0

Już się zaczyna.

0

Biali jacy spokojni, wiedzą, że i tak sędzia im załatwi wygraną

6

O jezu Borek... Ależ on się będzie podniecał Viniciusem i Realem Madryt

0

To koniec. Tu już nic się nie wydarzy.

0

A tymczasem Soton wywala Arsenal z Pucharu Anglii.

0

Chyba ciężko będzie o tego gola

1

Ten Orłowski ma coś z głową. To już jest przesada

1

To się nie dzieje XDDDD

5

Jakim cudem to 4:0 w ogóle się wydarzyło... Błąd w Matrixie, który kosztował nas puchar

4

Czy Orłowski kiedykolwiek zwrócił uwagę na fart Realu?

7

Orłowski oczywiście musi umniejszyć naszej bramce i stwierdzić, że jest "fartowna". Jaki to jest po prostu (...)

1

I'm tired, boss

0

Yamal włączył tryb Messi

2

Griezmann chyba za wcześnie postanowił zakończyć poważną karierę. W każdym meczu, który z nim oglądam jakieś genialne zagrania smaży. On nadal to ma

0

@Frimpong przypomnij mi innego gola z rzutu wolnego dla Barcelony od 3 lat

0

@Frimpong no przecież strzelił z Kopenhagą.

2

Może i nie wpadło, ale nie da się ukryć, że Rashford to jedyny wykonawca rzutów wolnych w tym klubie.

0

Hansi coś ty odwalił..

8

Strata punktów Realu spadłaby nam z nieba, bo może być dzisiaj ciężko z Atleti

1

Salah podsumował dzisiejszy mental Liverpoolu.

2

@MsBarca Guardiola po odejściu z Barcelony jest po prostu permanentnie obsrany przed Realem

5

@Geble każdy, kto siedzi trochę za dużo w Internecie rozpozna, że to faktycznie AI.

8

@PIWOSZ89 Guardiola to jedno, Liverpool jest tragiczny w tym sezonie. To jest mecz fraudów.

0

City kompletnie rozgromiło Liverpool dzisiaj.

0

Skończony Haaland strzela dwa gole Liverpoolowi. Sporting ma większe szanse z Arsenalem niż oni z PSG

6

@Dari0G pozostaje współczuć. Tępe AI gówno

1

@AmigoBlancos z tym Yamalem może być problem.

0

City robi z Liverpoolu ich zabawki w tym sezonie.

5

Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że to jest prawdziwe.


2

@LAMC_10 a Fede Valverde nie ma urodzin 22 lipca przypadkiem? To jakaś pomyłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?