Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andrzej_Majonez zasnąłem już osiem razy
0
Dlaczego Madueke jest piłkarzem, którego z Arsenalu ogląda się najciekawiej?
5
Gyokeres próbował wymusić krew z nosa xD
0
Gyokeres zademonstrował swoją fizykę. Wolałbym jego na ataku niż Ferrana
1
No, na razie mecz wygląda tak jak każdy zakładał.
0
@Qba2312 dzisiaj Arsenal będzie grał bardziej defensywnie.
1
Jeśli oglądacie mecz w dobrym humorze, to przypominam, że Atletico wyeliminowało nas z Ligi Mistrzów po wygranej 3:2 w dwumeczu (0:2, 1:2) i zabrało nam miejsce w dzisiejszym półfinale.
1
Arsenalowi nie daję najmniejszych szans w finale, a Atletico mimo ich frajerstwa poradziło sobie z nami, grającymi podobnie wysoko co taki Bayern wczoraj. Mimo wszystko awans Atletico oznacza jeszcze jakieś emocje w finale
3
@AmigoBlancos Mou jest skończony od czasu kariery w United. Oby go ściągnęli.
1
Coś mi sie wydaje, że jutro dojdzie do pogromu 0:0, tylko na której drużynie?
1
@Comentateiro Hakimi też nie wystąpi w rewanżu, bardzo ważny zawodnik PSG.
3
@AssisMoreira niezasłużenie, za nazwisko. Gdyby zagrał lepiej, kwestia awansu nie byłaby otwarta. Kvaratskhelia natomiast dał z siebie dzisiaj wszystko.
3
@Cochise jeśli nie byłeś nigdy uzależniony, to nie zrozumiesz sytuacji i stanu umysłowego takiego człowieka, po prostu. Każde uzależnienie jest głupie i bezsensowne, gdy patrzy się na to z boku.
0
@matimocny1 tak, ale nasz zeszłoroczny rewanż z Interem wciąż lepszy
3
Sytuacja nie jest na razie tragiczna dla Bayernu. Rewanż u siebie, z Kompanym, rywale grają bez Hakimiego a strata tylko jednej bramki. Ja wciąż wierzę w ich awans
0
Myślicie, że obecność Kompanego zrobiłaby dzisiaj różnicę?
4
@Kamiloza91 jak dla mnie każdy mecz mógłby być bez obrony. Odkąd my się jej pozbyliśmy, ogląda się nas niesamowicie
9
Uwaga, mocny komentarz z fioletowej:
"PSG gra tak jak my w latach 16-18. Dominacja fizyczna i bezustanne duszenie przeciwnika."
5
Wygląda na to, że PSG obroni LM jako drugi klub po Realu Madryt. Żyjemy w najgorszej możliwej rzeczywistości
42
Jezu, każda jego wypowiedź go kompromituje. Powinien być z miejsca odwołany.
1
@Arkon no Musiala to jest pierwszy gość do zmiany, jego wyjście od 1 minuty po tym co pokazał z Realem to jest nietrafiona decyzja.
2
@A4ron te Maćki widziały już dziesiątki meczy, gdzie zwykle identycznych sytuacji nie gwiżdżą.
0
@Ramon_Villaverde walkower dla Bayernu za to.
3
@kejdzi głupi czy nie, przepis jest jaki jest i trzeba się go trzymać. Sędzia do zawieszenia
8
Karny wbrew przepisom, co to za bezprawie? Hatfu
0
@Eklerek widzę jego pierwszy duży mecz, gdzie jest totalnie jak dziecko we mgle
1
@kanver_ dostalibyśmy niezły pogrom, kolejny do kolekcji. Ja już wolę odpadać w takim stylu jak w tym roku
0
Olise!!!! Ale mecze Bayernu oddają w LM, znowu absolutne widowisko. PSG dzisiaj też doceniam za ładną grę
0
Szczerze mówiąc to ta obrona Bayernu dzisiaj przypomina naszą, co 5 minut PSG ma sytuację jeden na jeden
4
Obrzydza mnie ile osób kibicuje PSG, Bayern wracać do gry raz dwa!