0

@Karzel jeszcze Raul.

0

To teraz niech nasi piłkarze uważają na ulicy na Mbappe.

4

@LeszekFCB lekcja pokory dla tego buraka to jedna z lepszych rzeczy, jakie wynikły z naszej wygranej.

0

@Filipem żebyś poczytał komentarze tutaj, po 2 latach jego gry w klubie..

2

@Sysia11 na pewno spora w tym zasługa poprzedniego sezonu, plus już w swoim pierwszym dostał 5:1 i 3:0.

0

@macio_944 twoje zdrowie Maćku.

3

@Eric_Abidal_22 no dokładnie. Sprawiedliwszym porównaniem byłoby Flicka do Enrique.

1

Mecz oglądałem na angielskim streamie. Od momentu zakończenia meczu, czyli jakieś pół godziny angielscy 'eksperci' nie mówią nic o celebracji Barcelony, żadnych gratulacji tylko płaczą o decyzję zmiany Viniego przez Alonso. Jakbyście narzekali na stronniczość polskich komentatorów to spokojnie, zagranica udowadnia, że da się gorzej. Jakie to jest żenujące.

2

@macio_944 że też dali ten finał w niedzielę..

6

@Technik faktycznie sytuacje miał gorszą, ale po 2 sezonach wstrzymałbym się ze stwierdzeniem że jest lepszy od Guardioli.

14

Araujo podnoszący puchar to wiskenka na torcie tego chorego finału.

1

@macio_944 szkoda, że te dwa gole w ogóle wpadły, no ale przynajmniej już po wszystkim

1

Brawa dla Barcy, momentami paraolimpada, sędzia znowu przekupiony przez Real, ale się udało. Kolejny genialny Klasyk, nie to co za Koemana.

1

Dla bezstronnego widza ten mecz to kino.

1

Wierzę w Negreirę. Dowieziemy to!

0

Ja dobrze widzę, że Carreras dostał kartkę wcześniej? Jak to się stało?

1

Boję się po tych zmianach...

1

De Jong zdecydowanie dojechał dzisiaj. Jeden z lepszych na boisku

1

Proszę, Mbappe zagraj swój najgorszy mecz w karierze.

2

Olmo.. Cos czuje ze to będzie twój wieczór

3

Nie da się tego oglądać. Gra przerywana co 30 sekund przez kolejne faule/symulki Realowców.

5

Szanuję De Jonga, że trzyma ciśnienie i nie zwyzywał tego sędziego

0

A ten faul Bellinghama nie zakończył się przypadkiem na polu karnym? To jak to w końcu działa?

0

Czy możemy w końcu rozejrzeć się za nowym prawym obrońcą? Środek obrony to jedno, ale przynajmniej zarząd kogoś szuka na tą pozycję. O kimś za Kounde nie słychać, a poziom prezentuje juz naprawdę fatalny

1

Apokaliptyczne sędziowanie, zresztą jak zwykle w Klasyku

3

Zdecydowanie top 10 symulek w historii El Classico

1

Powinno być 2:0 (lub wyżej), jest remis. Klasyczny Real. Jeśli Rapha i Yamal zagrają na takim samym poziomie jak w pierwzej to połowie, to mimo wszystko jestem pewny wygranej.

0

Ja wiem, że nasza obrona to obraz nędzy i rozpaczy, ale skąd tyle wyzwisk?

2

Po przerwie nie ma wymówek, trzeba ich zdeptać. Tylko żeby tego kick off glitcha już nie było

1

Mascherano.. Pique.... Puyol...... gdzie oni się podziali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?