0

Podobno Maresca poleciał za prowadzenie rozmów z City za plecami klubu.

3

@Luciano99 kiedyś (przed banem) obciach, dzisiaj (po banie) klasa

0

@Giwera ale też nie ukrywajmy, że on sobie ostrzył ząbki na posadę u szejka w City.

2

Jakie typy na pierwszy dzień roku
@AmigoBlancos @Kgorecki2500

0

@VegetaPolska nie oglądaj.. to bez sensu

1

Wam też wszystkiego dobrego....

1

To gdzie ta Doda? XD

1

Pozdrawiam koneserów jedynego słusznego Sylwestra w DWÓJCE !!

1

Nie znam Evry Najt.

2

@Filipem no tak, najlepszy klub w Anglii porównajmy do klubu skazanego na wizerunkowe i sportowe zdominowanie przez dwa największe kluby na świecie.

18

@Criss18Barca wprowadzenie systemu VAR odebrało ci frajdę z piłki nożnej? Ja wiem, od kogo wy są...

0

A City jeszcze zagra po sylwestrowej hulance. Arsenal może znowu odjechać

1

@Bolton precz z thalmoryzacją Skyrim. Precz z cesarskimi pederastami. Odzyskajmy Skyrim dla Nordów.

12


Znieczulica i wywalone jajca prokuratury w tej sytuacji nie do zaakceptowania. Umarł człowiek, a ich odpowiedzią jest "nie siedźcie tyle w Internecie".

1

@cules100pro pełna inwigilacja czyjejś posesji jest w takim razie zupełnie legalna w naszym państwie. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć od naszej prokuratury. Wychodzi na to, że w tym kraju osoby starsze, niepełnosprawne czy uzależnione finansowo od takich właśnie kanalii nie mogą liczyć na pomoc od sądu.

0

@BorzyKrzys wszystkie pierwszy raz, czy ogólnie?

1

@michal26 "Stanowski też mówił, że zrobiłby wywiad z Putinem - zbrodniarzem wojennym. Nie pasuje do narracji co?"
Więc nie miałby problemu z dialogiem z dosłownym zbrodniarzem wojennym, ale wywiad z jego pachołkiem to było już za wiele i trzeba było zrobić demonstracyjny protest zostawiając go w studiu. Rozmowa z Putinem byłaby dla niego gwarancją ogromnych wyświetleń, dlatego schowałby swoje oburzenie do kieszeni.

2

4

Wszedłem na chwilę na ten Kanał Zero i.. jaki oni tam mają psychiatryk na czacie. Okropny syf.

0

@maroon też mi się nie podoba nabijanie kabzy K0, ale sto razy prędzej bym tam oglądał.

2

@MesQueUnClub_87 dla mnie na przykład brutalne było zderzenie z owianym kultem serialem Odwróceni. Dosyć słabo napisany, z klimatem typowej TVN-owej pół-produkcji, bardzo nierównym aktorstwem. Bo Więckiewicz, Kozłowski Dziędziel czy zwłaszcza Wojciech Zieliński grają świetnie, tak niektórzy aktorzy jak Żmijewski, Globisz, czy Stenka wypadają poniżej swojego poziomu.

3

@macio_944 ja już widzę komentarze tych żenujących widzów K0... "Okazuje się, że nie tacy straszni ci Kamraci jak malują ich media!"

0

@BorzyKrzys mówił o tym w przerwie od bicia ludzi po pysku w lesie?

5

@NeroTFP1 Sławek nieźle się stoczył po przegranych wyborach.

4

@Encore nie widzę meczu z Chelsea. Tam to dopiero była deklasacja

2

@macio_944 szczerze mówiąc to City też nie zachwyca. Wszystkie 3 zespoły przypominają obecnie Real, nic nie grają a punktują.

4

Chiesa od pierwszej minuty i już wiadomo, że Liverpool wygra. Tak ma być.

5

@ViscaelBarca2007 Chelsea co okienko ma taktykę transferową spod znaku ekspertów na La Rambli - sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.

2

Coś nie widzę tego Haalanda.. @AmigoBlancos

0

@Eklerek nieważne jak? Brzmi dziwnie znajomo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?