Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno Maresca poleciał za prowadzenie rozmów z City za plecami klubu.
3
@Luciano99 kiedyś (przed banem) obciach, dzisiaj (po banie) klasa
0
@Giwera ale też nie ukrywajmy, że on sobie ostrzył ząbki na posadę u szejka w City.
2
Jakie typy na pierwszy dzień roku
@AmigoBlancos @Kgorecki2500
0
@VegetaPolska nie oglądaj.. to bez sensu
1
Wam też wszystkiego dobrego....
1
To gdzie ta Doda? XD
1
Pozdrawiam koneserów jedynego słusznego Sylwestra w DWÓJCE !!
1
Nie znam Evry Najt.
2
@Filipem no tak, najlepszy klub w Anglii porównajmy do klubu skazanego na wizerunkowe i sportowe zdominowanie przez dwa największe kluby na świecie.
18
@Criss18Barca wprowadzenie systemu VAR odebrało ci frajdę z piłki nożnej? Ja wiem, od kogo wy są...
0
A City jeszcze zagra po sylwestrowej hulance. Arsenal może znowu odjechać
1
@Bolton precz z thalmoryzacją Skyrim. Precz z cesarskimi pederastami. Odzyskajmy Skyrim dla Nordów.
12
Znieczulica i wywalone jajca prokuratury w tej sytuacji nie do zaakceptowania. Umarł człowiek, a ich odpowiedzią jest "nie siedźcie tyle w Internecie".
1
@cules100pro pełna inwigilacja czyjejś posesji jest w takim razie zupełnie legalna w naszym państwie. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć od naszej prokuratury. Wychodzi na to, że w tym kraju osoby starsze, niepełnosprawne czy uzależnione finansowo od takich właśnie kanalii nie mogą liczyć na pomoc od sądu.
0
@BorzyKrzys wszystkie pierwszy raz, czy ogólnie?
1
@michal26 "Stanowski też mówił, że zrobiłby wywiad z Putinem - zbrodniarzem wojennym. Nie pasuje do narracji co?"
Więc nie miałby problemu z dialogiem z dosłownym zbrodniarzem wojennym, ale wywiad z jego pachołkiem to było już za wiele i trzeba było zrobić demonstracyjny protest zostawiając go w studiu. Rozmowa z Putinem byłaby dla niego gwarancją ogromnych wyświetleń, dlatego schowałby swoje oburzenie do kieszeni.
2
@Frimpong jeszcze @pedaldo7
4
Wszedłem na chwilę na ten Kanał Zero i.. jaki oni tam mają psychiatryk na czacie. Okropny syf.
0
@maroon też mi się nie podoba nabijanie kabzy K0, ale sto razy prędzej bym tam oglądał.
2
@MesQueUnClub_87 dla mnie na przykład brutalne było zderzenie z owianym kultem serialem Odwróceni. Dosyć słabo napisany, z klimatem typowej TVN-owej pół-produkcji, bardzo nierównym aktorstwem. Bo Więckiewicz, Kozłowski Dziędziel czy zwłaszcza Wojciech Zieliński grają świetnie, tak niektórzy aktorzy jak Żmijewski, Globisz, czy Stenka wypadają poniżej swojego poziomu.
3
@macio_944 ja już widzę komentarze tych żenujących widzów K0... "Okazuje się, że nie tacy straszni ci Kamraci jak malują ich media!"
0
@BorzyKrzys mówił o tym w przerwie od bicia ludzi po pysku w lesie?
5
@NeroTFP1 Sławek nieźle się stoczył po przegranych wyborach.
4
@Encore nie widzę meczu z Chelsea. Tam to dopiero była deklasacja
2
@macio_944 szczerze mówiąc to City też nie zachwyca. Wszystkie 3 zespoły przypominają obecnie Real, nic nie grają a punktują.
4
Chiesa od pierwszej minuty i już wiadomo, że Liverpool wygra. Tak ma być.
5
@ViscaelBarca2007 Chelsea co okienko ma taktykę transferową spod znaku ekspertów na La Rambli - sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
2
Coś nie widzę tego Haalanda.. @AmigoBlancos
0
@Eklerek nieważne jak? Brzmi dziwnie znajomo...