Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie kupujecie koszulki Barcy?
0
Ludzie narzekają na stawianie na Napoli, w moim przypadku PSG Enrique jest nawet gorsze.
1
Jeśli ktoś się łudzi, że City straci jeszcze punkty w tym sezonie, to niech nie robi sobie nadziei.
1
Żeby być skończonym od 2 lat i nadal wygrywać ligę+ krajowy puchar trzeba być jednak geniuszem. Brawo Guardiola
3
Arsenal pozytywnie zaskakuje w drugiej połowie
2
Z O'Rileya się dobry piłkarz zrobił.
0
To zagranie Donnarummy aż przypomniało ten jego niefortunny mecz z Realem
0
Premier League istnieje w jakiejś pętli czasowej, jak w Dniu Świstaka. Mam wrażenie, że ten mecz widziałem już 5 razy w życiu
EDIT: Ehh Arsenal z golem, jednak odwołuję..
0
@Frimpong to prawda, oglądanie nawet skrótu ostatniego meczu ze Sportingiem to była mentalna katorga.
2
Z jednej strony, kolejne zesranie się metr przed kiblem Arsenalu byłoby czymś niesamowitym, z drugiej jednak już mi się nie chce znowu oglądać City z mistrzostwem. Byłoby mi lżej na sercu, gdyby Artetę ścigał jakiś Liverpool albo Chelsea.
2
Czyli Atletico jak zwykle spięło się na mecze z nami, a kiedy przychodzi jakikolwiek inny mecz zapominają, jak się gra? Nowe, nie znałem
1
Atletico i Real faktycznie zakończą ten sezon bez trofeum. Piękna sprawa, po prostu piękna
0
Hit Premier League klasycznie nie zawodzi, p.... to i włączam hiszpańską piłkę.
0
@Chimera zły przykład na taką tezę, to była najgorsza era w historii filmów DC.
0
Dzisiaj wygra Chelsea, czy United? W teorii United o wiele lepiej wygląda, ale ostatni mecz dosyć frajersko przegrali.
0
@BHAFCB dobrą robotę robicie.
1
Kto z obecnej jedenastki startowałby w tej, która zdobyła tryplet w 2015? Widziałem ludzi, którzy kłócili się na Twitterze o to, czy Pedri byłby graczem wyjściowej w miejsce Rakiticia. Mi się wydaje, że jak najbardziej + zastanowiłbym się nad Garcią za Ter Stegena.
0
@Filipem średniego pomocnika... o chłopie. Bez niego Liverpool nie byłby teraz w grze o Ligę Mistrzów, tylko obok Tottenhamu.
3
@Encore jak już Alvareza ściągamy, to po co się zatrzymywać?
0
Szoboszlai do Barcelony, kto za?
4
@MessiForeverTheBest Stano daje takim autentyczną platformę do wyrażania swoich poglądów, ale na koncercie muzycznym stawia granicę. Przecież Kanye nie organizował wiecu nazistowskiego, a już na pewno widownia usłyszałaby mniej szkodliwych poglądów, niż w wywiadach na K0
2
@Kgorecki2500 ja też przy tych grach niestety regularnie korzystam z neta, zbyt kumaty nie jestem w tych sprawach. Ale jedynka to jedna z moich ulubionych części.
1
Nie wierzę, po prostu nie wierzę w indolencję Betisu. Ale to było do przewidzenia
0
Betis się zaraz zesra.
34
Zawsze lubiłem Harry'ego.
0
@Arden ja sam byłem tego przekonany, ale przecież nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdziłby, że przeszłaby lepsza drużyna. Zapowiadało się po prostu na kolejną kradzież.
0
Może i sędzia jak zwykle odwalił, ale nie oszukujmy się, że przegraliśmy tylko przez niego. Odpuściliśmy im w drugiej połowie meczu.
0
@Arden przecież zawsze się tak mówi.
7
@RosjaninBut fakt, że oni z tymi prymitywnymi kontrami byli cały czas w grze zawdzięczają sędziemu i błędowi Neuera.
0
Pamiętacie ten krótki moment, kiedy Real wygrał z jakimiś ogórkami 5:1, potem ograli słabiutkie wówczas City i fanatycy pchali narracje, że Arbeloa jest dobrym trenerem? A Valverde miał zgarniać Złotą Piłkę. Niesamowite oni tam mają uniwersum