Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool to jest w ogóle abstrakcja dla mnie, jak na zespół, który niby od dekady jest jednym z najlepszych na świecie, to oni co drugi sezon są na dnie.
4
Ja wiem, MVP wypada przyznać zwycięzcy, ale brak wyróżnienia dla Yamala za to co dzisiaj wyprawiał to policzek.
1
@turhiay my jesteśmy sto razy lepsi niż Real wtedy. My autentycznie mamy jakiś cień szansy, w przeciwieństwie do nich
1
@Encore niech on się sklei już. Mieli farta i sędziego po swojej stronie. Gdyby chociaż 10% naszych okazji zakończyło się golem pisałby co innego
2
Kto jest gotowy na niesamowicie emocjonujący dwumecz Arsenal - Atletico? Sama myśl o takim scenariuszu jest odrażająca
0
Atletico nas zabiło w tym sezonie, ćwierćfinał z nimi w LM jest po prostu przeklęty
1
Kolejna zła decyzja, tym razem z różnym. To już jest parodia, imitacja tego sportu
1
@turhiay tak, te dwa mecze to kulminacja tego całego gówna.
7
Ja się chyba wypisuję z tego sportu. Sędziowie po prostu zrujnowali tą dyscyplinę. Zawsze był z tym problem, ale wprowadzenie VAR-u miało poprawić sytuację. Nie poprawiło.
3
@Krystiansigma2734 w jedenastu, z Pedrim, lepszym mentalem i formą, z normalnym sędzią. Zejdź na ziemię
9
Nienawidzę, po prostu nienawidzę Atletico. Kiedyś miałem do nich szacunek, ale w tym sezonie graliśmy z nimi tyle, że mnie niesamowicie obrzydzili swoim stylem, symulowaniem i sędziowaniem
2
Plan na następny sezon:
- wykupić Rashforda.
- przedłużyć kontrakt z Christensenem.
- zaoszczędzić pieniędzy i odpuścić Cancelo.
- sprowadzić Vlahovicia i Bernardo Silvę.
i lecimy po Ligę Mistrzów. Kto jest za?
0
@Nicko teraz nie dała mu rady cała połowa piłkarzy Liverpoolu. Gigant
0
Kvaratskhelia jest magikiem, sto razy bardziej wolałbym mieć go w składzie od Olise.
1
@Qba2312 modlę się o jak najszybszą zmianę praw, to co oni robią to jest terroryzm.
0
Niestety Flick nie ma zupełnie szczęścia do Atletico. W przeciwieństwie do Xaviego, zawsze jest 60% szansy, że mecz z nimi skończy się katastrofą.
0
Gol z tego wolnego kończy mecz. Trzeba przegrać jak najniżej
0
Dzisiaj będzie pchana narracja, że to Yamal jest lepszym piłkarzem niż Olise. Głupota ludzka w Internecie nie zna granic.
Oczywiście chodzi mi o to jak szybko ludzie zmieniają zdanie po jednym meczu, ja sam zdecydowanie wolę Yamala.
1
Jak Rashford według was miał to strzelić? Wycisnął z tej sytuacji ile mógł.
6
Ciężko się to ogląda, tak po ludzku
1
@AmigoBlancos poszło 15 zł, na razie jestem dobrej myśli
0
A "jul never łok elon" już przegrywa. Miałem cichą nadzieję, że się zepną na Ligę Mistrzów, ale wyszło jak zwykle
0
@Roobo ja podziękuję. Fermin zmarnował ze dwie setki w tamtym meczu.
0
PSG wygra i powyżej 3.5 goli
Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs 8.57. Łatwe pieniądze na dzisiaj
@AmigoBlancos
1
Mogło być gorzej (jak w 15/16 czy 19/20), ale wciąż słabo. Wolę prostotę niż takie kombinacje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@A4ron kto nie kibicuje Liverpoolowi dzisiaj, jest przeciwko piłce nożnej.
5
@semafor nawet ostatnio ich pokonaliśmy 2:1 na wyjeździe. A w PK mając zaliczkę 4:0 Atletico prawie wypuściło ją z rąk w drugim meczu. Wciąż mielibyśmy szanse na awans.
18
@Pawel13sz w historii futbolu.
1
Eh, sędziego w meczach Realu nie można pochwalić do końcowego gwizdka