1

@Andrzej_Majonez zasnąłem już osiem razy

0

Dlaczego Madueke jest piłkarzem, którego z Arsenalu ogląda się najciekawiej?

5

Gyokeres próbował wymusić krew z nosa xD

0

Gyokeres zademonstrował swoją fizykę. Wolałbym jego na ataku niż Ferrana

1

No, na razie mecz wygląda tak jak każdy zakładał.

0

@Qba2312 dzisiaj Arsenal będzie grał bardziej defensywnie.

1

Jeśli oglądacie mecz w dobrym humorze, to przypominam, że Atletico wyeliminowało nas z Ligi Mistrzów po wygranej 3:2 w dwumeczu (0:2, 1:2) i zabrało nam miejsce w dzisiejszym półfinale.

1

Arsenalowi nie daję najmniejszych szans w finale, a Atletico mimo ich frajerstwa poradziło sobie z nami, grającymi podobnie wysoko co taki Bayern wczoraj. Mimo wszystko awans Atletico oznacza jeszcze jakieś emocje w finale

3

@AmigoBlancos Mou jest skończony od czasu kariery w United. Oby go ściągnęli.

1

Coś mi sie wydaje, że jutro dojdzie do pogromu 0:0, tylko na której drużynie?

1

@Comentateiro Hakimi też nie wystąpi w rewanżu, bardzo ważny zawodnik PSG.

3

@AssisMoreira niezasłużenie, za nazwisko. Gdyby zagrał lepiej, kwestia awansu nie byłaby otwarta. Kvaratskhelia natomiast dał z siebie dzisiaj wszystko.

3

@Cochise jeśli nie byłeś nigdy uzależniony, to nie zrozumiesz sytuacji i stanu umysłowego takiego człowieka, po prostu. Każde uzależnienie jest głupie i bezsensowne, gdy patrzy się na to z boku.

0

@matimocny1 tak, ale nasz zeszłoroczny rewanż z Interem wciąż lepszy

3

Sytuacja nie jest na razie tragiczna dla Bayernu. Rewanż u siebie, z Kompanym, rywale grają bez Hakimiego a strata tylko jednej bramki. Ja wciąż wierzę w ich awans

0

Myślicie, że obecność Kompanego zrobiłaby dzisiaj różnicę?

4

@Kamiloza91 jak dla mnie każdy mecz mógłby być bez obrony. Odkąd my się jej pozbyliśmy, ogląda się nas niesamowicie

9

Uwaga, mocny komentarz z fioletowej:
"PSG gra tak jak my w latach 16-18. Dominacja fizyczna i bezustanne duszenie przeciwnika."

5

Wygląda na to, że PSG obroni LM jako drugi klub po Realu Madryt. Żyjemy w najgorszej możliwej rzeczywistości

42

Jezu, każda jego wypowiedź go kompromituje. Powinien być z miejsca odwołany.

1

@Arkon no Musiala to jest pierwszy gość do zmiany, jego wyjście od 1 minuty po tym co pokazał z Realem to jest nietrafiona decyzja.

2

@A4ron te Maćki widziały już dziesiątki meczy, gdzie zwykle identycznych sytuacji nie gwiżdżą.

0

@Ramon_Villaverde walkower dla Bayernu za to.

3

@kejdzi głupi czy nie, przepis jest jaki jest i trzeba się go trzymać. Sędzia do zawieszenia

8

Karny wbrew przepisom, co to za bezprawie? Hatfu

0

@Eklerek widzę jego pierwszy duży mecz, gdzie jest totalnie jak dziecko we mgle

1

@kanver_ dostalibyśmy niezły pogrom, kolejny do kolekcji. Ja już wolę odpadać w takim stylu jak w tym roku

0

Olise!!!! Ale mecze Bayernu oddają w LM, znowu absolutne widowisko. PSG dzisiaj też doceniam za ładną grę

0

Szczerze mówiąc to ta obrona Bayernu dzisiaj przypomina naszą, co 5 minut PSG ma sytuację jeden na jeden

4

Obrzydza mnie ile osób kibicuje PSG, Bayern wracać do gry raz dwa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?