0

Liverpool partidazo dzisiaj.

16


Nasz mały komediant.

3

@Encore mega inteligentny gość, zresztą na Twitterze można zobaczyć, że z poczuciem humoru.

1

@kaamil1910 pora na Juventus.

2

@Kgorecki2500 dziękujemy za Gwiezdne Wojny (1977). Film, bez którego lata 80 nigdy by nie istniały.

30

Wolę Rashforda za 30 milionów niż Gordona za 60.

1

@MirusAmisz człowiek nie znający umiaru, nie umiejący pisać dialogów, wizjoner, geniusz. Takiego gościa już nie zobaczymy we współczesnym kinie.

2

@Rastafarnianin są też tacy, którzy stawiają wyżej Suareza od Lewandowskiego.

1

@BorzyKrzys to jest młoda Żukowska? O ja cie...

1

@MirusAmisz generalnie z przejęcia marki przez Disneya wynikło naprawdę niewiele dobrego, trafią się 2-3 dobre produkcje (m.in. wznowienie Wojen Klonów), ale reszta to w najlepszym przypadku średniawka, w najgorszym zupełny slop.

2

@mordini123
@Archie no właśnie o tym mówię. Tytuł filmu to The Mandalorian & Grogu. Coś czuję, że film zaliczy niezłą wtopę finansową, bo mało kto wie, że to w ogóle istnieje.
@MirusAmisz ja powiem szczerze, zupełnie nie jestem fanem serialu, którego formuła wyczerpała się dla mnie po kilku odcinkach. A podobno od 2 sezonu zaczyna się zupełna parada cameo..

1

Swoją drogą, do pierwszej premiery kinowej GWIEZDNYCH WOJEN od czasu epizodu 9 został tylko tydzień... i nikogo to nie obchodzi. Żadnego marketingu, żadnych zwiastunów w telewizji, hype'u, nic. Każdy ma świadomość, że to będzie typowa disneyowska półprodukcja. Niesamowity upadek marki.

9

@macio_944 symetrysta Ćwiąkała znowu na misji... Laporta jest jaki jest, ale nie pamiętam kiedykolwiek sytuacji, gdzie odpalił się jak Perez ostatnio. Przecież to było jak oglądanie wypadku samochodowego. Jeden ma po prostu mental wujka na weselu, drugi jest autentycznym szaleńcem a ten ich zrównuje.

14

Jakim fajnopolakiem trzeba być, żeby cieszyć japę z odejścia największego Polaka w historii ze swojego ulubionego klubu? Jeszcze jakby to był jakiś Arsenal, gdzie Polacy przewijają się co 10 lat to bym zrozumiał, ale to była historyczna rzecz.. Polak Polakowi wilkiem

3

@macio_944 ciężko mi w to uwierzyć.. Do dziś pamiętam jaki byłem zajarany oficjalnym transferem z Bayernu

2

0

@Antimadridista_WR mam nadzieję, chciałbym znowu mu kibicować.

1

@Pedri16Future szczerze wątpię, by szwagry miały czelność podpisać okrągłe zero obrońców na następny sezon, ale w najgorszym wypadku, jeśli zostaniemy z niczym to rzeczywiście Martin powinien grać w podstawie.

0

@Pedri16Future Barcelona planuje transfer podstawowego obrońcy. Miał być Bastoni, jak nie on to ktoś inny.

0

@Cou7_ley na chwilę obecną to tylko rezerwowy, sprawdza się dobrze, ale to nie ten level. Ale to nic złego, zwłaszcza tacy zawodnicy są potrzebni długoterminowo w każdym szanującym się klubie.

0

To czy mecz z Liverpoolem? Który bardziej pohańbił nasze barwy?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 pamiętne Levante w 2018.

1

@AmigoBlancos Wojtek wybacz, że cię nie posłuchałem, miałbym dzisiaj na flache

0

No boki obrony mamy do wymiany

1

Odpalenie tego meczu - katastrofalna decyzja.

2

Pewnie tak się czują kibice Realu przy każdym meczu? Jezu, ja bym nie wytrzymał.

6

PEDRI
PEDRI
PEDRI

3

Ten mecz to niebywały gniot. Ja wiem, że oni nic już nie muszą i są na kacu stulecia, ale miejcie litości dla widza...

2

@Nazio_87 zrobili?

0

"Plan antijjj obeut"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?