Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kvaratskhelia jest magikiem, sto razy bardziej wolałbym mieć go w składzie od Olise.
1
@Qba2312 modlę się o jak najszybszą zmianę praw, to co oni robią to jest terroryzm.
0
Niestety Flick nie ma zupełnie szczęścia do Atletico. W przeciwieństwie do Xaviego, zawsze jest 60% szansy, że mecz z nimi skończy się katastrofą.
0
Gol z tego wolnego kończy mecz. Trzeba przegrać jak najniżej
0
Dzisiaj będzie pchana narracja, że to Yamal jest lepszym piłkarzem niż Olise. Głupota ludzka w Internecie nie zna granic.
Oczywiście chodzi mi o to jak szybko ludzie zmieniają zdanie po jednym meczu, ja sam zdecydowanie wolę Yamala.
1
Jak Rashford według was miał to strzelić? Wycisnął z tej sytuacji ile mógł.
6
Ciężko się to ogląda, tak po ludzku
1
@AmigoBlancos poszło 15 zł, na razie jestem dobrej myśli
0
A "jul never łok elon" już przegrywa. Miałem cichą nadzieję, że się zepną na Ligę Mistrzów, ale wyszło jak zwykle
0
@Roobo ja podziękuję. Fermin zmarnował ze dwie setki w tamtym meczu.
0
PSG wygra i powyżej 3.5 goli
Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs 8.57. Łatwe pieniądze na dzisiaj
@AmigoBlancos
1
Mogło być gorzej (jak w 15/16 czy 19/20), ale wciąż słabo. Wolę prostotę niż takie kombinacje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@A4ron kto nie kibicuje Liverpoolowi dzisiaj, jest przeciwko piłce nożnej.
5
@semafor nawet ostatnio ich pokonaliśmy 2:1 na wyjeździe. A w PK mając zaliczkę 4:0 Atletico prawie wypuściło ją z rąk w drugim meczu. Wciąż mielibyśmy szanse na awans.
18
@Pawel13sz w historii futbolu.
1
Eh, sędziego w meczach Realu nie można pochwalić do końcowego gwizdka
2
Ktokolwiek się dziwi, że karnego nie odgwizdali?
2
Z łokcia i ch.... XD
1
Coś mi się wydaje, że te kilka zmarnowanych setek Bayernu może przesadzić o dwumeczu.
2
Boże święty, Musiala im zupełnie rozwala ten mecz
1
A Musiala konieczna wędka, nawet na te ostatnie 10 minut
2
Ja już nie chcę tego oglądać, oddajcie Realowi ten dwumecz walkowerem i dajcie spokój
1
@VegetaPolska coś przestali gwizdać i znowu wrzawa na stadionie. Powiem szczerze, Real ma najbardziej lojalnych fanów na świecie!
2
@Deviler Bayern nie wygrał z nimi od 14 lat, w tym na własnym stadionie. Także no..
0
Przez tą połowę wszyscy się znowu nabiorą, że Real to wielki klub.
1
Bayern już rozkłada nogi
3
Swoją drogą nawet ten strzał Neuer był bliski wyjęcia, co za gość....
1
Miło było, ale teraz Real strzeli dwa gole w końcówce.
2
Manuel Neuer - najważniejszy Niemiec w historii