0

Kvaratskhelia jest magikiem, sto razy bardziej wolałbym mieć go w składzie od Olise.

1

@Qba2312 modlę się o jak najszybszą zmianę praw, to co oni robią to jest terroryzm.

0

Niestety Flick nie ma zupełnie szczęścia do Atletico. W przeciwieństwie do Xaviego, zawsze jest 60% szansy, że mecz z nimi skończy się katastrofą.

0

Gol z tego wolnego kończy mecz. Trzeba przegrać jak najniżej

0

Dzisiaj będzie pchana narracja, że to Yamal jest lepszym piłkarzem niż Olise. Głupota ludzka w Internecie nie zna granic.
Oczywiście chodzi mi o to jak szybko ludzie zmieniają zdanie po jednym meczu, ja sam zdecydowanie wolę Yamala.

1

Jak Rashford według was miał to strzelić? Wycisnął z tej sytuacji ile mógł.

6

Ciężko się to ogląda, tak po ludzku

1

@AmigoBlancos poszło 15 zł, na razie jestem dobrej myśli

0

A "jul never łok elon" już przegrywa. Miałem cichą nadzieję, że się zepną na Ligę Mistrzów, ale wyszło jak zwykle

0

@Roobo ja podziękuję. Fermin zmarnował ze dwie setki w tamtym meczu.

0

PSG wygra i powyżej 3.5 goli
Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola

Kurs 8.57. Łatwe pieniądze na dzisiaj
@AmigoBlancos

1

Mogło być gorzej (jak w 15/16 czy 19/20), ale wciąż słabo. Wolę prostotę niż takie kombinacje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@A4ron kto nie kibicuje Liverpoolowi dzisiaj, jest przeciwko piłce nożnej.

5

@semafor nawet ostatnio ich pokonaliśmy 2:1 na wyjeździe. A w PK mając zaliczkę 4:0 Atletico prawie wypuściło ją z rąk w drugim meczu. Wciąż mielibyśmy szanse na awans.

18

@Pawel13sz w historii futbolu.

1

Eh, sędziego w meczach Realu nie można pochwalić do końcowego gwizdka

2

Ktokolwiek się dziwi, że karnego nie odgwizdali?

2

Z łokcia i ch.... XD

1

Coś mi się wydaje, że te kilka zmarnowanych setek Bayernu może przesadzić o dwumeczu.

2

Boże święty, Musiala im zupełnie rozwala ten mecz

1

A Musiala konieczna wędka, nawet na te ostatnie 10 minut

2

Ja już nie chcę tego oglądać, oddajcie Realowi ten dwumecz walkowerem i dajcie spokój

1

@VegetaPolska coś przestali gwizdać i znowu wrzawa na stadionie. Powiem szczerze, Real ma najbardziej lojalnych fanów na świecie!

2

@Deviler Bayern nie wygrał z nimi od 14 lat, w tym na własnym stadionie. Także no..

0

Przez tą połowę wszyscy się znowu nabiorą, że Real to wielki klub.

1

Bayern już rozkłada nogi

3

Swoją drogą nawet ten strzał Neuer był bliski wyjęcia, co za gość....

1

Miło było, ale teraz Real strzeli dwa gole w końcówce.

2

Manuel Neuer - najważniejszy Niemiec w historii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?