Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karzel jeszcze Raul.
0
To teraz niech nasi piłkarze uważają na ulicy na Mbappe.
4
@LeszekFCB lekcja pokory dla tego buraka to jedna z lepszych rzeczy, jakie wynikły z naszej wygranej.
0
@Filipem żebyś poczytał komentarze tutaj, po 2 latach jego gry w klubie..
2
@Sysia11 na pewno spora w tym zasługa poprzedniego sezonu, plus już w swoim pierwszym dostał 5:1 i 3:0.
0
@macio_944 twoje zdrowie Maćku.
3
@Eric_Abidal_22 no dokładnie. Sprawiedliwszym porównaniem byłoby Flicka do Enrique.
1
Mecz oglądałem na angielskim streamie. Od momentu zakończenia meczu, czyli jakieś pół godziny angielscy 'eksperci' nie mówią nic o celebracji Barcelony, żadnych gratulacji tylko płaczą o decyzję zmiany Viniego przez Alonso. Jakbyście narzekali na stronniczość polskich komentatorów to spokojnie, zagranica udowadnia, że da się gorzej. Jakie to jest żenujące.
2
@macio_944 że też dali ten finał w niedzielę..
6
@Technik faktycznie sytuacje miał gorszą, ale po 2 sezonach wstrzymałbym się ze stwierdzeniem że jest lepszy od Guardioli.
14
Araujo podnoszący puchar to wiskenka na torcie tego chorego finału.
1
@macio_944 szkoda, że te dwa gole w ogóle wpadły, no ale przynajmniej już po wszystkim
1
Brawa dla Barcy, momentami paraolimpada, sędzia znowu przekupiony przez Real, ale się udało. Kolejny genialny Klasyk, nie to co za Koemana.
1
Dla bezstronnego widza ten mecz to kino.
1
Wierzę w Negreirę. Dowieziemy to!
0
Ja dobrze widzę, że Carreras dostał kartkę wcześniej? Jak to się stało?
1
Boję się po tych zmianach...
1
De Jong zdecydowanie dojechał dzisiaj. Jeden z lepszych na boisku
1
Proszę, Mbappe zagraj swój najgorszy mecz w karierze.
2
Olmo.. Cos czuje ze to będzie twój wieczór
3
Nie da się tego oglądać. Gra przerywana co 30 sekund przez kolejne faule/symulki Realowców.
5
Szanuję De Jonga, że trzyma ciśnienie i nie zwyzywał tego sędziego
0
A ten faul Bellinghama nie zakończył się przypadkiem na polu karnym? To jak to w końcu działa?
0
Czy możemy w końcu rozejrzeć się za nowym prawym obrońcą? Środek obrony to jedno, ale przynajmniej zarząd kogoś szuka na tą pozycję. O kimś za Kounde nie słychać, a poziom prezentuje juz naprawdę fatalny
1
Apokaliptyczne sędziowanie, zresztą jak zwykle w Klasyku
3
Zdecydowanie top 10 symulek w historii El Classico
1
Powinno być 2:0 (lub wyżej), jest remis. Klasyczny Real. Jeśli Rapha i Yamal zagrają na takim samym poziomie jak w pierwzej to połowie, to mimo wszystko jestem pewny wygranej.
0
Ja wiem, że nasza obrona to obraz nędzy i rozpaczy, ale skąd tyle wyzwisk?
2
Po przerwie nie ma wymówek, trzeba ich zdeptać. Tylko żeby tego kick off glitcha już nie było
1
Mascherano.. Pique.... Puyol...... gdzie oni się podziali?