0

Tęsknię za Montjuïc, tam to był futbol

0

Najgorszy mecz Barcelony od czasu Eintrachtu.

3

Balde coraz bardziej mi imponuje swoim ilorazem IQ.

17

To jest chyba najgłupszy sposób na spalonego, jaki istnieje. Nigdy nie rozumiem, czemu tego nie pilnują

2

Ustawienie Ferrana klasa, ale asysta Rashforda.. wow

0

Ja mam dzisiaj tylko jedno życzenie. Oby The Shark dzisiaj wylosował dobrą formę. Tyle wystarczy, jeśli tak się stanie, to wygramy co najmniej różnicą trzech goli.

3

@Sulimo nieodłączny element filmów Potop, Ogniem i Mieczem oraz Znachor.

3

@Arkon Razem też zaliczyłbym do gorszych partii.. Nie rozumiem, dlaczego Zandberg (który ewidentnie ma trochę oleju w głowie) legitymizuje taki.. element

1

@Laminedependencia już nawet abstrahując od jego stylu i głosu. Z meczu na mecz głosi coraz bardziej bzdurną propagandę prorealowską, nawet komentując nasze mecze.

15

@Arkon w sumie mogę się podpisać pod twoim wyborem, ale post trochę prowokacyjny.

3

@esem91 Laboga jest jeszcze w porządku, po prostu gdy komentuje Real wpada w zachwyt nad wszystkim, co z nimi związane przez 90 minut.

1

@Szczygiel06 pierwsza połowa gry była super, później już w sumie wyczekiwałem końca. Na pewno walka wciągająca i przyjemna, mimo irytujących przeciwników.

4

@xvcWinterSoldier przynajmniej nie Orłowski, który po ostatnim meczu Realu nie zdziwi mnie już niczym. Mógłby przez 90 minut gadać o Negreirze i nikt nie byłby zaskoczony

0

@BorzyKrzys kontrowersyjna opinia - Zabójcza Broń to sto razy bardziej "świąteczny" film, niż Szklana Pułapka. Co to za święta w słonecznym L.A.?

20

@fcbarcafan19 jest też możliwe, że to była tylko przyjazna zaczepka. Obaj są kolegami z BvB i gadali po meczu.

1

Manchesterze City, DZIĘKUJEMY !

0

@Ronad10 nie daje im kartek, ale poza tym bez większych błędów w tym meczu. Jak na sędziego w meczu Realu, jest git.

0

+0.5 gola w meczu Bilbao - PSG. Co mogło pójść nie tak..

1

Jakim cudem PSG nie jest w stanie strzelić choćby jednego gola..

3

Bellingham jest po prostu bezczelny z tymi protestami

0

Kamerzysta jest dzisiaj robiony przez Doku aż miło

2

A pamiętacie, jak w okolicach Klasyku znowu szła narracja, że Bellingham to najlepszy pomocnik na świecie? Bo strzelił farfocle z nami i Juventusem?

0

@Czajka90 teraz sam nie wiem dlaczego.

1

Napoli, Napoli... co było dalej??

20

Ten Asencio powinien mieć zakaz wchodzenia na boisko przez 2 lata. Typ jest chory na łeb

0

A ten jak zwykle w kosmicznej formie..

3

@Stinger_ niestety to ewidentnie madryciak, na mecze Realu potrzeba Szpakowskiego.

1

@malicinho z tych miliona podań coś tam jednak wynikło, bo 4 mistrzostwa Anglii pod rząd oraz tryplet.

1

@macio_944 według mnie Rodrygo strzelający im gola to już podstawa do rozwiązania klubu.

0

Raul As*ncio i wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?