Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No i pięknie, co prawda na razie jestem dychę do tyłu, ale było warto
0
Postawenie na Real w 60 minucie było świetną decyzją
0
Co jak co, ale z Allegrim gra defensywna działałaby u nas bez zarzutu.
1
@Karol145 od paru lat w Europie są może dwie lub trzy drużyny, które prezentują dobry i równy poziom.
2
Pamiętajcie, że w takiej sytuacji pod żadnym pozorem nie można się śmiać z Arsenalu, ani nazywać ich "4rsenal".
0
City w taki sposób zdobyło ze trzy mistrzostwa xD
1
Arsenal pięknego macie tego mistrza.
0
Najlepszego zawodnika w swojej drużynie wystaw w 76 minucie, bądź zdziwiony, że przegrywasz 1:3.
5
Uwielbiam tych Norwegów :) Już parę razy na tym ich orliku wywaliły się największe kluby świata (+ Tottenham)
2
@Arkon Dębska i Żmuda-Trzebiatowska.
0
@Sinirsey do Grecji jedyną drużynę, którą można porównać to Real Madryt. Obojętnie w jakiej edycji LM.
5
@Jakchcesz Vinicius Junior, dorosły mężczyzna, obraża się na brzydkie słowa usłyszane na boisku.
2
Wow, mimo usprawiedliwiania Viniciuska pan redaktor Ćwiąkała przyznał, że zarówno on jak i Valverde powinni dostać po czerwonej kartce. Mocny materiał.
5
No to Henry'ego za tą wypowiedź można wymazać z historii Barcelony.
8
@turhiay fake czy nie, popieram całkowicie ten post!
1
@michal26 zgadzam się, tego typu relacje totalnie łamią etykę lekarską.
8
@semafor "decyzja o braku czerwonej kartki dla Valverde moim zdaniem się broni, chociaż sytuacja była stykowa"
21
@Leooo należy też wspomnieć, że z tych 15 Vinicius wygrał dwie.
7
Powiedzmy sobie szczerze... Cokolwiek ten Prestianni powiedział, na pewno wyraził to, czego my wszyscy boimy się powiedzieć o Viniciusie.
0
@Roobo afera z pewnością rozdmuchana przez Viniego... Pewnie mu tylko powiedział, by przestał pajacować.
3
@blakkudium jakies 10 lat temu go widziałem w Barcelonie. Jak ten czas leci...
0
@AmigoBlancos "Real zagrał dobry, solidny mecz."
Ale w którym momencie? To była kompletna padaka z obydwu stron, po prostu Benfica zagrała gorzej. Vinicius miał jedyny przebłysk który zadecydował o wygranej.
13
@Cadafaz nic a nic nie usłyszysz o tym w mediach. Będzie tylko zachwalanie Vinicusa za gola i wspieranie go w walce z rasizmem
0
@Losiex TAK, my tak na poważnie!
1
Kibice innych klubów też się z nas śmieją, mimo że narzekają na dokładnie to samo... Przecież kibice Juventusu przeżywają teraz dramat przez kradzież Interu w ostatnim meczu, a takie coś jest normą w każdym meczu Realu
3
@Luciano99 spokojnie, już usuwają. Za napisanie obiektywnych faktów na temat.. hmm.. niektórych zawodników realu (celowo z małej litery)
0
@FcPortoFan1999 miałem na przekór zdrowemu rozsądkowi nadzieję w kolejny dobry wynik dla Benfiki dzisiaj.
9
Z roku na rok mam wrażenie, że fikołki, jakie wykonują sędziowie by zapewnić Realowi zwycięstwa są coraz większe i tym mniejsze jest moje zaangażowanie w ten sport. Te trzy Ligi Mistrzów przeżyłem, ale to co dzieje się w erze VAR-u to już jest poniżej wszelkiego poziomu.
7
Wam też nienawiść do Vinicusa wzrasta z każdym spotkaniem? Sądziłem, że to niemożliwe, ale i tak gotuje się na jego widok bardziej niż kiedykolwiek...
9
KURW... Real spędził połowę tego meczu na przedłużaniu oni są odrażający