Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Lewus trzymający puchar w koszulce Barcelony, nadal piękny widok. Nie wiem, czy to jego ostatni sezon, cieszę się że mogłem go oglądać w naszych barwach
3
Tylko ten smutny Flick... Serce się kraje
1
Piękny, wspaniały dzień. Oby za rok dołożyli puchar i Ligę Mistrzów.
9
Lewandowski ma już 3 mistrzostwa Hiszpanii, a więc o jedno więcej niż Cristiano Ronaldo. Legenda
1
Tylko ten Araujo wznoszący trofeum to gorzki widok.
2
Tebas wychodzi jak Nosferatu, wygląda na absolutnie zdewastowanego naszym mistrzostwem.
0
Cubarsi zaśpiewaj przyśpiewkę Eto'o, proszę.....
0
@D10SLEO zdjęcie prawdziwe, czy to tez wygenerował w AI?
1
3 gole na kuponie to oczywiście postanowili, że zagrają na pół gwizdka xD
No ale nic, na otarcie łez mistrzostwo
2
Lewandowski hektar miejsca i w środek.
2
Szkoda, że zagrali na 40% dzisiaj, ale pewnie na Mundialu chcą zagrać bez ryzyka.
1
Druga połowa to wstyd, po prostu
8
"Szkoda, że gol nie padł"
~ bezstronny komentator M. Żewłakow
2
Dajcie spokój, Bellingham nie ma czego grać dzisiaj to zagrał na tanich emocjach.
0
@4drian0 mogłem posłuchać XD
1
Asencio i Vini tęgie głowy
1
To już chyba lepiej dla Realu byłoby wystawienie Łunina zamiast Courtoisa.
0
@Hasszz no przecież oglądam tylko kawałek póki nie grają.
1
Przełączcie sobie na Władcę Pierścieni na TVN fabuła w przerwie. Jedna z lepszych scen będzie...
15
@VamoSBarca88 to jest mistrzowski troll
1
Słyszeliście to? Jakby ktoś smarkał nos i pochlipywał w kabinie komentatorskiej, czy tylko ja miałem takie wrażenie?
1
Czemu spuszczamy nogę z gazu? Zmiażdżyć ich!
0
Obrzydliwa symulka Trenta, oczywiście sędzia odgwizdał.
1
@ViscaelBarca2007 szkoda, że był na spalonym wtedy z Atletico.
1
Dembele, Raphinha 2023-2024, Rashford. Reinkarnacja jednego piłkarza u nas gra
1
Jakieś mroczne siły pociągnęły sznurki i kibic Realu komentuje dzisiejszy mecz.
0
@tomek8756 chyba zaliczało się do tego pamiętne 5:0.
2
Tyle po naszej motywacji. Nic nie gramy.
0
Ferran Torres, serdecznie Pana przepraszam.
6
30 milionów to nie tak znowu dużo...