Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Maszyna Realu ani na moment się nie popsuła" - Mielcarski
0
@Messibestplayerintheworld ja tu mówię tylko o Guardioli
3
Przykre jest oglądanie kolejnego już z rzędu upokorzenia Guardioli z Realem, tak po ludzku. A dzisiaj rozjadą ich mocniej niż zwykle, wątpię że na tym koniec
5
Jeszcze na domiar złego hat trick tego szczura Valverde.. Nie podoba mi się to
5
@Eklerek nie ma co usprawiedliwiać tego kryminału, Guardiola spartolił mecz po całości
4
To teraz Arbeloa znowu będzie przez tydzień trenerskim geniuszem i zbawcą Realu (dopóki nie przegrają z jakimś kolejnym Getafe)
0
Ile się tu nasłyszałem, że Real odpada z City, a jak nie z nimi to z Bayernem już na pewno
3
Jeśli Guardiola polegnie z ARBELOĄ to jest po prostu skończonym trenerem. Pozdrawiam każdego, kto chciał jego powrotu
2
City to zabawka Realu, to jedno 4:0 było wypadkiem przy pracy
1
Jedno im wyjątkowo przyznam, Courtois i Valverde to pięknie zrobili
0
Guardiola gra już 6 lat z Realem w City i nadal nie ogarnia tych ich kontr.. Żałosne
5
Jakies takie mam odczucie, że futbol dzisiaj przegra.
0
Doku miał prostą piłę do Haalanda.. Już zaczynają odwalać
4
Mam jakieś takie dziwne wrażenie... że ten Real to trochę pchają sedziowie w lidze
0
@AmigoBlancos w sumie to może wejść. Jeszcze Juventus dołożyć i będzie
0
@Encore ja nic nie widziałem.
16
Uznał XDDDDDD
Co za pieprzony skandal
0
Klasyczek. Jak widziałem Valverde przy piłce to wiedziałem co się stanie
7
50 minut doliczone, sędziowie zrobią wszystko by Real wygrał!
1
@Romario87 tym lepiej dla Celty, prędzej oni to wygrają.
0
Ajjj, tak bym się śmiał gdyby Aspas to wcisnął
2
@macio_944 przegrali dwa mecze, miał mocne argumenty na takie stwierdzenie !
3
Przecież ta Celta ich gniecie niemilosiernie xD Jakbym oglądał Bayern z jakimś beniaminkiem Bundesligi
0
Naturalnie różnego im nie przyznali
3
Asencio i Trent są tak słabi, że to aż bawi
0
O, wspomnieli o najbardziej kuriozalnej gali Złotej Piłki, kiedy ludzie autentycznie pchali Carvajala do zwycięstwa. Z perspektywy czasu wstyd i śmiech na sali
1
Znakomity dzień dla hejterów Tottenhamu (zaliczam się do nich)
2
Ja pierdzielę 1:3 xD Chwilo trwaj
3
@Eklerek miło by było, jakby Tottenham spadł z ligi. O parę lat za późno
6
Gol i od razu czerwo i remis xD Piękny jest Tottenham, naprawdę piękny