0

@lucca87 Arsenal, Bayern na pewno, o ile wcześniej na siebie nie trafią. Przy dobrych wiatrach i losowaniu powinniśmy też tam być. PSG jest zbyt słabe. Mam przeczucie niestety, że Real też się tam znajdzie - nie dlatego, że nagle zaczną grać futbol z Arbeloą, po prostu dostaną się tam na farcie.

5

@AssisMoreira a ja się lękam. Odkąd zobaczyłem wynik meczu Realu, trzęsę się i ciężko mi się oddycha.

0

Jeszcze gola tego buca brakowało.
EDIT: Oczywiście o Bellinghama chodzi, nie Gyokeresa.

1

To Monaco jest tak cienkie, że nawet Dementor z golem.

0

@Barca_bwo z Athletikiem też mnie tak wydymali. Nie stawiam na nich od tamtego czasu

6

@Frimpong przykro mi, że obalę mit wokół tego różnego, ale nie było w nim nic genialnego. Ta akcja nie była najlepszym różnym, tylko najgorszą akcją defensywną w historii tego sportu.

8

Można kpić z Arsenalu i nazywać ich Corner FC, ale uczciwie muszę przyznać, że wykonują najlepsze rzuty rożne jakie widziałem w piłce nożnej.

4

Nie oglądam Realu, mamy się czego bać? Czy jeszcze nie koniec sezonu?

2

@esem91 tak i mi to bardzo odpowiada.

1

@Seledynowy jak zwykle żadnej kontuzji nie było.

0

Arbeloa jeszcze wygłaska tych piłkarzy do zwycięstwa w LM.

0

@Comentateiro przecież to się stało dopiero w tym sezonie.

0

@regatta52 kogoś tu nadal boli półfinał.

0

Inzaghi już nie trenuje Interu? Kompletnie mnie to ominęło

1

@directedbyfcb ale to nie jest zła forma od kilku meczów, tylko od roku. Cubarsi ma jeszcze dużo czasu, ale to daje dużo do myślenia. A Fatiego też pewnie broniłeś do samego końca.

1

Swoją drogą to Bodo jest trudnym rywalem, zwłaszcza u siebie. Jak na razie prawie każdy mocny rywal miał z nimi problemy. Tottenham i Borussia stracili z nimi punkty, Juventus co prawda wygrał, ale dopiero w doliczonym czasie.

0

Stracić dwa gole to jedno, ale w dwie minuty? Wow..

1

Arsenal wygra, poniżej 4.5 goli, kurs 3.00
@AmigoBlancos jak to widzimy

26

Inter - Arsenal zapowiada sie na spektakularne 0:0.

6

@draxidox „Tyko dlatego, że jakaś łódź przypłynęła tam 500 lat temu i odpłynęła, nie daje im prawa do Grenlandii”
W takim razie jakie on ma prawo do bycia prezydentem USA?

18

@marcin62 światem trzęsie przerośnięty 5-latek. Teraz sobie pomyśl, że są nawet na tym forum ludzie, którzy się nim zachwycają.

0

Komentarz usunięty

7

Ogólnie zaczyna mnie przerażać fakt, że kolejny raz jesteśmy dwie klasy lepsi od przeciwnika i zupełnie nie potrafimy tego wykorzystać. Z Realem na szczęście spadliśmy na cztery łapy, choć mecz powinien być zamknięty o wiele wcześniej niż przy golu Raphinhi. Dzisiaj już zostaliśmy o wiele bardziej boleśnie skarceni. Flick musi natychmiastowo wysłać napastników na trening strzelecki, w tym koniecznie z rzutów wolnych.

0

Klątwa Anoeta wraca na pełnej.

5

Yamal brawo. To jest 96 minuta

0

Powiem tyle, nigdy więcej takich meczów

1

CO TO SĄ ZA PODANIA?? Co oni robili wczoraj wieczorem?!

0

Mimo tego, i tak raczej tego nie weźmiemy...

1

Siły wyższe zadecydowały o naszej porażce, wliczając w to sędziego.

1

To nie jest możliwe, po prostu niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?