4

Real granie na czas ma opanowane do perfekcji

6

Grają z przewagą piłkarza a i tak ich ciśnie Real XD

2

Mogłem iść spać o 21.

7

O jak mi nie brakowało Bellinghama na boisku.

2

Atletico, choć raz bądźcie facetami i wyjaśnijcie to obrzydlistwo w ważniejszym meczu

0

Teraz Atletico będzie waliło głową w mur przez 30 minut, a w doliczonym czasie Vini strzeli na 3:1.
Okej, klątwa zadziałała

3

Rzygam, rzygam kulturą madridismo, której Orłowski jest uosobieniem.

0

Znów są Wielcy! Los Blancos!!!

0

Typ zdjął najlepszych na boisku Lookmana i Griezmanna. Niezle

2

Atletico jest żenującą drużyną.

2

Da się jakoś wyłączyć komentarz, by został sam dźwięk z boiska i trybun?

2

Nie macie wrażenia, że Mitrut komentuje dzisiaj jakby był jakiś.. zastraszony? Jakby ktoś tam siedział w kabinie komentatorskiej i trzymał mu pistolet nad głową

0

Że to był faul?

3

Komentatorzy nawet słowem nie nawiązali do tego wślizgu XD

9

Arda Guler strzelił gola sezonu.. Chryste, C+, weźcie tego szaleńca z anteny

0

Ja pierdzielę, już zaczynamy zachwyty nad Valverde

0

Takie popchnięcia to w końcu faul czy gra ciałem?

6

"Przed nami najlepszy ligowy mecz na świecie" i nie gra w nim nawet lider ligi. Okej Orłowski

2

Arsenal ma farta, że to był ten gorszy puchar Anglii, który mało kogo obchodzi, bo w przeciwnym wypadku byliby pośmiewiskiem na całą Europę. Zresztą, dla mnie i tak nim są. City, które ostatnio dostało 5:1 w dwumeczu od Realu Arbeloi (!!!) wraca do domu z pucharem xd

1

Przez ich wygraną z Bayernem dałem się nabrać na ten "mocny" Arsenal. Ewidentnie oni wydają się potęgą tylko na tle najsłabszego Premier League od lat, gdzie Tottenham i Chelsea praktycznie nie istnieją, Liverpool walczy o Ligę Konferencji, a City nawet mając Bidena na ławce trenerskiej nadal zajmują stabilne 2 miejsce w lidze

2

@turhiay widziałem parę ich większych meczów w tym sezonie, grali nieatrakcyjnie, ale nigdy takiej sraki. Dzisiaj się ewidentnie zesrali przed City

3

To są ci mistrzowie Anglii? Przecież w drugiej połowie grają na poziomie okręgówki

1

Niezależnie kto wygra, w Anglii będzie dzisiaj zalew postów "stay humble eh"

3

Ale ja nie cierpię meczów po południu..

6

Przepraszam za Raphinhę dzisiaj. Mam jego gola na kuponie

0

Araujo ładnie popracował w ataku.

0

Szczęsny by to obronił przewrotką.

1

@LOPEZ16 w moim przypadku akurat Prawo Ulicy i Sukcesja zaspokoiły niedosyt serialowy. Spróbuj 1 sezon Detektywa.

0

@Pedri16Future jakim cudem ten jej "content" nadal się sprzedaje, po tym jak doprowadziła się do takiego.. stanu?

1

@Faro tak, z pewnością o to chodzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?