Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"26/27 to będzie nasz sezon"
Ten Vlahović i Bernardo Silva w letnim okienku uderzą inaczej
1
@jeonek nie o to chodzi, okazje były, ale intensywność z tej pierwszej połowy wyparowała. Generalnie nie uważam, że zawiedliśmy, piłkarze może po prostu byli zajechani (nie dziwne, skoro Yamal i Pedri grali 90' z Espanyolem..), brakowało szczęścia, ale druga połowa mimo wszystko spory niesmak zostawiła
3
@KamQiX druga połowa to była katastrofa, kiedy cofnęli tego gola Ferrana w żadnym momencie nie miałem wrażenia, że faktycznie to strzelimy.
2
@PawkoFCB ja będę za Arsenalem, obrzydza mnie ich styl, ale jednak szanuję klub za historię. No i nie gra tam Dembele, nie są klubem arabskim, nie naprzykrzali się nam tyle w Lidze Mistrzów
1
Jeśli Bayern nie przejdzie, to nie będzie ani jednej drużyny w półfinale, z którą możnaby się utożsamiać. W takim przypadku chyba odpuściłbym sobie dalsze oglądanie...
2
To zawsze są błędy indywidualne... W LM trzeba mieć farta i umieć przepychać mecze, ewentualnie opłacać sędziów. Ci którzy tego nie mają nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze pomyłki
2
Zagraliśmy dobry rewanż, klasycznie nie było wykończenia i obrony. Nie ma co się tym denerwować, już chyba każdy się przyzwyczaił
0
Nie dość, że ćwierćfinał LM, to jeszcze z Atletico. To nie miało prawa się udać...
6
Niestety, nie mamy tego genu. Można to racjonalizować, że obrona, że to, że tamto, prawda jest taka, że te rozgrywki po prostu nie są nam pisane i tyle.
0
@BojanKriKicz no dobra, gramy z nimi piąty raz w tym czasie
32
Obyśmy nie zesrali się metr przed kiblem. Motywacja piłkarzy przerosła moje i tak wysokie oczekiwania. Ale obrona, w sytuacji gdy idzie prostopadłe podanie rywali, jak zwykle kryminał
2
Obstawiłem 1:3, na razie wszystko jest dobrze..
3
Pamiętacie czasy, kiedy można było polegać na Kounde? Heh...
4
0:1 Yamal 32'
0:2 Fermin 43'
1:2 Sorloth 70'
1:3 Yamal 90+4'
Tak będzie. W dogrywce może Negreira cos dołoży z ławki i jesteśmy w półfinale
0
@FCB24 Pedriego, Gaviego i Balde wynalazł Koeman.
@Starrk przy całej sympatii do Ernesto, jedynym argumentem na jego korzyść względem Flicka jest ta liga, w której odnieśliśmy tylko jedną porażkę. Miał taką kadrę, że nie wygranie LM było niewybaczalne.
3
@FCB24 Xavi wygrał Superpuchar Hiszpanii i mistrzostwo mając na to 2,5 sezonu. Flick zrobił to w jeden, dołożył Puchar Króla i odniósł lepszy rezultat w LM, niż Xavi kiedykolwiek. Na dodatek zaryzykowałbym stwierdzenie, że Xavi miał w 23/24 na papierze lepszą kadrę, niż Flick i kompletnie zmarnował jej potencjał, tymczasem Niemiec z dotychczas nijakich piłkarzy typu Eric i Raphinha ulepił profesorów.
4
@FCB24 szósty? Umieściłbyś przed nim Koemana, czy Setiena?
0
Jak myślicie, gdzie znajduje się Flick w zestawieniu najlepszych trenerów Barcelony w tym wieku?
14
Powiem szczerze, przy pierwszym meczu byłem mega pesymistycznie nastawiony i już żegnałem się z Ligą Mistrzów. Od tamtego czasu z każdym dniem jestem coraz bardziej przekonany, że po prostu nie ma opcji, że tego nie odrobimy. Myślę, że doprowadzimy do dogrywki i stamtąd będzie już z górki.
8
Nareszcie dzień awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Dobrej nocy życzę koledzy
2
Uwielbiam mieć United na kuponie.
0
"Real postrzegam absolutnie jako zespół topowy i jako zespół, który wciąż jest kandydatem do wygrania Ligi Mistrzów, mówię to przed meczem z Bayernem"
Tomasz Ćwiąkała
2
@NeroTFP1 a po co wybierać taki scenariusz? Ligę oraz LM i tak zgarniamy, Mundial wygrywa Hiszpania, a Złotą Piłkę dostaje Pedri. Co nam po zawieszeniu Viniciusa i Rudigera?
0
Como, nie ważcie się tego remisować.
1
@malypuzon Atletico to akurat ma podobny.. po prostu z nami się z jakiegoś powodu spinają
2
Niesamowicie mnie bawi stan Premier League.. City w Lidze Mistrzów dostaje baty od Realu zaledwie w 1/8 finału a ma realną szansę na mistrzostwo
0
Casado, dziękujemy za tą asystę do Roberta w Klasyku. Do Celty
0
Takiej Barcelony nie widziałem już od dawna.
5
Nie życzę źle Arsenalowi, ale jeśli znowu zesrają się w lidze będę się śmiał jak głupi do sera.
0
Ten, który zupełnie znikł z Bayernem strzela gola