2

United strzelać dwa gole. Ratujcie kupon

0

United chyba dzisiaj nie wygra.

1

@Comentateiro ale będą ryczeć pod tym komentarzem. Doskonała robota, mistrzu. Nabiorą się bez wątpliwości

3

@Lionel_Messi10 Romero w Barcelonie to tak obrzydliwa wizja, że aż mi wstyd za ten komentarz.

3

@Popitek12 tylko dzieci ślepo zapatrzone w Barcelonę się nie zgodzą. Bardzo dobra lista!

0

Obie strzelą, powyżej 2.5 gola w meczu Porto - Sporting siądzie?

1

Cholerny Szwab.....

0

Paschke 3 miejsce, Stoch 19. Ma sens.

0

Stoch pokazał, że go nie obchodzą jakieś medale czy wyróżnienia i skoczył jak mu się chciało. Szacunek.

3

Wąsek... Co to było

0

@agaFCB a co zrobił?

9

@Filipem ludzie stawiający Benzemę nad Lewandowskim powinni mieć zabrane prawo głosu.

MARQUINHOS znalazł się nad Nemanją Vidiciem. Przecież to woła o pomstę do nieba

1

@ranger3120 poza tymi wyżej od siebie jeszcze bym dodał Wielki Szu, Kingsajz, Krótki Film o Miłości, Ziemię Obiecaną.

3

@Filipem popularyzacja piłki nożnej w takich krajach jest spoko, więc ja nie mam nic przeciwko organizowaniu tam turniejów (oczywiście kładąc sytuację polityczną na bok). Problemem jest naturalna głupota i samo podejście do sportu Amerykanów.

2

@AmigoBlancos mi też niestety uwalił. Ale jestem spokojny, w następnych 5 meczach na pewno będą karne

1

@Azazel_Pazuzu coś czuję, że prędzej my w najbliższym czasie stracimy punkty, niż oni. Nasza skuteczność nas pogrąża.

2

@Katalonik97 od kiedy Złota Piłka ma jakiekolwiek znaczenie w futbolu?
A jego bramki w Klasykach nie dały nic, bo gra w najgorszym Realu w historii. To tak jakby umniejszać Messiemu, bo byliśmy słabi od 2019 do 2021.

7

@Katalonik97 strzelił z nami bodajże 5 goli w dotychczasowych Klasykach. On nie znika w ważnych meczach i to jedno, niestety, trzeba mu oddać.

3

@Bykunn postawiłem kupon.

5

@Karol145 niestety tym transferem zdyskwalifikował się z panteonu legend piłkarskich. Po prostu nie wyobrażam sobie zaliczać do niego kogokolwiek powiązanego z tym skorumpowanym klubem.

1

Mbappe jeszcze miał czelność strzelić gola z gry, nie z karnego gdy wszyscy postawili na to drugie...

1

Ale ten komentator kocha tego Mbappe, "Kilian, Kilian"......
Przynajmniej kompletna nieudolność Trenta w obronie poprawia humor

2

Realowi by takie coś wpadło, nie mam wątpliwości

1

Taki Real w Premier League walczyłby o Ligę Konferencję, nie oszukujmy się.

0

Ta Valencia to niewiele różni się od Legii.

2

Valverde strzał w bramkarza, a Orłowski mówi o dobrze wykonanym strzale. Minister zdrowia

0

Ten Danjuma to jeden z najsłabszych piłkarzy jakich widziałem. Niesamowite, że Tottenham się na niego nabrał swego czasu

6

Już to widzę, jak sędzia zatrzymuje taką akcję Realu, bo piłkarz Valencii leży.

0

Dopiero zobaczyłem skład Realu. Guler na 9 xd

2

Dajcie już im tego karnego. Lepiej szybciej niż później.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?