0

Po złym początku City chyba nabiera rytmu, co osobiście bardzo mnie cieszy

0

Vinicius jest dzisiaj w gazie. Obrona trzęsie portkami przed nim.

1

@partymaker jak City tego nie wygra to dlatego, że sami są w bardzo złym stanie. Tak jak w lutym.

6

Nie mogę przestać się śmiać z tego Endricka.

7

@Safrani ale Jankowski to jest przykry człowiek

3

@PIWOSZ89 To Kickboxer? Chyba mam jeszcze starego VHS-a w domu

4

Dobra robota panowie z United, tylko teraz to wygrać w drugiej.

3

Bardzo go lubiłem przez pierwsze parę lat po jego transferze. Później zacząłem dostrzegać jakieś chamskie zachowania na boisku, a wisienką na torcie było jego załamanie w przerwie na Anfield (przy stanie 0:1 !!!!!!), które w zasadzie było podsumowaniem naszego mentalu w tamtym okresie. Po tym już nawet jakieś piękne woleje z daleka nie zatarły tej kompromitacji. Ceniłem jego umiejętności, ale nie charakter

3

@Roobo ale jak to? Profesjonalny komentator Canal+ Leszek Orłowski uważa, że to spotkanie "przerosło" "szalonego pana w żółtej koszulce"

25

Obejrzałem powtórkę wczorajszego meczu Realu... Co temu Orłowskiemu przepaliło styki na sam koniec. Siara

0

Tego biednego sędziego pewnie odstawią do zamrażarki na 20 kolejek

1

Co się dzieje w meczu Realu, że dwie czerwone dostali?

0

@4drian0 właśnie ten okres powinni rozwijać. Wszystko w okresie prequeli lub starej trylogii to ingerencja w kanon, a przy sequelach nie ma za dużego pola do popisu.

0

@Alistar74 co za radość Szefa.

6

@kanver_ syndrom Ronaldo w United. Powinienem grać w każdym meczu, bo kiedyś byłem dobry.

2

@blakkudium Betis przekręcony! Mecz ustawiony !

1

Glory Glory.. a nie to Liverpool

0

Rashford jest dobry, ale jego decyzje... z tym bywa różnie

1

Torres 5 bramek za Mbappe, który gra kosmiczny sezon co to jest za komedia

4

Brawo Ferran, przekracza to moje pojęcie.

5

No i ukąsił.
A do Balde i Kounde nie mam pytań.

2

@Popitek12 i raz dostali 10:2 w dwumeczu od Bayernu Monachium.

1

@Eklerek i tak, nawet fatalny Wirtz prezentuje się od niego lepiej w tym sezonie.

0

@Aragorn33 zdaję sobie sprawę, że w większości głosowali ludzie do lat 40, ale ten wykres nie będzie miał żadnego realnego przełożenia na rzeczywistość.

0

14.04.2024
Arsenal - Aston Villa 0:2
6.12.2025
Aston Villa - Arsenal 2:1

City ma ogromny dług u Aston Villi. Drugi raz najpewniej im wygrywają mistrzostwo, bo nie oszukujmy się, Arsenal to przewali.

2

Ufacie jeszcze w proces, czy już nie?

2

Arsenal wybrał sobie zaskakująco wczesny moment na wypuszczenie ligi z rąk. To mi się podoba, bez zbędnego dawania nadziei biednym kibicom

1

@AmigoBlancos ostatnio podczas meczu z Arsenalem Borek zwrócił uwagę na jedną rzecz. Media robią szum gdy wyjście Neuera kończy się katastrofą, co dzieje się raz czy dwa w sezonie, a rzadko mówi się o tym, gdy jego interewencje ratują zespół lub po prostu zapewniają spokój - czyli w 90% przypadków.

1

@LAMC_10 w ogóle mnie nie dziwi, że ten idiota poświęca resztki godności na rzecz rozgłosu.

1

@Mlodypro101 szczerze, to też nie wiedziałem, że Curacao istnieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?