Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proszę, Mbappe zagraj swój najgorszy mecz w karierze.
2
Olmo.. Cos czuje ze to będzie twój wieczór
3
Nie da się tego oglądać. Gra przerywana co 30 sekund przez kolejne faule/symulki Realowców.
5
Szanuję De Jonga, że trzyma ciśnienie i nie zwyzywał tego sędziego
0
A ten faul Bellinghama nie zakończył się przypadkiem na polu karnym? To jak to w końcu działa?
0
Czy możemy w końcu rozejrzeć się za nowym prawym obrońcą? Środek obrony to jedno, ale przynajmniej zarząd kogoś szuka na tą pozycję. O kimś za Kounde nie słychać, a poziom prezentuje juz naprawdę fatalny
1
Apokaliptyczne sędziowanie, zresztą jak zwykle w Klasyku
3
Zdecydowanie top 10 symulek w historii El Classico
1
Powinno być 2:0 (lub wyżej), jest remis. Klasyczny Real. Jeśli Rapha i Yamal zagrają na takim samym poziomie jak w pierwzej to połowie, to mimo wszystko jestem pewny wygranej.
0
Ja wiem, że nasza obrona to obraz nędzy i rozpaczy, ale skąd tyle wyzwisk?
2
Po przerwie nie ma wymówek, trzeba ich zdeptać. Tylko żeby tego kick off glitcha już nie było
1
Mascherano.. Pique.... Puyol...... gdzie oni się podziali?
1
Nie grać nic przez 45 minut. Wyjść na drugą połowę z poniekąd korzystnym wynikiem.
Real Madryt.
0
Yamal zaczął się na nowo
0
W każdym dotychczasowym Klasyku z Flickiem był ogień od pierwszych minut, niezależnie kto grał lepiej, coś się działo. Początek dzisiejszego meczu zawodzi
1
Lamine jest skończony. Roony potrzebny i to natychmiast
0
Jaki tu spokój, na na na na... Nic się nie dzieje, na na na na...
1
@dv7wisnia oj tak. Rozjadą nas dzisiaj niemiłosiernie. 0:5 to będzie najniższy wymiar kary
4
@ShawnC jak to nie potrafi? Absolutna topka w grze łokciami.
1
@Kgorecki2500 tak jak zwykle nie potrafię grać po polsku, tak granie w gry CD Projektu z naszym dubbingiem to przyjemność i obowiązek.
2
Lewandowski w podstawie! Jedziemy z nimi!
6
Skoków od dawna nie oglądam regularnie, ale i tak dziwnie będzie bez tej świadomości, że Stoch gdzieś tam skacze i wygrywa. Totalna legenda. Ile bym dał, by cofnąć się do roku 2015 i znowu na feriach oglądać jego dominację...
0
@derus 3 minuty to wystarczająco, by ferować wyroki.
2
@Unbe nie jestem fanem zmieniania zawodników specjalnie na rzuty karne, bo ciąży wtedy na nich szczególna presja.
1
Arsenal już 0:1 do tyłu. @MOLESTA miałeś całkowitą rację..
0
@mekston Mad Men i The Wire.
2
Jeśli @Faro coś krytykuje, to najlepszy znak jakości. Dobry serial.
2
Jednego jestem pewien. Niezależnie, jakim wynikiem się dzisiaj skończy mecz, jutro cały internet będzie żył jakimś sędziowskim skandalem.
2
@AmigoBlancos podoba mi się twój optymizm.
6
Jak będzie okazja, to zasuwajcie czym prędzej do kina na nowy film z Chalametem, czyli Marty Supreme. Spodziewałem się dobrego filmu, ale dostałem totalne arcydzieło. Kto oglądał Nieoszlifowane diamenty z Sandlerem to wie o co chodzi, bo reżyser ten sam.
Życzę miłej nocy i obyśmy dzisiaj wygrali.