Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
United strzelać dwa gole. Ratujcie kupon
0
United chyba dzisiaj nie wygra.
1
@Comentateiro ale będą ryczeć pod tym komentarzem. Doskonała robota, mistrzu. Nabiorą się bez wątpliwości
3
@Lionel_Messi10 Romero w Barcelonie to tak obrzydliwa wizja, że aż mi wstyd za ten komentarz.
3
@Popitek12 tylko dzieci ślepo zapatrzone w Barcelonę się nie zgodzą. Bardzo dobra lista!
0
Obie strzelą, powyżej 2.5 gola w meczu Porto - Sporting siądzie?
1
Cholerny Szwab.....
0
Paschke 3 miejsce, Stoch 19. Ma sens.
0
Stoch pokazał, że go nie obchodzą jakieś medale czy wyróżnienia i skoczył jak mu się chciało. Szacunek.
3
Wąsek... Co to było
0
@agaFCB a co zrobił?
9
@Filipem ludzie stawiający Benzemę nad Lewandowskim powinni mieć zabrane prawo głosu.
MARQUINHOS znalazł się nad Nemanją Vidiciem. Przecież to woła o pomstę do nieba
1
@ranger3120 poza tymi wyżej od siebie jeszcze bym dodał Wielki Szu, Kingsajz, Krótki Film o Miłości, Ziemię Obiecaną.
3
@Filipem popularyzacja piłki nożnej w takich krajach jest spoko, więc ja nie mam nic przeciwko organizowaniu tam turniejów (oczywiście kładąc sytuację polityczną na bok). Problemem jest naturalna głupota i samo podejście do sportu Amerykanów.
2
@AmigoBlancos mi też niestety uwalił. Ale jestem spokojny, w następnych 5 meczach na pewno będą karne
1
@Azazel_Pazuzu coś czuję, że prędzej my w najbliższym czasie stracimy punkty, niż oni. Nasza skuteczność nas pogrąża.
2
@Katalonik97 od kiedy Złota Piłka ma jakiekolwiek znaczenie w futbolu?
A jego bramki w Klasykach nie dały nic, bo gra w najgorszym Realu w historii. To tak jakby umniejszać Messiemu, bo byliśmy słabi od 2019 do 2021.
7
@Katalonik97 strzelił z nami bodajże 5 goli w dotychczasowych Klasykach. On nie znika w ważnych meczach i to jedno, niestety, trzeba mu oddać.
3
@Bykunn postawiłem kupon.
5
@Karol145 niestety tym transferem zdyskwalifikował się z panteonu legend piłkarskich. Po prostu nie wyobrażam sobie zaliczać do niego kogokolwiek powiązanego z tym skorumpowanym klubem.
1
Mbappe jeszcze miał czelność strzelić gola z gry, nie z karnego gdy wszyscy postawili na to drugie...
1
Ale ten komentator kocha tego Mbappe, "Kilian, Kilian"......
Przynajmniej kompletna nieudolność Trenta w obronie poprawia humor
2
Realowi by takie coś wpadło, nie mam wątpliwości
1
Taki Real w Premier League walczyłby o Ligę Konferencję, nie oszukujmy się.
0
Ta Valencia to niewiele różni się od Legii.
2
Valverde strzał w bramkarza, a Orłowski mówi o dobrze wykonanym strzale. Minister zdrowia
0
Ten Danjuma to jeden z najsłabszych piłkarzy jakich widziałem. Niesamowite, że Tottenham się na niego nabrał swego czasu
6
Już to widzę, jak sędzia zatrzymuje taką akcję Realu, bo piłkarz Valencii leży.
0
Dopiero zobaczyłem skład Realu. Guler na 9 xd
2
Dajcie już im tego karnego. Lepiej szybciej niż później.