0

Gdzie kupujecie koszulki Barcy?

0

Ludzie narzekają na stawianie na Napoli, w moim przypadku PSG Enrique jest nawet gorsze.

1

Jeśli ktoś się łudzi, że City straci jeszcze punkty w tym sezonie, to niech nie robi sobie nadziei.

1

Żeby być skończonym od 2 lat i nadal wygrywać ligę+ krajowy puchar trzeba być jednak geniuszem. Brawo Guardiola

3

Arsenal pozytywnie zaskakuje w drugiej połowie

2

Z O'Rileya się dobry piłkarz zrobił.

0

To zagranie Donnarummy aż przypomniało ten jego niefortunny mecz z Realem

0

Premier League istnieje w jakiejś pętli czasowej, jak w Dniu Świstaka. Mam wrażenie, że ten mecz widziałem już 5 razy w życiu
EDIT: Ehh Arsenal z golem, jednak odwołuję..

0

@Frimpong to prawda, oglądanie nawet skrótu ostatniego meczu ze Sportingiem to była mentalna katorga.

2

Z jednej strony, kolejne zesranie się metr przed kiblem Arsenalu byłoby czymś niesamowitym, z drugiej jednak już mi się nie chce znowu oglądać City z mistrzostwem. Byłoby mi lżej na sercu, gdyby Artetę ścigał jakiś Liverpool albo Chelsea.

2

Czyli Atletico jak zwykle spięło się na mecze z nami, a kiedy przychodzi jakikolwiek inny mecz zapominają, jak się gra? Nowe, nie znałem

1

Atletico i Real faktycznie zakończą ten sezon bez trofeum. Piękna sprawa, po prostu piękna

0

Hit Premier League klasycznie nie zawodzi, p.... to i włączam hiszpańską piłkę.

0

@Chimera zły przykład na taką tezę, to była najgorsza era w historii filmów DC.

0

Dzisiaj wygra Chelsea, czy United? W teorii United o wiele lepiej wygląda, ale ostatni mecz dosyć frajersko przegrali.

0

@BHAFCB dobrą robotę robicie.

1

Kto z obecnej jedenastki startowałby w tej, która zdobyła tryplet w 2015? Widziałem ludzi, którzy kłócili się na Twitterze o to, czy Pedri byłby graczem wyjściowej w miejsce Rakiticia. Mi się wydaje, że jak najbardziej + zastanowiłbym się nad Garcią za Ter Stegena.

0

@Filipem średniego pomocnika... o chłopie. Bez niego Liverpool nie byłby teraz w grze o Ligę Mistrzów, tylko obok Tottenhamu.

3

@Encore jak już Alvareza ściągamy, to po co się zatrzymywać?

0

Szoboszlai do Barcelony, kto za?

4

@MessiForeverTheBest Stano daje takim autentyczną platformę do wyrażania swoich poglądów, ale na koncercie muzycznym stawia granicę. Przecież Kanye nie organizował wiecu nazistowskiego, a już na pewno widownia usłyszałaby mniej szkodliwych poglądów, niż w wywiadach na K0

2

@Kgorecki2500 ja też przy tych grach niestety regularnie korzystam z neta, zbyt kumaty nie jestem w tych sprawach. Ale jedynka to jedna z moich ulubionych części.

1

Nie wierzę, po prostu nie wierzę w indolencję Betisu. Ale to było do przewidzenia

0

Betis się zaraz zesra.

34


Zawsze lubiłem Harry'ego.

0

@Arden ja sam byłem tego przekonany, ale przecież nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdziłby, że przeszłaby lepsza drużyna. Zapowiadało się po prostu na kolejną kradzież.

0

Może i sędzia jak zwykle odwalił, ale nie oszukujmy się, że przegraliśmy tylko przez niego. Odpuściliśmy im w drugiej połowie meczu.

0

@Arden przecież zawsze się tak mówi.

7

@RosjaninBut fakt, że oni z tymi prymitywnymi kontrami byli cały czas w grze zawdzięczają sędziemu i błędowi Neuera.

0

Pamiętacie ten krótki moment, kiedy Real wygrał z jakimiś ogórkami 5:1, potem ograli słabiutkie wówczas City i fanatycy pchali narracje, że Arbeloa jest dobrym trenerem? A Valverde miał zgarniać Złotą Piłkę. Niesamowite oni tam mają uniwersum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?