Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AssisMoreira niestety pamiętam.
1
@AmigoBlancos ten z CR7 można pominąć, reszta może wejść.
1
@Eklerek prime Barcelona czy Arsenal z tego sezonu?
1
@mateusz33 ja się też cieszę z tego mistrzostwa, trochę fabuły w tej zabetonowanej lidze nie zaszkodzi. Ale jest jak jest.
0
Nie ma co się oszukiwać, ten sukces Arsenalu najprawdopodobniej nie powtórzy się już długo, przynajmniej z Artetą. Każdy, absolutnie każdy rywal ligowy jest na swoim najniższym poziomie, z czego Chelsea, LFC i zwłaszcza Tottenham są na totalnym dnie. City jest trochę lepsze niż rok temu, ale to i tak popłuczyny po ostatnich 10 latach, a United podniosło się w połowie sezonu, ale wtedy byli już dawno poza wyścigiem. Ich kolejne mistrzostwo byłoby możliwe, gdyby poziom ligi się nie podniósł w następnym sezonie, w co szczerze wątpię
1
@macio_944 bardzo radosna chwila dla wszystkich fanów tej dyscypliny.
7
Arsenal mistrzem Anglii! No i pięknie, futbol wygrywa, każdy i to absolutnie KAŻDY zadowolony. Prawda?
6
@ViscaelBarca2007 Arsenal jest zdesperowany i chce dowieźć jakiekolwiek trofeum za wszelką cenę, nawet kosztem stylu. W ich przypadku poniekąd rozumiem ten pragmatyzm
4
@Encore powinien być Cancelo zamiast Ake. Plus brakuje Davida Silvy, też dwa razy się bym zastanowił czy to nie Aguero zasługuje na miejsce Haalanda.
1
@escarabajo po ostatnim sezonie O'Reilly też by się wydawał nieoczywistym wyborem na gracza sezonu, a prawda jest taka, że to on piłkarsko rozwinął się najbardziej od tamtego czasu. Gwiazdy grają jak emeryci, rozkręciły się takie "niewypały" jak Nunes
1
@escarabajo wymyślasz sobie scenariusze. Po Euro 2021 każdy wiedział, kim jest Doku.
1
@MirusAmisz teraz wyczytałem, że były plany na trzecie części KOTOR oraz Jedi Knight... Przemysł growy bywa frustrujący
1
@MirusAmisz anulowanie Battlefronta 3. Pamiętam zapowiedzi, zapewnienia że to będzie najambitniejsza część, po czym nastąpiło pokoleniowe rozczarowanie. Na dwóch częściach spędziłem setki godzin za dzieciaka. No i ostatnio chciałem remake'u KOTOR-a, który najpewniej nie powstanie.
Generalnie szkoda, że nie dostaliśmy choć jednej więcej gry w erze LucasArts, to był absolutnie złoty okres dla marki
1
@lukaszmatusiewicz oprócz 14/15 i ostatniego za wesołą grę, 17/18 - przez większość sezonu miałem wrażenie, że jesteśmy niezatrzymani. Porażka z Romą była rozczarowująca, ale wciąż byłem przekonany, że ta kadra wygra LM w najbliższej przyszłości plus na koniec zdobyliśmy dublet w ładnym stylu.
29
Przy tych wszystkich zasługach Lewandowskiego w Barcelonie, za rzadko się wspomina fakt, że gość załatwił dodatkowo Szczęsnego z emerytury :D
1
@esem91 ci kibice skandujący jego imię, łzy w jego oczach, wyrazy szacunku od piłkarzy z obydwu drużyn, piękny moment po prostu. Niby grał tylko 4 lata, a zyskał taki respekt, jakby spędził tu całą karierę.
3
@Marcelinho99 tak, bez wątpienia nie obejdzie się bez agresji w Klasyku.
1
@daniel32778 mimo wszystko ryzykował reputację tym transferem do nas, my byliśmy też świeżo po kompromitacji z Liverpoolem więc nie był to najlepszy czas klubu. Szkoda, że trafił do nas w naszym najgorszym momencie w tym wieku, mimo wszystko samą jakością piłkarską zrobił nawet niezłe liczby w Barsie.
8
@blakkudium żałowałem jego odejścia, zobaczyłbym go w kadrze Flicka, na pewno wprowadziłby sporo charakteru.
1
@urbipl wkradł się jeden impostor
1
@Aragorn33 ja zawsze będę doceniał go za mecz z PSG.
3
@Roobo Ferran gra sezon więcej i NADAL się nie spłacił, kosztując ledwie 50 milionów. Lewandowski to transfer, który przywrócił nas na piłkarską mapę i uratował od kompletnej zapaści wizerunkowej. Zresztą, chyba nie ma sensu tego tłumaczyć komukolwiek na tym etapie, jeśli to kwestionujesz to dalsza dyskusja byłaby szamotaniną bez celu
4
@Pedri16Future dla całej Hiszpanii transfer i odejście Lewandowskiego to wielkie wydarzenia, a tutaj siedzi taki cebulak i wypisuje tego typu kocopoły przed komputerem.
6
@daniel32778 nie wiadomo też jak wyglądałby jego sezon, możliwe, że trzebaby było go wywalić od razu po sezonie. Ja w sumie ubolewam, że tak potoczyła się kariera Aguero w naszym klubie, no ale przyszedł w zamian Lewy.
1
@Rifek Ferran był droższy nawet. 120 goli nie były warte tych 45 milionów ewidentnie.
1
@Ptasior Griezmann jeszcze. Niby nie typowa 9, ale też się przewinął.
34
@Roobo nawet w tym momencie chłop nie wytrzymał i pieprzy bzdury, wraz z @AlexDark00 jesteście Kowalem tej strony
19
Myślałem, że dam rade, ale jak weszła rodzina Lewego i zrobili ten szpaler to mocno kroili cebule
3
Robert jesteś największym Polakiem w historii. Dziękuję za stworzenie historii w klubie mojego życia
1
Fermin to piękny zawodnik.