3

@19Riki20 niestety nie ma co na to liczyć, choć najchętniej odesłałbym PSG do Ligi Europy lub nawet zostawiłbym w fazie grupowej..

0

@Cryptolis najgorszy moment już chyba na razie za nami, kiedy Barcelona grała w Ligach Europy lub przegrywała 2:8 a Real dostawał baty od City czy Chelsea. Teraz my wróciliśmy na powierzchnię a Real jest nadal bogaty i przepychany jak nigdy dotąd.

2

@betonito poradzili sobie już z niejednym gigantem, więc czemu nie? No ale racja, pytanie było o kibicowanie. Nie widzę powodu, by kibicować obrzydliwie bogatemu klubowi, gdy jest okazja napisać niepowtarzalną historię w Lidze Mistrzów przez Bodo

2

@Derean Piotrka nigdy w tych Włoszech nie szanowali.

0

@Pedri16Future to prawda, przeważnie od tamtego czasu na etapie ćwierćfinałów nie ma już żadnego włoskiego zespołu.

3

@betonito nie ma mowy. Norwegowie rozjadą ich po raz drugi i trzeci

1

@Kozinho. bądźmy szczerzy, koło tej dwójki nie stoi nikt, ale za nimi trzeci jest tylko i wyłącznie Robert Lewandowski.

1

@ACMaldini3 chłopie, nie narzekaj! Ciesz się! Wasi najwięksi wrogowie się skompromitowali w Europie !

5

@Messiah10 smutna rzeczywistość tego sportu

13

@karci0 nie, nie jest

1

Leverkusen zmarnuje kupon z Bodo, bo zremisuje u siebie z Olympiakosem. I okej

8

Bodo robi drugi Ajax, tylko zamiast odpaść frajersko wygrywają LM.

5

Wspaniały występ Interu w tej edycji. Najgorszy finalista LM od czasu Realu Madryt w 22.

1

Dobra Leverkusen się chyba zesra prędzej niż coś dzisiaj strzeli. Chyba cash out leci

0

Piękna sprawa, ale dlaczego Leverkusen jak zwykle rujnuje wszystko? Grać!

5

Bodo pięknie się trzyma w pierwszej połowie, dokładnie tak jak oczekiwałem. Teraz jakas kontra w drugiej połowie i Inter jedzie do domu... daleko nie mają

3

Naprawdę warto było wystawiać go w trakcie leczenia kontuzji? Tylko by ratować jakieś pomniejsze trofeum w finale z nami?

0

Bodo ich załatwi na spokojnie.

0

@Barceloniarz987 w takim razie spokojnie ich można zapisać w ćwierćfinale

0

No to Atletico się wywiązało, teraz zwycięstwo Bayeru i X2 w meczu Inter - Bodo.

0

@Sewren122 @Lionel_Messi10 no właśnie, lepiej Messiego wziąć.

2

Gdyby to Oblak zamiast Ter Stegena trafił do nas w 2014, mielibyśmy ze dwie Ligi Mistrzów więcej.

2

@blakkudium kolejny fatalny mecz "idealnego napastnika dla Barcelony".

4

Jak bardzo mi wstyd za Barcelonę, że przegrała 0:4 z TYM Atletico...

0

@ZuczekFCB1899 na pewno. Atletico zamknęło szybciutko ten mecz

3

Sorloth uderzał z desperacji, bo nie miał innej opcji. Ten strzał nie miał prawa wpaść.

1

@8stoichkov8 3 sezon to najlepszy serial w historii.

1

Lyon zesrał cały kupon

4

Zagrał spoko, tytuł clickbaitowy.

0

Sędzia chyba zapomniał dzisiaj kartek w derbach Londynu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?