Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@19Riki20 niestety nie ma co na to liczyć, choć najchętniej odesłałbym PSG do Ligi Europy lub nawet zostawiłbym w fazie grupowej..
0
@Cryptolis najgorszy moment już chyba na razie za nami, kiedy Barcelona grała w Ligach Europy lub przegrywała 2:8 a Real dostawał baty od City czy Chelsea. Teraz my wróciliśmy na powierzchnię a Real jest nadal bogaty i przepychany jak nigdy dotąd.
2
@betonito poradzili sobie już z niejednym gigantem, więc czemu nie? No ale racja, pytanie było o kibicowanie. Nie widzę powodu, by kibicować obrzydliwie bogatemu klubowi, gdy jest okazja napisać niepowtarzalną historię w Lidze Mistrzów przez Bodo
2
@Derean Piotrka nigdy w tych Włoszech nie szanowali.
0
@Pedri16Future to prawda, przeważnie od tamtego czasu na etapie ćwierćfinałów nie ma już żadnego włoskiego zespołu.
3
@betonito nie ma mowy. Norwegowie rozjadą ich po raz drugi i trzeci
1
@Kozinho. bądźmy szczerzy, koło tej dwójki nie stoi nikt, ale za nimi trzeci jest tylko i wyłącznie Robert Lewandowski.
1
@ACMaldini3 chłopie, nie narzekaj! Ciesz się! Wasi najwięksi wrogowie się skompromitowali w Europie !
5
@Messiah10 smutna rzeczywistość tego sportu
13
@karci0 nie, nie jest
1
Leverkusen zmarnuje kupon z Bodo, bo zremisuje u siebie z Olympiakosem. I okej
8
Bodo robi drugi Ajax, tylko zamiast odpaść frajersko wygrywają LM.
5
Wspaniały występ Interu w tej edycji. Najgorszy finalista LM od czasu Realu Madryt w 22.
1
Dobra Leverkusen się chyba zesra prędzej niż coś dzisiaj strzeli. Chyba cash out leci
0
Piękna sprawa, ale dlaczego Leverkusen jak zwykle rujnuje wszystko? Grać!
5
Bodo pięknie się trzyma w pierwszej połowie, dokładnie tak jak oczekiwałem. Teraz jakas kontra w drugiej połowie i Inter jedzie do domu... daleko nie mają
3
Naprawdę warto było wystawiać go w trakcie leczenia kontuzji? Tylko by ratować jakieś pomniejsze trofeum w finale z nami?
0
Bodo ich załatwi na spokojnie.
0
@Barceloniarz987 w takim razie spokojnie ich można zapisać w ćwierćfinale
0
No to Atletico się wywiązało, teraz zwycięstwo Bayeru i X2 w meczu Inter - Bodo.
0
@Sewren122 @Lionel_Messi10 no właśnie, lepiej Messiego wziąć.
2
Gdyby to Oblak zamiast Ter Stegena trafił do nas w 2014, mielibyśmy ze dwie Ligi Mistrzów więcej.
2
@blakkudium kolejny fatalny mecz "idealnego napastnika dla Barcelony".
4
Jak bardzo mi wstyd za Barcelonę, że przegrała 0:4 z TYM Atletico...
0
@ZuczekFCB1899 na pewno. Atletico zamknęło szybciutko ten mecz
3
Sorloth uderzał z desperacji, bo nie miał innej opcji. Ten strzał nie miał prawa wpaść.
1
@8stoichkov8 3 sezon to najlepszy serial w historii.
1
Lyon zesrał cały kupon
4
Zagrał spoko, tytuł clickbaitowy.
0
Sędzia chyba zapomniał dzisiaj kartek w derbach Londynu