Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Oczywiście, muszą się znaleźć tacy ludzie w tej chwili...
1
Uwaga, uwaga Szczęsny wrzucił XDD
3
Jak wszedł Tede, od razu wiedziałem, że będzie plan zgody z Peją xD
0
@Starrk post twierdzi, że na dzieci de facto trafia mniej niż 30% zebranej kwoty.
7
@NeroTFP1 tak, Owsiak z pewnością rozpacza, że ktoś inny zebrał 140 milionów na dzieci...
0
Dobrze słyszałem? Yamal ma coś nagrać na 150 milionów? :D
0
@Sulimo muszą się wziąć w końcu za te fundacje rodzinne, bo to jest cyrk kompletny. Te jego apele, by wpłacać pieniądze na zbiórkę łatwoganga, gdy to właśnie ludzie tacy jak Friz są jednym ze źródeł problemu są śmieszne.
7
Pamiętam, gdy ludzie mieli nadzieje, że Mascherano czeka ze swoim pierwszym golem na jakąś 118 minutę w finale Ligi Mistrzów :D Rzeczywistość trochę potoczyła się inaczej
15
@Sulimo ja łatwoganga szanuję za tą akcję, ale ciężko zdzierżyć ludzi pokroju Friza, którzy 364 dni w roku migają się od podatków i później robią z siebie filantropów, bo raz wpłacą ułamek swoich zarobków.
4
@Arkon Czas Apokalipsy i scena bombardowania wietnamskiej wioski.
0
@Herato żenujące jest podpinanie się pod tą akcję wszelkiej maści atencjuszy... Ale przynajmniej Darek Szpakowski się pojawił
1
@Guess jeszcze przyszła z tym swoim ulańcem.
0
Już myślałem, że City przegrywa w lidze, ale niestety to tylko nudny Puchar Anglii xD Byłby niezły raban
17
Laboga widział karnego, kibice widzieli karnego, wszyscy widzieli, tylko VAR się nie dopatrzył.
2
Takie mecze utwierdzają mnie w przekonaniu, że z lepszymi obrońcami Flick luźno osiągnąłby tryplet w tym klubie.
1
@Filipem wciąż mniejsze obrzydzenie wzbudzają niż Real.
2
Ten sędzia to jest taka p.... bez kręgosłupa. Gdzie jest kartka?
2
Ja wiem, mecze z nimi to zawsze mentalna tortura, ale tak źle nie było od dawna. Godzina 16 na taki mecz to gwóźdź do trumny.
0
@Kamiloza91 luźna dwucyfrówka na Atalancie.
0
Lewy by to wykończył.
1
Bayern to zrobił, ja pierdzielę...
1
@Cryptolis pewnie masz rację, przełączenie na to z meczu Barcelony to był po prostu niezły szok
0
Ale przykro się ogląda te okropne podania niegdysiejszych królów w pomocy, albo to truchtanie Ronaldinho xD Wiem, wiem że ten mecz to zabawa a oni grali ostatnio 20 lat temu, ale ograłaby ich dosłownie reprezentacja tego forum.
0
Co za cholerni aktorzy w tym Getafe. Najmniejszy kontakt wyolbrzymiają w 200%. Przeraża mnie wizja, że oni mogą grać w europejskich pucharach w następnym sezonie
1
Absolutne gówno dzisiaj nam serwują piłkarze Getafe
3
Tu szkoda, że Bardghjiemu nie wpadło.
0
Piłkarze od nas dzisiaj biegają jakby ciągnęli wóz z dwiema tonami węgla.
17
Cancelo to jest obowiązkowy wykup w lecie. Nie kojarzę ani jednego złego meczu w jego wykonaniu od czasu powrotu do Barcy
0
I ten Szwed według was miałby nas uratować z Atletico? On się by nadał by odciążyć Yamala przy wyniku 3:0, na wielkie mecze chyba za wcześnie...
1
No pięknie wrzucił ten Rooney.