1

Proszę, Mbappe zagraj swój najgorszy mecz w karierze.

2

Olmo.. Cos czuje ze to będzie twój wieczór

3

Nie da się tego oglądać. Gra przerywana co 30 sekund przez kolejne faule/symulki Realowców.

5

Szanuję De Jonga, że trzyma ciśnienie i nie zwyzywał tego sędziego

0

A ten faul Bellinghama nie zakończył się przypadkiem na polu karnym? To jak to w końcu działa?

0

Czy możemy w końcu rozejrzeć się za nowym prawym obrońcą? Środek obrony to jedno, ale przynajmniej zarząd kogoś szuka na tą pozycję. O kimś za Kounde nie słychać, a poziom prezentuje juz naprawdę fatalny

1

Apokaliptyczne sędziowanie, zresztą jak zwykle w Klasyku

3

Zdecydowanie top 10 symulek w historii El Classico

1

Powinno być 2:0 (lub wyżej), jest remis. Klasyczny Real. Jeśli Rapha i Yamal zagrają na takim samym poziomie jak w pierwzej to połowie, to mimo wszystko jestem pewny wygranej.

0

Ja wiem, że nasza obrona to obraz nędzy i rozpaczy, ale skąd tyle wyzwisk?

2

Po przerwie nie ma wymówek, trzeba ich zdeptać. Tylko żeby tego kick off glitcha już nie było

1

Mascherano.. Pique.... Puyol...... gdzie oni się podziali?

1

Nie grać nic przez 45 minut. Wyjść na drugą połowę z poniekąd korzystnym wynikiem.
Real Madryt.

0

Yamal zaczął się na nowo

0

W każdym dotychczasowym Klasyku z Flickiem był ogień od pierwszych minut, niezależnie kto grał lepiej, coś się działo. Początek dzisiejszego meczu zawodzi

1

Lamine jest skończony. Roony potrzebny i to natychmiast

0

Jaki tu spokój, na na na na... Nic się nie dzieje, na na na na...

1

@dv7wisnia oj tak. Rozjadą nas dzisiaj niemiłosiernie. 0:5 to będzie najniższy wymiar kary

4

@ShawnC jak to nie potrafi? Absolutna topka w grze łokciami.

1

@Kgorecki2500 tak jak zwykle nie potrafię grać po polsku, tak granie w gry CD Projektu z naszym dubbingiem to przyjemność i obowiązek.

2

Lewandowski w podstawie! Jedziemy z nimi!

6

Skoków od dawna nie oglądam regularnie, ale i tak dziwnie będzie bez tej świadomości, że Stoch gdzieś tam skacze i wygrywa. Totalna legenda. Ile bym dał, by cofnąć się do roku 2015 i znowu na feriach oglądać jego dominację...

0

@derus 3 minuty to wystarczająco, by ferować wyroki.

2

@Unbe nie jestem fanem zmieniania zawodników specjalnie na rzuty karne, bo ciąży wtedy na nich szczególna presja.

1

Arsenal już 0:1 do tyłu. @MOLESTA miałeś całkowitą rację..

0

@mekston Mad Men i The Wire.

2

Jeśli @Faro coś krytykuje, to najlepszy znak jakości. Dobry serial.

2

Jednego jestem pewien. Niezależnie, jakim wynikiem się dzisiaj skończy mecz, jutro cały internet będzie żył jakimś sędziowskim skandalem.

2

@AmigoBlancos podoba mi się twój optymizm.

6

Jak będzie okazja, to zasuwajcie czym prędzej do kina na nowy film z Chalametem, czyli Marty Supreme. Spodziewałem się dobrego filmu, ale dostałem totalne arcydzieło. Kto oglądał Nieoszlifowane diamenty z Sandlerem to wie o co chodzi, bo reżyser ten sam.
Życzę miłej nocy i obyśmy dzisiaj wygrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?