Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ViscaelBarca2007 La Rambla musi protestować, to może Deco usłyszy.
14
Ma rację. Na początku sezonu nazwałbym tak Bayern, ale Arsenal pokonał ich w bezpośrednim starciu, udowodnili że są najlepsi.
2
@marcin62 na mecze z Elche i Levante w niedzielne popołudnia byłby dobry, ale mamy już od tego Ferrana, więc po co przepalać na niego grube miliony?
32
Julianowi Alvarezowi w Barcelonie mówię nie.
0
@Zoker dobrze się go ogląda, kiedy robi sobie wolne od bycia madridistą.
1
Miejmy nadzieję, że jutro pewien balonik pęknie w spektakularnym stylu.
5
@BorzyKrzys 16 nominacji to chyba rekord. Dla tak fatalnego filmu.. Z drugiej strony, od czasu zwycięstwa Wszystko Wszędzie Naraz na każdym polu nie powinno mnie już nic dziwić
0
@Pedri16Future bo tylko temu drugiemu trzeba było podreperować PR.
7
@Roobo musiał nie trafić, mam over 2.5
0
Koniec sezonu? Jak myślicie?
0
Z Arsenalem byśmy mieli przesrane, bo nie potrafimy bronić rzutów rożnych. My w ogóle niczego nie potrafimy bronić
0
@Szmulek kolega wrzucił ten sam post 3 sekundy później i dostał więcej lajków. Żyjemy w społeczeństwie.
0
A mi się podoba występ Lewego. Wy chyba wszyscy musicie przestawić chip.
0
Lewy nawet jak gra słaby mecz, to ma lepszy słaby mecz niż Ferran.
0
Lewy jeszcze hat trick i będzie dobrze.
0
Krótko. Najgorsze 30 minut Barcelony jakie widziałem od przynajmniej roku.
1
@BojanKriKicz Newcastle ich rozwali. PSG nie gra dobrze od dwóch miesięcy.
1
Balde jest Viniciusem wśród lewych obrońców.
0
Nie sądzicie, że przyszedł już czas na Kounde w tym klubie?
2
Mieliście rację wczoraj. Real nas zleje.
2
@AmigoBlancos przewidziałem to i postawiłem wcześniej na BTTS. Tylko Frankfurt niech mnie nie zawiedzie
0
@lucca87 Arsenal, Bayern na pewno, o ile wcześniej na siebie nie trafią. Przy dobrych wiatrach i losowaniu powinniśmy też tam być. PSG jest zbyt słabe. Mam przeczucie niestety, że Real też się tam znajdzie - nie dlatego, że nagle zaczną grać futbol z Arbeloą, po prostu dostaną się tam na farcie.
5
@AssisMoreira a ja się lękam. Odkąd zobaczyłem wynik meczu Realu, trzęsę się i ciężko mi się oddycha.
0
Jeszcze gola tego buca brakowało.
EDIT: Oczywiście o Bellinghama chodzi, nie Gyokeresa.
1
To Monaco jest tak cienkie, że nawet Dementor z golem.
0
@Barca_bwo z Athletikiem też mnie tak wydymali. Nie stawiam na nich od tamtego czasu
6
@Frimpong przykro mi, że obalę mit wokół tego różnego, ale nie było w nim nic genialnego. Ta akcja nie była najlepszym różnym, tylko najgorszą akcją defensywną w historii tego sportu.
8
Można kpić z Arsenalu i nazywać ich Corner FC, ale uczciwie muszę przyznać, że wykonują najlepsze rzuty rożne jakie widziałem w piłce nożnej.
4
Nie oglądam Realu, mamy się czego bać? Czy jeszcze nie koniec sezonu?
2
@esem91 tak i mi to bardzo odpowiada.