21

Lewus trzymający puchar w koszulce Barcelony, nadal piękny widok. Nie wiem, czy to jego ostatni sezon, cieszę się że mogłem go oglądać w naszych barwach

3

Tylko ten smutny Flick... Serce się kraje

1

Piękny, wspaniały dzień. Oby za rok dołożyli puchar i Ligę Mistrzów.

9

Lewandowski ma już 3 mistrzostwa Hiszpanii, a więc o jedno więcej niż Cristiano Ronaldo. Legenda

1

Tylko ten Araujo wznoszący trofeum to gorzki widok.

2

Tebas wychodzi jak Nosferatu, wygląda na absolutnie zdewastowanego naszym mistrzostwem.

0

Cubarsi zaśpiewaj przyśpiewkę Eto'o, proszę.....

0

@D10SLEO zdjęcie prawdziwe, czy to tez wygenerował w AI?

1

3 gole na kuponie to oczywiście postanowili, że zagrają na pół gwizdka xD
No ale nic, na otarcie łez mistrzostwo

2

Lewandowski hektar miejsca i w środek.

2

Szkoda, że zagrali na 40% dzisiaj, ale pewnie na Mundialu chcą zagrać bez ryzyka.

1

Druga połowa to wstyd, po prostu

8

"Szkoda, że gol nie padł"
~ bezstronny komentator M. Żewłakow

2

Dajcie spokój, Bellingham nie ma czego grać dzisiaj to zagrał na tanich emocjach.

0

@4drian0 mogłem posłuchać XD

1

Asencio i Vini tęgie głowy

1

To już chyba lepiej dla Realu byłoby wystawienie Łunina zamiast Courtoisa.

0

@Hasszz no przecież oglądam tylko kawałek póki nie grają.

1

Przełączcie sobie na Władcę Pierścieni na TVN fabuła w przerwie. Jedna z lepszych scen będzie...

15

@VamoSBarca88 to jest mistrzowski troll

1

Słyszeliście to? Jakby ktoś smarkał nos i pochlipywał w kabinie komentatorskiej, czy tylko ja miałem takie wrażenie?

1

Czemu spuszczamy nogę z gazu? Zmiażdżyć ich!

0

Obrzydliwa symulka Trenta, oczywiście sędzia odgwizdał.

1

@ViscaelBarca2007 szkoda, że był na spalonym wtedy z Atletico.

1

Dembele, Raphinha 2023-2024, Rashford. Reinkarnacja jednego piłkarza u nas gra

1

Jakieś mroczne siły pociągnęły sznurki i kibic Realu komentuje dzisiejszy mecz.

0

@tomek8756 chyba zaliczało się do tego pamiętne 5:0.

2

Tyle po naszej motywacji. Nic nie gramy.

0

Ferran Torres, serdecznie Pana przepraszam.

6

30 milionów to nie tak znowu dużo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?