1

@LAMC_10 w ogóle mnie nie dziwi, że ten idiota poświęca resztki godności na rzecz rozgłosu.

1

@Mlodypro101 szczerze, to też nie wiedziałem, że Curacao istnieje.

2

Grupa D to śmiech na sali.

0

@zadafcb Włosi się w ogóle nie dostaną na ten Mundial.

0

Niestety, bez Norwegii w grupie K.

5

@clyde 3 Wiedźmin 3 najlepszy.

11

Po co mu była ta Arabia.. Żadna ze stron na tym nie zyskała.

3

Z Chelsea jak zwykle po udanych ważnych meczach wychodzi amatorszczyzna z jakimiś cieniasami.

1

@KacperVEB przecież przegrywają xd
Ale pewnie chodziło o czerwoną kartkę Caicedo, jednak w środku pola on robi różnicę

0

Mbappe idzie po 50 goli w lidze.

1

@626 nie zniżajcie się do tego poziomu.. Przecież to typowy tekst madryli

1

Dobrze, że włączyłem film zamiast tego gówna. Chyba lepiej już pogapić się w sufit przez 90 minut

0

Najlepszy prawy obrońca na świecie z pierwszą asystą w sezonie !

0

Akurat odzyskają formę na mecz z City.. Klasyczek

3

Na Athletic jak zawsze można liczyć, z tego co widzę.

0

@FCB_dimiC 2 sezony chyba tylko razem pograli, czy źle to policzyłem?

0

Brawo Lewy. Robota wykonana i zasłużony odpoczynek.

9

Okropieństwo ten karny... Szkoda, że Oblak obronił tą główkę, bo by poprawił wrażenie

0

Balde skończy w jakiejś Granadzie lub Maladze za parę lat.

1

Dawno nie mieliśmy takiej pary skrzydłowych. Trzebaby sięgnąć pamięcią do czasów MSN. Obaj, pomimo tego, że w tamtym sezonie byli w lepszej formie, niezależnie od meczu są stałym zagrożeniem dla rywala.

0

Mroczne nadeszły czasy.. Do Koemana już niedługo

0

Brak pomysłu Raphinhi na tą akcję aż zakuł w oczy.

0

@AmigoBlancos gdzie grasz? Skopiowałoby się parę kuponów od ciebie.

0

@Czajka90 @FcPortoFan1999 jeszcze nie ma co przesądzać.

4

@Faro nareszcie żadne bramki nie przysłaniają braków tego frauda.

1

@Bolton autokorekta mi wyskoczyła.

0

Śmieszne by było, gdyby przez politykę Tebasa El Classico się teraz stało tym samym, czym były derby Mediolanu w tamtej dekadzie. Dwa utytułowane kluby, które już nikogo nie obchodzą i nie liczą się w Europie.

3

A ile tekstów, że "jak zimno w Barcelonie, już -7" się nasłyszałem w tym miesiącu :)))

0

@nightwishygt od lat nie było żadnej kartki dla nich za to.

0

@mekston idealny sobie klub wybrał do bicia rekordów karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?