Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Arsenal, Bayern na pewno, o ile wcześniej na siebie nie trafią. Przy dobrych wiatrach i losowaniu powinniśmy też tam być. PSG jest zbyt słabe. Mam przeczucie niestety, że Real też się tam znajdzie - nie dlatego, że nagle zaczną grać futbol z Arbeloą, po prostu dostaną się tam na farcie.
5
@AssisMoreira a ja się lękam. Odkąd zobaczyłem wynik meczu Realu, trzęsę się i ciężko mi się oddycha.
0
Jeszcze gola tego buca brakowało.
EDIT: Oczywiście o Bellinghama chodzi, nie Gyokeresa.
1
To Monaco jest tak cienkie, że nawet Dementor z golem.
0
@Barca_bwo z Athletikiem też mnie tak wydymali. Nie stawiam na nich od tamtego czasu
6
@Frimpong przykro mi, że obalę mit wokół tego różnego, ale nie było w nim nic genialnego. Ta akcja nie była najlepszym różnym, tylko najgorszą akcją defensywną w historii tego sportu.
8
Można kpić z Arsenalu i nazywać ich Corner FC, ale uczciwie muszę przyznać, że wykonują najlepsze rzuty rożne jakie widziałem w piłce nożnej.
4
Nie oglądam Realu, mamy się czego bać? Czy jeszcze nie koniec sezonu?
2
@esem91 tak i mi to bardzo odpowiada.
1
@Seledynowy jak zwykle żadnej kontuzji nie było.
0
Arbeloa jeszcze wygłaska tych piłkarzy do zwycięstwa w LM.
0
@Comentateiro przecież to się stało dopiero w tym sezonie.
0
@regatta52 kogoś tu nadal boli półfinał.
0
Inzaghi już nie trenuje Interu? Kompletnie mnie to ominęło
1
@directedbyfcb ale to nie jest zła forma od kilku meczów, tylko od roku. Cubarsi ma jeszcze dużo czasu, ale to daje dużo do myślenia. A Fatiego też pewnie broniłeś do samego końca.
1
Swoją drogą to Bodo jest trudnym rywalem, zwłaszcza u siebie. Jak na razie prawie każdy mocny rywal miał z nimi problemy. Tottenham i Borussia stracili z nimi punkty, Juventus co prawda wygrał, ale dopiero w doliczonym czasie.
0
Stracić dwa gole to jedno, ale w dwie minuty? Wow..
1
Arsenal wygra, poniżej 4.5 goli, kurs 3.00
@AmigoBlancos jak to widzimy
26
Inter - Arsenal zapowiada sie na spektakularne 0:0.
6
@draxidox „Tyko dlatego, że jakaś łódź przypłynęła tam 500 lat temu i odpłynęła, nie daje im prawa do Grenlandii”
W takim razie jakie on ma prawo do bycia prezydentem USA?
18
@marcin62 światem trzęsie przerośnięty 5-latek. Teraz sobie pomyśl, że są nawet na tym forum ludzie, którzy się nim zachwycają.
0
Komentarz usunięty
7
Ogólnie zaczyna mnie przerażać fakt, że kolejny raz jesteśmy dwie klasy lepsi od przeciwnika i zupełnie nie potrafimy tego wykorzystać. Z Realem na szczęście spadliśmy na cztery łapy, choć mecz powinien być zamknięty o wiele wcześniej niż przy golu Raphinhi. Dzisiaj już zostaliśmy o wiele bardziej boleśnie skarceni. Flick musi natychmiastowo wysłać napastników na trening strzelecki, w tym koniecznie z rzutów wolnych.
0
Klątwa Anoeta wraca na pełnej.
5
Yamal brawo. To jest 96 minuta
0
Powiem tyle, nigdy więcej takich meczów
1
CO TO SĄ ZA PODANIA?? Co oni robili wczoraj wieczorem?!
0
Mimo tego, i tak raczej tego nie weźmiemy...
1
Siły wyższe zadecydowały o naszej porażce, wliczając w to sędziego.
1
To nie jest możliwe, po prostu niemożliwe