1

@AssisMoreira niestety pamiętam.

1

@AmigoBlancos ten z CR7 można pominąć, reszta może wejść.

1

@Eklerek prime Barcelona czy Arsenal z tego sezonu?

1

@mateusz33 ja się też cieszę z tego mistrzostwa, trochę fabuły w tej zabetonowanej lidze nie zaszkodzi. Ale jest jak jest.

0

Nie ma co się oszukiwać, ten sukces Arsenalu najprawdopodobniej nie powtórzy się już długo, przynajmniej z Artetą. Każdy, absolutnie każdy rywal ligowy jest na swoim najniższym poziomie, z czego Chelsea, LFC i zwłaszcza Tottenham są na totalnym dnie. City jest trochę lepsze niż rok temu, ale to i tak popłuczyny po ostatnich 10 latach, a United podniosło się w połowie sezonu, ale wtedy byli już dawno poza wyścigiem. Ich kolejne mistrzostwo byłoby możliwe, gdyby poziom ligi się nie podniósł w następnym sezonie, w co szczerze wątpię

1

@macio_944 bardzo radosna chwila dla wszystkich fanów tej dyscypliny.

7

Arsenal mistrzem Anglii! No i pięknie, futbol wygrywa, każdy i to absolutnie KAŻDY zadowolony. Prawda?

6

@ViscaelBarca2007 Arsenal jest zdesperowany i chce dowieźć jakiekolwiek trofeum za wszelką cenę, nawet kosztem stylu. W ich przypadku poniekąd rozumiem ten pragmatyzm

4

@Encore powinien być Cancelo zamiast Ake. Plus brakuje Davida Silvy, też dwa razy się bym zastanowił czy to nie Aguero zasługuje na miejsce Haalanda.

1

@escarabajo po ostatnim sezonie O'Reilly też by się wydawał nieoczywistym wyborem na gracza sezonu, a prawda jest taka, że to on piłkarsko rozwinął się najbardziej od tamtego czasu. Gwiazdy grają jak emeryci, rozkręciły się takie "niewypały" jak Nunes

1

@escarabajo wymyślasz sobie scenariusze. Po Euro 2021 każdy wiedział, kim jest Doku.

1

@MirusAmisz teraz wyczytałem, że były plany na trzecie części KOTOR oraz Jedi Knight... Przemysł growy bywa frustrujący

1

@MirusAmisz anulowanie Battlefronta 3. Pamiętam zapowiedzi, zapewnienia że to będzie najambitniejsza część, po czym nastąpiło pokoleniowe rozczarowanie. Na dwóch częściach spędziłem setki godzin za dzieciaka. No i ostatnio chciałem remake'u KOTOR-a, który najpewniej nie powstanie.
Generalnie szkoda, że nie dostaliśmy choć jednej więcej gry w erze LucasArts, to był absolutnie złoty okres dla marki

1

@lukaszmatusiewicz oprócz 14/15 i ostatniego za wesołą grę, 17/18 - przez większość sezonu miałem wrażenie, że jesteśmy niezatrzymani. Porażka z Romą była rozczarowująca, ale wciąż byłem przekonany, że ta kadra wygra LM w najbliższej przyszłości plus na koniec zdobyliśmy dublet w ładnym stylu.

29

Przy tych wszystkich zasługach Lewandowskiego w Barcelonie, za rzadko się wspomina fakt, że gość załatwił dodatkowo Szczęsnego z emerytury :D

1

@esem91 ci kibice skandujący jego imię, łzy w jego oczach, wyrazy szacunku od piłkarzy z obydwu drużyn, piękny moment po prostu. Niby grał tylko 4 lata, a zyskał taki respekt, jakby spędził tu całą karierę.

3

@Marcelinho99 tak, bez wątpienia nie obejdzie się bez agresji w Klasyku.

1

@daniel32778 mimo wszystko ryzykował reputację tym transferem do nas, my byliśmy też świeżo po kompromitacji z Liverpoolem więc nie był to najlepszy czas klubu. Szkoda, że trafił do nas w naszym najgorszym momencie w tym wieku, mimo wszystko samą jakością piłkarską zrobił nawet niezłe liczby w Barsie.

8

@blakkudium żałowałem jego odejścia, zobaczyłbym go w kadrze Flicka, na pewno wprowadziłby sporo charakteru.

1

@urbipl wkradł się jeden impostor

1

@Aragorn33 ja zawsze będę doceniał go za mecz z PSG.

3

@Roobo Ferran gra sezon więcej i NADAL się nie spłacił, kosztując ledwie 50 milionów. Lewandowski to transfer, który przywrócił nas na piłkarską mapę i uratował od kompletnej zapaści wizerunkowej. Zresztą, chyba nie ma sensu tego tłumaczyć komukolwiek na tym etapie, jeśli to kwestionujesz to dalsza dyskusja byłaby szamotaniną bez celu

4

@Pedri16Future dla całej Hiszpanii transfer i odejście Lewandowskiego to wielkie wydarzenia, a tutaj siedzi taki cebulak i wypisuje tego typu kocopoły przed komputerem.

6

@daniel32778 nie wiadomo też jak wyglądałby jego sezon, możliwe, że trzebaby było go wywalić od razu po sezonie. Ja w sumie ubolewam, że tak potoczyła się kariera Aguero w naszym klubie, no ale przyszedł w zamian Lewy.

1

@Rifek Ferran był droższy nawet. 120 goli nie były warte tych 45 milionów ewidentnie.

1

@Ptasior Griezmann jeszcze. Niby nie typowa 9, ale też się przewinął.

34

@Roobo nawet w tym momencie chłop nie wytrzymał i pieprzy bzdury, wraz z @AlexDark00 jesteście Kowalem tej strony

19

Myślałem, że dam rade, ale jak weszła rodzina Lewego i zrobili ten szpaler to mocno kroili cebule

3

Robert jesteś największym Polakiem w historii. Dziękuję za stworzenie historii w klubie mojego życia

1

Fermin to piękny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?