Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 w ogóle mnie nie dziwi, że ten idiota poświęca resztki godności na rzecz rozgłosu.
1
@Mlodypro101 szczerze, to też nie wiedziałem, że Curacao istnieje.
2
Grupa D to śmiech na sali.
0
@zadafcb Włosi się w ogóle nie dostaną na ten Mundial.
0
Niestety, bez Norwegii w grupie K.
5
@clyde 3 Wiedźmin 3 najlepszy.
11
Po co mu była ta Arabia.. Żadna ze stron na tym nie zyskała.
3
Z Chelsea jak zwykle po udanych ważnych meczach wychodzi amatorszczyzna z jakimiś cieniasami.
1
@KacperVEB przecież przegrywają xd
Ale pewnie chodziło o czerwoną kartkę Caicedo, jednak w środku pola on robi różnicę
0
Mbappe idzie po 50 goli w lidze.
1
@626 nie zniżajcie się do tego poziomu.. Przecież to typowy tekst madryli
1
Dobrze, że włączyłem film zamiast tego gówna. Chyba lepiej już pogapić się w sufit przez 90 minut
0
Najlepszy prawy obrońca na świecie z pierwszą asystą w sezonie !
0
Akurat odzyskają formę na mecz z City.. Klasyczek
3
Na Athletic jak zawsze można liczyć, z tego co widzę.
0
@FCB_dimiC 2 sezony chyba tylko razem pograli, czy źle to policzyłem?
0
Brawo Lewy. Robota wykonana i zasłużony odpoczynek.
9
Okropieństwo ten karny... Szkoda, że Oblak obronił tą główkę, bo by poprawił wrażenie
0
Balde skończy w jakiejś Granadzie lub Maladze za parę lat.
1
Dawno nie mieliśmy takiej pary skrzydłowych. Trzebaby sięgnąć pamięcią do czasów MSN. Obaj, pomimo tego, że w tamtym sezonie byli w lepszej formie, niezależnie od meczu są stałym zagrożeniem dla rywala.
0
Mroczne nadeszły czasy.. Do Koemana już niedługo
0
Brak pomysłu Raphinhi na tą akcję aż zakuł w oczy.
0
@AmigoBlancos gdzie grasz? Skopiowałoby się parę kuponów od ciebie.
0
@Czajka90 @FcPortoFan1999 jeszcze nie ma co przesądzać.
4
@Faro nareszcie żadne bramki nie przysłaniają braków tego frauda.
1
@Bolton autokorekta mi wyskoczyła.
0
Śmieszne by było, gdyby przez politykę Tebasa El Classico się teraz stało tym samym, czym były derby Mediolanu w tamtej dekadzie. Dwa utytułowane kluby, które już nikogo nie obchodzą i nie liczą się w Europie.
3
A ile tekstów, że "jak zimno w Barcelonie, już -7" się nasłyszałem w tym miesiącu :)))
0
@nightwishygt od lat nie było żadnej kartki dla nich za to.
0
@mekston idealny sobie klub wybrał do bicia rekordów karnych.