1

"Maszyna Realu ani na moment się nie popsuła" - Mielcarski

0

@Messibestplayerintheworld ja tu mówię tylko o Guardioli

3

Przykre jest oglądanie kolejnego już z rzędu upokorzenia Guardioli z Realem, tak po ludzku. A dzisiaj rozjadą ich mocniej niż zwykle, wątpię że na tym koniec

5

Jeszcze na domiar złego hat trick tego szczura Valverde.. Nie podoba mi się to

5

@Eklerek nie ma co usprawiedliwiać tego kryminału, Guardiola spartolił mecz po całości

4

To teraz Arbeloa znowu będzie przez tydzień trenerskim geniuszem i zbawcą Realu (dopóki nie przegrają z jakimś kolejnym Getafe)

0

Ile się tu nasłyszałem, że Real odpada z City, a jak nie z nimi to z Bayernem już na pewno

3

Jeśli Guardiola polegnie z ARBELOĄ to jest po prostu skończonym trenerem. Pozdrawiam każdego, kto chciał jego powrotu

2

City to zabawka Realu, to jedno 4:0 było wypadkiem przy pracy

1

Jedno im wyjątkowo przyznam, Courtois i Valverde to pięknie zrobili

0

Guardiola gra już 6 lat z Realem w City i nadal nie ogarnia tych ich kontr.. Żałosne

5

Jakies takie mam odczucie, że futbol dzisiaj przegra.

0

Doku miał prostą piłę do Haalanda.. Już zaczynają odwalać

4

Mam jakieś takie dziwne wrażenie... że ten Real to trochę pchają sedziowie w lidze

0

@AmigoBlancos w sumie to może wejść. Jeszcze Juventus dołożyć i będzie

0

@Encore ja nic nie widziałem.

16

Uznał XDDDDDD
Co za pieprzony skandal

0

Klasyczek. Jak widziałem Valverde przy piłce to wiedziałem co się stanie

7

50 minut doliczone, sędziowie zrobią wszystko by Real wygrał!

1

@Romario87 tym lepiej dla Celty, prędzej oni to wygrają.

0

Ajjj, tak bym się śmiał gdyby Aspas to wcisnął

2

@macio_944 przegrali dwa mecze, miał mocne argumenty na takie stwierdzenie !

3

Przecież ta Celta ich gniecie niemilosiernie xD Jakbym oglądał Bayern z jakimś beniaminkiem Bundesligi

0

Naturalnie różnego im nie przyznali

3

Asencio i Trent są tak słabi, że to aż bawi

0

O, wspomnieli o najbardziej kuriozalnej gali Złotej Piłki, kiedy ludzie autentycznie pchali Carvajala do zwycięstwa. Z perspektywy czasu wstyd i śmiech na sali

1

Znakomity dzień dla hejterów Tottenhamu (zaliczam się do nich)

2

Ja pierdzielę 1:3 xD Chwilo trwaj

3

@Eklerek miło by było, jakby Tottenham spadł z ligi. O parę lat za późno

6

Gol i od razu czerwo i remis xD Piękny jest Tottenham, naprawdę piękny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?