3

@PatrychoO w większości tak, ale no przecież jest polska Barcelona za Flicka.

5

@PW27 Superliga jest najdurniejszym z wymysłów Pereza.

1

@Encore kto niby jest lepszy od niego?

1

Jakie są realnie opcje na powrót Enrique kiedykolwiek? Trochę źle wygląda fakt, że wypalił się u nas ledwie po 3 sezonach.

4

@Szczepanbog1 Bartomeu oczywiście. Człowiek, który wykastrował i doprowadził do ruiny najlepszy klub w historii

0

@EzioAuditoreDF City gra gowno... tuż po tym jak zdobyli potrójną koronę.

0

W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że Arsenal zostanie rozjechany w tym finale, później przypomniałem sobie, jak słabo wyglądał Real, a z jakimi potęgami się mierzyli. Ten Bayern z Lewandowskim, Juventus w najlepszej formie, Liverpool z Salahem no i oczywiście Manchester City w prawie każdej edycji. Problem w tym, że ci terroryści znani są raczej z frajerstwa niż farta jak Real...

1

@mrboom nawet jakbyś oglądał tą ligę, to i tak byś go nie zobaczył.

0

@Roobo przynajmniej dzięki temu jakkolwiek człowiek zapamięta ten finał bez historii.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 bez kasy nie byłoby Enrique i tego pięknego futbolu, którym każdy się zachwyca. Fantastycznie grają, ale ja nie mogę im kibicować

4

@Comentateiro bądźmy szczerzy, kto wie jak mecz by się potoczył po tej czerwonej kartce lub chociaż karnym.

0

@dzefrej234 wystarczyło po prostu grać na czas, a sędzia nie zrobiłby różnicy.

1

@APTAPT bo nie lubię Bliskiego Wschodu.

0

Czemu właściwie Vitinha nie miałby wygrać tej Złotej Piłki? Grał o wiele więcej spotkań, a w LM ma tyle samo goli co Dembele (grając w środku pola). Pewnie Mundial zadecyduje.

0

@HypeR mimo wszystko małe to pocieszenie.

7

Ehh, szkoda że nie dało się wcześniej. Brawo PSG za awans

1

W przypadku obrony LM przez PSG, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że to drużyna sto razy lepsza, niż Real Zidane'a.

1

@macio_944 na szeroką kadrę trzeba mieć kasę, a PSG ma jej jak lodu. My nie mamy tego przywileju

1

Kurs na Arsenal powinien wynosić 20.00, nie ma żadnej opcji, że stawią opór.

1

@Peter też o tym pomyślałem, tak jak te wznowienia ze środka

3

Bayern nie dojechał ns drugą połowę, zresztą drugi raz z rzędu.

2

Safonov i te jego wybicia to zdecydowanie jedna z atrakcji meczu.

0

Kvaratskhelia ponownie udowadnia, że jest najlepszym skrzydłowym na świecie, obok Laimera najlepszy piłkarz na boisku.

4

@vangoor to, że idą po obronę LM to jedno, ale że ludzie klaszczą?

0

@Filipem niech spadają na drzewo.

1

@Damian11 grali dużo z Realem, mogli się tak poczuć już wieeele razy

6

Real i PSG, istnienie tych klubów jest hańbą dla dyscypliny..

4

Olise do bazy, sabotażysta

2

Bayern gra dzisiaj wybitnie po prostu, jedynie poza wykończeniem. Ale zasługujemy na dogrywkę w tym meczu

0

@Dieselzor ciekawe z kim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?