0

@ranger3120 no i napisałem Sevilla, nie wiem o co tyle hałasu.

0

Już dzisiaj Sevilla zagra występ poniżej swojej godności a ich napastnicy nie będą sobie radzić z najprostszymi piłkami. Mbappe wciśnie ze dwa karniaki i można ogłaszać wielki powrót Realu

0

@AmigoBlancos przyznaję się, ja też popełniłem ten błąd

0

Chelsea pięknie walczy o mistrzostwo.

0

@Roobo no, tutaj w końcu się możemy zgodzić!

0

@Foton mnie wykręcało z żenady przez jakieś pół godziny.. aż film przeszedł do właściwej fabuły i się rozkręcił. Później już jest dobrze, nie obyło się bez paru bzdur, ale było spoko.

4

@BulaKG oj prawda. Przez chwilę pomyślałem, że zawędrowałem na notatnik.

15

Specjalista od CZEGO..?

1

@RosjaninBut czepianie się angielskiego Tuska, gdy Batyr kaleczy angielski w ten sposób jest śmieszne:


Zresztą podczas jego wizyty w USA wyeksponował wręcz kreskówkowy polski akcent.

2

Ohoho a co to za slownictwo? Do spowiedzi


1

@MessiForeverTheBest i gdyby nie ociągali się tak z rozegraniem tego. Chciałem zobaczyć starcie Argentyny i Hiszpanii w podobnej formie co w momencie wygrywania mistrzostw, teraz już nawet zapomniałem, że ten mecz miał mieć miejsce.

0

Ale tu wejdzie w 81' gol Mbappe po ogromnym błędzie bramkarza.

3

@norbi77 oni muszą dostawać jakieś wytyczne z góry.

2

@AmigoBlancos u mnie poszło 5 dych na zwycięstwo City do zera. Już żałuję..

0

@AmigoBlancos mam złe wieści.

1

Miałem nie oglądać, ale wszedłem w komentarze i chyba trzeba odpalić.. Nie wierzę, że grają aż takie gówno

5

Co się dziennikarzyny popisały z tym Szczęsnym po południu..

1

@sokot o jednego śmietankowego za dużo jednak.

0

@mientusek1407 Real mimo grania piachu rywalizował z nami o mistrzostwo do maja. Chyba nie dzięki Viniciusowi.

5

Czy Raphinhę możemy już nazywać najbardziej niedocenianym piłkarzem na świecie?

3

@Variouspeak7 przecież to jest jakiś chory żart. Yamalowi wypominają PR, tymczasem on dostał wyróżnienie za niezrobienie absolutnie niczego przez cały rok (ok, miał parę dobrych meczów w styczniu i dostawił nogę w ostatnim Klasyku)

0

@BezglutenowyPedri żaden klub trzeci nie powinien mieć żadnego wpływu na mecz między dwoma drużynami. Jeśli to prawda, to jest kolejnym dowodem na to, że Real to ściek.

0

@OBSERWATOR2021 Tom Hulce i F. Murray Abraham w "Amadeuszu".

20

@NeroTFP1 6% Polaków, tylko przypominam.

9

United, jeden różny ja was błagam... już nie mam na rachunki..

4

@Kessie dzisiaj chwała wielkiemu United, no chyba że następnym razem przegrają. To znowu będę za Liverpoolem.

4

I co panowie Liverpoolczycy? ;)

0

@Hasszz a Ślepnąc od Świateł?

4

@ShawnC widzę, że cię "obiektywni" grillują w odpowiedziach. Jak zwykle po wygranej Madrytu wypływa mnóstwo podszywek, których jakimś cudem nikt wcześniej nie widział!

2

@Sulimo ja tylko parafrazuje braunistow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?