibestplayerintheworld tak. Jego cytat: "Celcie wraz z arbitrem udało się pokonać Real Madryt"

6

Włączyłem ten Real, ale ku mojemu rozczarowaniu znowu dali Orłowskiego do komentowania. Dla mnie fakt, że on jeszcze dostaje mecze Realu po tym z Celtą jest skandalem.

0

14 minuta i nadal bez goli? Kryzys wielkiego Realu Arbeloi

1

To musiał być ostatni mecz Slota, nie ma innej opcji.

3

Ostatni film Ćwiąkały zainspirował mnie do obejrzenia po raz drugi meczu Brazylii z Niemcami sprzed 12 lat. Pamiętam, że wtedy kibicując Neymarowi i Messiemu na tym turnieju rozpaczałem nad kompromitującą się Brazylią, ale z perspektywy czasu nie zmieniłbym niczego. Jeden z najbardziej absurdalnych wyników w historii. Myślę, że każdy kto oglądał pamięta dokładnie, gdzie wtedy był (z tych, którzy oglądali trzeźwo)

1

@tomek8756 przed jakąkolwiek minutą. Do sędziego w tym momencie dochodzi przelew i Villarreal już został przekręcony

1

NIEBYWAŁY comeback Interu.

0

@LeszekFCB Statham to aktor do brutalniejszych filmów akcji, nie mam nic do niego, ale Bond powinien być przy okazji amantem. No i jednak 007 przydałyby się włosy

1

@Remi70 z jednej strony tak, z drugiej patrząc na sytuacje Manchesteru lepiej po prostu spojrzeć prawdzie w oczy, niż nadal jechać na sukcesach składu, z którego większość zawodników już odeszła.

2

@BorzyKrzys niestety obecne Hollywood nie ma takiego gościa, który mógłby przekonująco zagrać Bonda. Wyglądają albo jak tępe osiłki albo jak gimnazjaliści, nic pomiędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?