Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tęsknię za Montjuïc, tam to był futbol
0
Najgorszy mecz Barcelony od czasu Eintrachtu.
3
Balde coraz bardziej mi imponuje swoim ilorazem IQ.
17
To jest chyba najgłupszy sposób na spalonego, jaki istnieje. Nigdy nie rozumiem, czemu tego nie pilnują
2
Ustawienie Ferrana klasa, ale asysta Rashforda.. wow
0
Ja mam dzisiaj tylko jedno życzenie. Oby The Shark dzisiaj wylosował dobrą formę. Tyle wystarczy, jeśli tak się stanie, to wygramy co najmniej różnicą trzech goli.
3
@Sulimo nieodłączny element filmów Potop, Ogniem i Mieczem oraz Znachor.
3
@Arkon Razem też zaliczyłbym do gorszych partii.. Nie rozumiem, dlaczego Zandberg (który ewidentnie ma trochę oleju w głowie) legitymizuje taki.. element
1
@Laminedependencia już nawet abstrahując od jego stylu i głosu. Z meczu na mecz głosi coraz bardziej bzdurną propagandę prorealowską, nawet komentując nasze mecze.
15
@Arkon w sumie mogę się podpisać pod twoim wyborem, ale post trochę prowokacyjny.
3
@esem91 Laboga jest jeszcze w porządku, po prostu gdy komentuje Real wpada w zachwyt nad wszystkim, co z nimi związane przez 90 minut.
1
@Szczygiel06 pierwsza połowa gry była super, później już w sumie wyczekiwałem końca. Na pewno walka wciągająca i przyjemna, mimo irytujących przeciwników.
4
@xvcWinterSoldier przynajmniej nie Orłowski, który po ostatnim meczu Realu nie zdziwi mnie już niczym. Mógłby przez 90 minut gadać o Negreirze i nikt nie byłby zaskoczony
0
@BorzyKrzys kontrowersyjna opinia - Zabójcza Broń to sto razy bardziej "świąteczny" film, niż Szklana Pułapka. Co to za święta w słonecznym L.A.?
20
@fcbarcafan19 jest też możliwe, że to była tylko przyjazna zaczepka. Obaj są kolegami z BvB i gadali po meczu.
1
Manchesterze City, DZIĘKUJEMY !
0
@Ronad10 nie daje im kartek, ale poza tym bez większych błędów w tym meczu. Jak na sędziego w meczu Realu, jest git.
0
+0.5 gola w meczu Bilbao - PSG. Co mogło pójść nie tak..
1
Jakim cudem PSG nie jest w stanie strzelić choćby jednego gola..
3
Bellingham jest po prostu bezczelny z tymi protestami
0
Kamerzysta jest dzisiaj robiony przez Doku aż miło
2
A pamiętacie, jak w okolicach Klasyku znowu szła narracja, że Bellingham to najlepszy pomocnik na świecie? Bo strzelił farfocle z nami i Juventusem?
0
@Czajka90 teraz sam nie wiem dlaczego.
1
Napoli, Napoli... co było dalej??
20
Ten Asencio powinien mieć zakaz wchodzenia na boisko przez 2 lata. Typ jest chory na łeb
0
A ten jak zwykle w kosmicznej formie..
3
@Stinger_ niestety to ewidentnie madryciak, na mecze Realu potrzeba Szpakowskiego.
1
@malicinho z tych miliona podań coś tam jednak wynikło, bo 4 mistrzostwa Anglii pod rząd oraz tryplet.
1
@macio_944 według mnie Rodrygo strzelający im gola to już podstawa do rozwiązania klubu.
0
Raul As*ncio i wszystko jasne