4

@Roobo a to nie oczywiste? Też bym wolał, żebyśmy swego czasu sprzedali Griezmanna gdzie indziej niż do ligowego rywala za 20 milionów, no ale mleko się rozlało.

7

Roony nie dostał wiele szans w tym sezonie, ale szczerze mówiąc jego dobre występy możnaby wyliczyć na palcach jednej ręki. Nie widzę argumentów za jego pozostaniem

3

@buglikos Bayern jest prawie tak samo wielką marką jak Real, nie można ot tak sobie wyciągnąć stamtąd kluczowego piłkarza.

0

Pomijając sportowy aspekt tego transferu, jego tempo robi wrażenie. Do dziś pamiętam ciągnące się przez rok spekulacje na temat Coutinho, a kiedy wydawało się, że przyjdzie w lecie 2017, to ostatecznie go podpisali dopiero w zimowym okienku..

1

@Krzyniu nie powiedziałbym, że z bramkami nie ma problemu. Tworzymy sobie multum okazji i wykorzystujemy tylko 30% z nich.

0

No to będziecie tęsknili za Rashfordem?

2

80 milionów za seryjnego partacza stuprocentowych okazji. To wygląda źle, po prostu źle. Oby ten komentarz się słabo zestarzał.

4

@Commandement generalnie największą wadą tych gier były ucięte wątki z poprzedniej części. Czy to w dwójce czy trójce. Rzeczywiście, Vergen było fantastyczne w Zabójcach Królów

2

@macio_944 największe wydarzenie roku.

8

Mecze towarzyskie, zerowa stawka a ten dalej powołuje Bednarka zamiast najlepszego obrońcy Ekstraklasy.. Brak słów

0

Chelsea miało Ligę Konferencji na wyciągnięcie ręki... Odmówili

4

Ma ktoś nagranie Lewandowskiego po końcowym gwizdku?

2

Espart, Balde, Kounde, Christensen, Araujo - wszyscy out

6

Ten Espart to jest totalny parodysta

0

Mecz o pietruszkę, Robert strzelił, dobra atmosferka. Super, szkoda, że kupon leci do kosza.

0

@SeWo77 spróbowałem legalnej ścieżki, wolę alternatywę.

4

@macio_944 ja już wypowiadam umowę z C+ i przerzucam się na korzystniejsze opcje, chyba nie muszę mówić jakie.

9

Brawo Gavi, gość takimi wejściami ryzykuje Mundial, ale to nieistotne, ważne że nie ma rogu xD Niepodrabialny jest

0

@daniel32778 w aktualnej na pewno się znajdzie.

7

@BulaKG tęsknię za czasami, kiedy to na takich piłkarzy narzekaliśmy...

0

@marcin62 o jezu, co to za system walki

1

@Kgorecki2500 generalnie uważam, że powinni cofać się w czasie, niż tworzyć ciągle kolejne imperia po Imperium i męczyć postaci znane z filmów do znudzenia. Czasy przed Mrocznym Widmem mają o wiele większy potencjał. Ale to by wymagało choć odrobiny kreatywności od tych garniturków, lepiej odgrzewać tego samego kotleta przez 10 lat.

1


Nowe Gwiezdne Wojny zbierają srogie baty od Twittera. To uniwersum miało wręcz nieograniczony potencjał, a Disneyowi tak bardzo brakuje wyobraźni, że to aż woła o pomstę do nieba.

1

@Kgorecki2500 zapomniałeś o największej premierze tego roku (GTA)

0

@Kamiloza91 generalnie Guardiola w Serie A byłoby super sprawą, liga na pewno trochę ożyje.

2

@Frimpong Bellingham tak samo, a i tak pojedzie.

2

@blakkudium bez Fodena i Palmera, ciekawe..

1

@AssisMoreira niestety pamiętam.

1

@AmigoBlancos ten z CR7 można pominąć, reszta może wejść.

1

@Eklerek prime Barcelona czy Arsenal z tego sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?