Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Oby jak najdłużej. Mam nadzieję, że zmieni decyzję o zakończeniu kariery po Barcelonie, bo piłka nożna sporo straci na jego odejściu.
0
@Kamiloza91 @Replay
12
Jeszcze tylko miesiąc do Mundialu. Totalnie nie czuję tej ekscytacji co przed Brazylią, Rosją a nawet Katarem, do którego byłem nastawiony negatywnie a ostatecznie dowiózł. Już widzę te godziny meczów, te afery polityczne, no i jednak brakuje tej Polski... Wisienką na torcie byłoby zwycięstwo Brytoli albo Portugalczyków.
3
@Criss18Barca to chyba oczywiste?
6
Fantastyczny jest ten kanał z pełnymi zapisami meczów La Ligi, można wrócić do Klasyków ery Guardioli. Jezus maria, jak to chodziło. Bezapelacyjnie najlepszy skład w historii futbolu.
2
@BorzyKrzys Godardowi nic się nie podobało, to najsmutniejszy frustrat w historii kina. Ale przydałby się dzisiaj, w czasach kiedy Chalameta chcieli ukrzyżować za lekko nieprzemyślany komentarz.
3
@Barca_Big_Moment nic nie przebije tego meczu z Liverpoolem.
3
@PatrychoO w większości tak, ale no przecież jest polska Barcelona za Flicka.
5
@PW27 Superliga jest najdurniejszym z wymysłów Pereza.
1
@Encore kto niby jest lepszy od niego?
1
Jakie są realnie opcje na powrót Enrique kiedykolwiek? Trochę źle wygląda fakt, że wypalił się u nas ledwie po 3 sezonach.
4
@Szczepanbog1 Bartomeu oczywiście. Człowiek, który wykastrował i doprowadził do ruiny najlepszy klub w historii
0
@EzioAuditoreDF City gra gowno... tuż po tym jak zdobyli potrójną koronę.
0
W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że Arsenal zostanie rozjechany w tym finale, później przypomniałem sobie, jak słabo wyglądał Real, a z jakimi potęgami się mierzyli. Ten Bayern z Lewandowskim, Juventus w najlepszej formie, Liverpool z Salahem no i oczywiście Manchester City w prawie każdej edycji. Problem w tym, że ci terroryści znani są raczej z frajerstwa niż farta jak Real...
1
@mrboom nawet jakbyś oglądał tą ligę, to i tak byś go nie zobaczył.
0
@Roobo przynajmniej dzięki temu jakkolwiek człowiek zapamięta ten finał bez historii.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 bez kasy nie byłoby Enrique i tego pięknego futbolu, którym każdy się zachwyca. Fantastycznie grają, ale ja nie mogę im kibicować
4
@Comentateiro bądźmy szczerzy, kto wie jak mecz by się potoczył po tej czerwonej kartce lub chociaż karnym.
0
@dzefrej234 wystarczyło po prostu grać na czas, a sędzia nie zrobiłby różnicy.
1
@APTAPT bo nie lubię Bliskiego Wschodu.
0
Czemu właściwie Vitinha nie miałby wygrać tej Złotej Piłki? Grał o wiele więcej spotkań, a w LM ma tyle samo goli co Dembele (grając w środku pola). Pewnie Mundial zadecyduje.
0
@HypeR mimo wszystko małe to pocieszenie.
7
Ehh, szkoda że nie dało się wcześniej. Brawo PSG za awans
1
W przypadku obrony LM przez PSG, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że to drużyna sto razy lepsza, niż Real Zidane'a.
1
@macio_944 na szeroką kadrę trzeba mieć kasę, a PSG ma jej jak lodu. My nie mamy tego przywileju
1
Kurs na Arsenal powinien wynosić 20.00, nie ma żadnej opcji, że stawią opór.
1
@Peter też o tym pomyślałem, tak jak te wznowienia ze środka
3
Bayern nie dojechał ns drugą połowę, zresztą drugi raz z rzędu.
2
Safonov i te jego wybicia to zdecydowanie jedna z atrakcji meczu.
0
Kvaratskhelia ponownie udowadnia, że jest najlepszym skrzydłowym na świecie, obok Laimera najlepszy piłkarz na boisku.