4

No i pięknie, co prawda na razie jestem dychę do tyłu, ale było warto

0

Postawenie na Real w 60 minucie było świetną decyzją

0

Co jak co, ale z Allegrim gra defensywna działałaby u nas bez zarzutu.

1

@Karol145 od paru lat w Europie są może dwie lub trzy drużyny, które prezentują dobry i równy poziom.

2

Pamiętajcie, że w takiej sytuacji pod żadnym pozorem nie można się śmiać z Arsenalu, ani nazywać ich "4rsenal".

0

City w taki sposób zdobyło ze trzy mistrzostwa xD

1

Arsenal pięknego macie tego mistrza.

0

Najlepszego zawodnika w swojej drużynie wystaw w 76 minucie, bądź zdziwiony, że przegrywasz 1:3.

5

Uwielbiam tych Norwegów :) Już parę razy na tym ich orliku wywaliły się największe kluby świata (+ Tottenham)

2

@Arkon Dębska i Żmuda-Trzebiatowska.

0

@Sinirsey do Grecji jedyną drużynę, którą można porównać to Real Madryt. Obojętnie w jakiej edycji LM.

5

@Jakchcesz Vinicius Junior, dorosły mężczyzna, obraża się na brzydkie słowa usłyszane na boisku.

2

Wow, mimo usprawiedliwiania Viniciuska pan redaktor Ćwiąkała przyznał, że zarówno on jak i Valverde powinni dostać po czerwonej kartce. Mocny materiał.

5

No to Henry'ego za tą wypowiedź można wymazać z historii Barcelony.

8

@turhiay fake czy nie, popieram całkowicie ten post!

1

@michal26 zgadzam się, tego typu relacje totalnie łamią etykę lekarską.

8

@semafor "decyzja o braku czerwonej kartki dla Valverde moim zdaniem się broni, chociaż sytuacja była stykowa"

21

@Leooo należy też wspomnieć, że z tych 15 Vinicius wygrał dwie.

7

Powiedzmy sobie szczerze... Cokolwiek ten Prestianni powiedział, na pewno wyraził to, czego my wszyscy boimy się powiedzieć o Viniciusie.

0

@Roobo afera z pewnością rozdmuchana przez Viniego... Pewnie mu tylko powiedział, by przestał pajacować.

3

@blakkudium jakies 10 lat temu go widziałem w Barcelonie. Jak ten czas leci...

0

@AmigoBlancos "Real zagrał dobry, solidny mecz."
Ale w którym momencie? To była kompletna padaka z obydwu stron, po prostu Benfica zagrała gorzej. Vinicius miał jedyny przebłysk który zadecydował o wygranej.

13

@Cadafaz nic a nic nie usłyszysz o tym w mediach. Będzie tylko zachwalanie Vinicusa za gola i wspieranie go w walce z rasizmem

0

@Losiex TAK, my tak na poważnie!

1

Kibice innych klubów też się z nas śmieją, mimo że narzekają na dokładnie to samo... Przecież kibice Juventusu przeżywają teraz dramat przez kradzież Interu w ostatnim meczu, a takie coś jest normą w każdym meczu Realu

3

@Luciano99 spokojnie, już usuwają. Za napisanie obiektywnych faktów na temat.. hmm.. niektórych zawodników realu (celowo z małej litery)

0

@FcPortoFan1999 miałem na przekór zdrowemu rozsądkowi nadzieję w kolejny dobry wynik dla Benfiki dzisiaj.

9

Z roku na rok mam wrażenie, że fikołki, jakie wykonują sędziowie by zapewnić Realowi zwycięstwa są coraz większe i tym mniejsze jest moje zaangażowanie w ten sport. Te trzy Ligi Mistrzów przeżyłem, ale to co dzieje się w erze VAR-u to już jest poniżej wszelkiego poziomu.

7

Wam też nienawiść do Vinicusa wzrasta z każdym spotkaniem? Sądziłem, że to niemożliwe, ale i tak gotuje się na jego widok bardziej niż kiedykolwiek...

9

KURW... Real spędził połowę tego meczu na przedłużaniu oni są odrażający

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?