Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 no i napisałem Sevilla, nie wiem o co tyle hałasu.
0
Już dzisiaj Sevilla zagra występ poniżej swojej godności a ich napastnicy nie będą sobie radzić z najprostszymi piłkami. Mbappe wciśnie ze dwa karniaki i można ogłaszać wielki powrót Realu
0
@AmigoBlancos przyznaję się, ja też popełniłem ten błąd
0
Chelsea pięknie walczy o mistrzostwo.
0
@Roobo no, tutaj w końcu się możemy zgodzić!
0
@Foton mnie wykręcało z żenady przez jakieś pół godziny.. aż film przeszedł do właściwej fabuły i się rozkręcił. Później już jest dobrze, nie obyło się bez paru bzdur, ale było spoko.
4
@BulaKG oj prawda. Przez chwilę pomyślałem, że zawędrowałem na notatnik.
15
Specjalista od CZEGO..?
1
@RosjaninBut czepianie się angielskiego Tuska, gdy Batyr kaleczy angielski w ten sposób jest śmieszne:
Zresztą podczas jego wizyty w USA wyeksponował wręcz kreskówkowy polski akcent.
2
Ohoho a co to za slownictwo? Do spowiedzi
1
@MessiForeverTheBest i gdyby nie ociągali się tak z rozegraniem tego. Chciałem zobaczyć starcie Argentyny i Hiszpanii w podobnej formie co w momencie wygrywania mistrzostw, teraz już nawet zapomniałem, że ten mecz miał mieć miejsce.
0
Ale tu wejdzie w 81' gol Mbappe po ogromnym błędzie bramkarza.
3
@norbi77 oni muszą dostawać jakieś wytyczne z góry.
2
@AmigoBlancos u mnie poszło 5 dych na zwycięstwo City do zera. Już żałuję..
0
@AmigoBlancos mam złe wieści.
1
Miałem nie oglądać, ale wszedłem w komentarze i chyba trzeba odpalić.. Nie wierzę, że grają aż takie gówno
5
Co się dziennikarzyny popisały z tym Szczęsnym po południu..
1
@sokot o jednego śmietankowego za dużo jednak.
0
@mientusek1407 Real mimo grania piachu rywalizował z nami o mistrzostwo do maja. Chyba nie dzięki Viniciusowi.
5
Czy Raphinhę możemy już nazywać najbardziej niedocenianym piłkarzem na świecie?
3
@Variouspeak7 przecież to jest jakiś chory żart. Yamalowi wypominają PR, tymczasem on dostał wyróżnienie za niezrobienie absolutnie niczego przez cały rok (ok, miał parę dobrych meczów w styczniu i dostawił nogę w ostatnim Klasyku)
0
@BezglutenowyPedri żaden klub trzeci nie powinien mieć żadnego wpływu na mecz między dwoma drużynami. Jeśli to prawda, to jest kolejnym dowodem na to, że Real to ściek.
0
@OBSERWATOR2021 Tom Hulce i F. Murray Abraham w "Amadeuszu".
20
@NeroTFP1 6% Polaków, tylko przypominam.
9
United, jeden różny ja was błagam... już nie mam na rachunki..
4
@Kessie dzisiaj chwała wielkiemu United, no chyba że następnym razem przegrają. To znowu będę za Liverpoolem.
4
I co panowie Liverpoolczycy? ;)
0
@Hasszz a Ślepnąc od Świateł?
4
@ShawnC widzę, że cię "obiektywni" grillują w odpowiedziach. Jak zwykle po wygranej Madrytu wypływa mnóstwo podszywek, których jakimś cudem nikt wcześniej nie widział!
2
@Sulimo ja tylko parafrazuje braunistow.