3

@ViscaelBarca2007 La Rambla musi protestować, to może Deco usłyszy.

14

Ma rację. Na początku sezonu nazwałbym tak Bayern, ale Arsenal pokonał ich w bezpośrednim starciu, udowodnili że są najlepsi.

2

@marcin62 na mecze z Elche i Levante w niedzielne popołudnia byłby dobry, ale mamy już od tego Ferrana, więc po co przepalać na niego grube miliony?

32

Julianowi Alvarezowi w Barcelonie mówię nie.

0

@Zoker dobrze się go ogląda, kiedy robi sobie wolne od bycia madridistą.

1

Miejmy nadzieję, że jutro pewien balonik pęknie w spektakularnym stylu.

5

@BorzyKrzys 16 nominacji to chyba rekord. Dla tak fatalnego filmu.. Z drugiej strony, od czasu zwycięstwa Wszystko Wszędzie Naraz na każdym polu nie powinno mnie już nic dziwić

0

@Pedri16Future bo tylko temu drugiemu trzeba było podreperować PR.

7

@Roobo musiał nie trafić, mam over 2.5

0

Koniec sezonu? Jak myślicie?

0

Z Arsenalem byśmy mieli przesrane, bo nie potrafimy bronić rzutów rożnych. My w ogóle niczego nie potrafimy bronić

0

@Szmulek kolega wrzucił ten sam post 3 sekundy później i dostał więcej lajków. Żyjemy w społeczeństwie.

0

A mi się podoba występ Lewego. Wy chyba wszyscy musicie przestawić chip.

0

Lewy nawet jak gra słaby mecz, to ma lepszy słaby mecz niż Ferran.

0

Lewy jeszcze hat trick i będzie dobrze.

0

Krótko. Najgorsze 30 minut Barcelony jakie widziałem od przynajmniej roku.

1

@BojanKriKicz Newcastle ich rozwali. PSG nie gra dobrze od dwóch miesięcy.

1

Balde jest Viniciusem wśród lewych obrońców.

0

Nie sądzicie, że przyszedł już czas na Kounde w tym klubie?

2

Mieliście rację wczoraj. Real nas zleje.

2

@AmigoBlancos przewidziałem to i postawiłem wcześniej na BTTS. Tylko Frankfurt niech mnie nie zawiedzie

0

@lucca87 Arsenal, Bayern na pewno, o ile wcześniej na siebie nie trafią. Przy dobrych wiatrach i losowaniu powinniśmy też tam być. PSG jest zbyt słabe. Mam przeczucie niestety, że Real też się tam znajdzie - nie dlatego, że nagle zaczną grać futbol z Arbeloą, po prostu dostaną się tam na farcie.

5

@AssisMoreira a ja się lękam. Odkąd zobaczyłem wynik meczu Realu, trzęsę się i ciężko mi się oddycha.

0

Jeszcze gola tego buca brakowało.
EDIT: Oczywiście o Bellinghama chodzi, nie Gyokeresa.

1

To Monaco jest tak cienkie, że nawet Dementor z golem.

0

@Barca_bwo z Athletikiem też mnie tak wydymali. Nie stawiam na nich od tamtego czasu

6

@Frimpong przykro mi, że obalę mit wokół tego różnego, ale nie było w nim nic genialnego. Ta akcja nie była najlepszym różnym, tylko najgorszą akcją defensywną w historii tego sportu.

8

Można kpić z Arsenalu i nazywać ich Corner FC, ale uczciwie muszę przyznać, że wykonują najlepsze rzuty rożne jakie widziałem w piłce nożnej.

4

Nie oglądam Realu, mamy się czego bać? Czy jeszcze nie koniec sezonu?

2

@esem91 tak i mi to bardzo odpowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?