Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Real granie na czas ma opanowane do perfekcji
6
Grają z przewagą piłkarza a i tak ich ciśnie Real XD
2
Mogłem iść spać o 21.
7
O jak mi nie brakowało Bellinghama na boisku.
2
Atletico, choć raz bądźcie facetami i wyjaśnijcie to obrzydlistwo w ważniejszym meczu
0
Teraz Atletico będzie waliło głową w mur przez 30 minut, a w doliczonym czasie Vini strzeli na 3:1.
Okej, klątwa zadziałała
3
Rzygam, rzygam kulturą madridismo, której Orłowski jest uosobieniem.
0
Znów są Wielcy! Los Blancos!!!
0
Typ zdjął najlepszych na boisku Lookmana i Griezmanna. Niezle
2
Atletico jest żenującą drużyną.
2
Da się jakoś wyłączyć komentarz, by został sam dźwięk z boiska i trybun?
2
Nie macie wrażenia, że Mitrut komentuje dzisiaj jakby był jakiś.. zastraszony? Jakby ktoś tam siedział w kabinie komentatorskiej i trzymał mu pistolet nad głową
0
Że to był faul?
3
Komentatorzy nawet słowem nie nawiązali do tego wślizgu XD
9
Arda Guler strzelił gola sezonu.. Chryste, C+, weźcie tego szaleńca z anteny
0
Ja pierdzielę, już zaczynamy zachwyty nad Valverde
0
Takie popchnięcia to w końcu faul czy gra ciałem?
6
"Przed nami najlepszy ligowy mecz na świecie" i nie gra w nim nawet lider ligi. Okej Orłowski
2
Arsenal ma farta, że to był ten gorszy puchar Anglii, który mało kogo obchodzi, bo w przeciwnym wypadku byliby pośmiewiskiem na całą Europę. Zresztą, dla mnie i tak nim są. City, które ostatnio dostało 5:1 w dwumeczu od Realu Arbeloi (!!!) wraca do domu z pucharem xd
1
Przez ich wygraną z Bayernem dałem się nabrać na ten "mocny" Arsenal. Ewidentnie oni wydają się potęgą tylko na tle najsłabszego Premier League od lat, gdzie Tottenham i Chelsea praktycznie nie istnieją, Liverpool walczy o Ligę Konferencji, a City nawet mając Bidena na ławce trenerskiej nadal zajmują stabilne 2 miejsce w lidze
2
@turhiay widziałem parę ich większych meczów w tym sezonie, grali nieatrakcyjnie, ale nigdy takiej sraki. Dzisiaj się ewidentnie zesrali przed City
3
To są ci mistrzowie Anglii? Przecież w drugiej połowie grają na poziomie okręgówki
1
Niezależnie kto wygra, w Anglii będzie dzisiaj zalew postów "stay humble eh"
3
Ale ja nie cierpię meczów po południu..
6
Przepraszam za Raphinhę dzisiaj. Mam jego gola na kuponie
0
Araujo ładnie popracował w ataku.
0
Szczęsny by to obronił przewrotką.
1
@LOPEZ16 w moim przypadku akurat Prawo Ulicy i Sukcesja zaspokoiły niedosyt serialowy. Spróbuj 1 sezon Detektywa.
0
@Pedri16Future jakim cudem ten jej "content" nadal się sprzedaje, po tym jak doprowadziła się do takiego.. stanu?
1
@Faro tak, z pewnością o to chodzi...