2

@Frimpong bez Cavaniego i Suareza, co to za Urugwaj?

11

Broniłem urbanówki od samego początku, ale ten mecz jest po prostu jednym wielkim śmierdzącym gównem.

0

Mykolenko bez kartki xD Oni już się nie ukrywają

2

@mariuszxc cały dyskurs wokół tego finału jest gównem, nic tylko czekać aż temat upadnie. Arsenal był dobrze przygotowany do meczu, a że interesuje ich trofeum bardziej niż atrakcyjna gra, co zrobić.

2

Sędzia podciął nam skrzydła swoją debilną decyzją o braku karnego.

0

@MOLESTA już chyba zapomnieliście, w jakim "romantycznym" stylu PSG dowiozło swój awans do finału w rewanżu z Bayernem

3

Będą ciągnąć dzisiaj Ukrainę jak na Eurowizji.

2

Z dnia na dzień moje wątpliwości znikają i teraz jestem stuprocentowo przekonany: Anthony Gordon dowiezie nam szóstą Ligę Mistrzów.

4

@Sulimo to żeś sobie algorytm uformował.

0

@LukaszFan o 17:30 rozstrzelamy Ukraińców.

0

Aż dziwnie się to pisze, ale stęskniłem się za meczami polskiej reprezentacji. Urban jest jaki jest, ale gramy pod nim jak Barcelona Flicka.

1

@Laminedependencia nie no ja się zgadzam, to oszczędzanie kluczowych piłkarzy PSG w lidze jest śmiechu warte.

0

@MOLESTA Kvara dał radę rozegrać dwa pełne sezony w lidze włoskiej, ale wciaz

0

@Enerio na tym forum nic nie zdziałasz, wystarczy im poświęcić Luisem Enrique i przymkną oko na wszystkie transgresje PSG.

1

@MessiForeverTheBest wchodzę 4 godziny po meczu a ty dalej postujesz hejterskie posty na Arsenal xD

1

@MOLESTA dobra, nie ma co oceniać po dobrym finale Ligi Mistrzów.

3

Hincapie na pewno dzisiaj dał przekonujący występ, według mnie wygląda dobrze jako potencjalne wzmocnienie obrony choć nie ukrywam, że byłem zwolennikiem transferu Bastoniego od początku.

0

@Derean mając przynajmniej tą ligę raczej spuszczą z pary i zaczną grać z większym luzem.

0

@MessiForeverTheBest no tak, klubik mający komfort oszczędzania kluczowych zawodników w lidze przez 80% sezonu uratował futbol..

0

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...

5

@Piotr,1985 prawda, rzygać się chce widząc te barwy z pucharem LM.

2

@LAMC_10 mam tego świadomość, tym bardziej boli, że nawet ten sztuczny klub, który odpadał rok w rok we frajerskim stylu zrobił to zanim wróciliśmy na szczyt

1

Ten Kimpembe jest podsumowaniem historii PSG. Ciężko przełknąć, że ta organizacja broni LM przed nami

0

Niestety futbol przegrał, ale nie ma tego złego. Od następnego sezonu rozpocznie się dominacja Flicksona w Europie

0

@beter2 wcześniej też z Liverpoolem

0

Donnarumma przydałby się PSG teraz jak nigdy dotąd

0

Oby kacap bronił dzisiaj jak Oblak w 2016

2

@cchesterr43 Mielcar performance dzisiaj na miarę Dembele i Saki.

1

Juz myślałem, że będzie Gerrard Slip.

0

@Frimpong ile mieliśmy okazji z Chelsea? To nie jest tak, że my nie mogliśmy nawet podejść pod ich bramkę, po prostu nic nie wpadało. Dzisiaj PSG miało może 2-3 dobre okazje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?