0

Liverpool to jest w ogóle abstrakcja dla mnie, jak na zespół, który niby od dekady jest jednym z najlepszych na świecie, to oni co drugi sezon są na dnie.

4

Ja wiem, MVP wypada przyznać zwycięzcy, ale brak wyróżnienia dla Yamala za to co dzisiaj wyprawiał to policzek.

1

@turhiay my jesteśmy sto razy lepsi niż Real wtedy. My autentycznie mamy jakiś cień szansy, w przeciwieństwie do nich

1

@Encore niech on się sklei już. Mieli farta i sędziego po swojej stronie. Gdyby chociaż 10% naszych okazji zakończyło się golem pisałby co innego

2

Kto jest gotowy na niesamowicie emocjonujący dwumecz Arsenal - Atletico? Sama myśl o takim scenariuszu jest odrażająca

0

Atletico nas zabiło w tym sezonie, ćwierćfinał z nimi w LM jest po prostu przeklęty

1

Kolejna zła decyzja, tym razem z różnym. To już jest parodia, imitacja tego sportu

1

@turhiay tak, te dwa mecze to kulminacja tego całego gówna.

7

Ja się chyba wypisuję z tego sportu. Sędziowie po prostu zrujnowali tą dyscyplinę. Zawsze był z tym problem, ale wprowadzenie VAR-u miało poprawić sytuację. Nie poprawiło.

3

@Krystiansigma2734 w jedenastu, z Pedrim, lepszym mentalem i formą, z normalnym sędzią. Zejdź na ziemię

9

Nienawidzę, po prostu nienawidzę Atletico. Kiedyś miałem do nich szacunek, ale w tym sezonie graliśmy z nimi tyle, że mnie niesamowicie obrzydzili swoim stylem, symulowaniem i sędziowaniem

2

Plan na następny sezon:
- wykupić Rashforda.
- przedłużyć kontrakt z Christensenem.
- zaoszczędzić pieniędzy i odpuścić Cancelo.
- sprowadzić Vlahovicia i Bernardo Silvę.
i lecimy po Ligę Mistrzów. Kto jest za?

0

@Nicko teraz nie dała mu rady cała połowa piłkarzy Liverpoolu. Gigant

0

Kvaratskhelia jest magikiem, sto razy bardziej wolałbym mieć go w składzie od Olise.

1

@Qba2312 modlę się o jak najszybszą zmianę praw, to co oni robią to jest terroryzm.

0

Niestety Flick nie ma zupełnie szczęścia do Atletico. W przeciwieństwie do Xaviego, zawsze jest 60% szansy, że mecz z nimi skończy się katastrofą.

0

Gol z tego wolnego kończy mecz. Trzeba przegrać jak najniżej

0

Dzisiaj będzie pchana narracja, że to Yamal jest lepszym piłkarzem niż Olise. Głupota ludzka w Internecie nie zna granic.
Oczywiście chodzi mi o to jak szybko ludzie zmieniają zdanie po jednym meczu, ja sam zdecydowanie wolę Yamala.

1

Jak Rashford według was miał to strzelić? Wycisnął z tej sytuacji ile mógł.

6

Ciężko się to ogląda, tak po ludzku

1

@AmigoBlancos poszło 15 zł, na razie jestem dobrej myśli

0

A "jul never łok elon" już przegrywa. Miałem cichą nadzieję, że się zepną na Ligę Mistrzów, ale wyszło jak zwykle

0

@Roobo ja podziękuję. Fermin zmarnował ze dwie setki w tamtym meczu.

0

PSG wygra i powyżej 3.5 goli
Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola

Kurs 8.57. Łatwe pieniądze na dzisiaj
@AmigoBlancos

1

Mogło być gorzej (jak w 15/16 czy 19/20), ale wciąż słabo. Wolę prostotę niż takie kombinacje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@A4ron kto nie kibicuje Liverpoolowi dzisiaj, jest przeciwko piłce nożnej.

5

@semafor nawet ostatnio ich pokonaliśmy 2:1 na wyjeździe. A w PK mając zaliczkę 4:0 Atletico prawie wypuściło ją z rąk w drugim meczu. Wciąż mielibyśmy szanse na awans.

18

@Pawel13sz w historii futbolu.

1

Eh, sędziego w meczach Realu nie można pochwalić do końcowego gwizdka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?