Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już się zaczyna.
0
Biali jacy spokojni, wiedzą, że i tak sędzia im załatwi wygraną
6
O jezu Borek... Ależ on się będzie podniecał Viniciusem i Realem Madryt
0
To koniec. Tu już nic się nie wydarzy.
0
A tymczasem Soton wywala Arsenal z Pucharu Anglii.
0
Chyba ciężko będzie o tego gola
1
Ten Orłowski ma coś z głową. To już jest przesada
1
To się nie dzieje XDDDD
5
Jakim cudem to 4:0 w ogóle się wydarzyło... Błąd w Matrixie, który kosztował nas puchar
4
Czy Orłowski kiedykolwiek zwrócił uwagę na fart Realu?
7
Orłowski oczywiście musi umniejszyć naszej bramce i stwierdzić, że jest "fartowna". Jaki to jest po prostu (...)
1
I'm tired, boss
0
Yamal włączył tryb Messi
2
Griezmann chyba za wcześnie postanowił zakończyć poważną karierę. W każdym meczu, który z nim oglądam jakieś genialne zagrania smaży. On nadal to ma
0
@Frimpong przypomnij mi innego gola z rzutu wolnego dla Barcelony od 3 lat
0
@Frimpong no przecież strzelił z Kopenhagą.
2
Może i nie wpadło, ale nie da się ukryć, że Rashford to jedyny wykonawca rzutów wolnych w tym klubie.
0
Hansi coś ty odwalił..
8
Strata punktów Realu spadłaby nam z nieba, bo może być dzisiaj ciężko z Atleti
1
Salah podsumował dzisiejszy mental Liverpoolu.
2
@MsBarca Guardiola po odejściu z Barcelony jest po prostu permanentnie obsrany przed Realem
5
@Geble każdy, kto siedzi trochę za dużo w Internecie rozpozna, że to faktycznie AI.
8
@PIWOSZ89 Guardiola to jedno, Liverpool jest tragiczny w tym sezonie. To jest mecz fraudów.
0
City kompletnie rozgromiło Liverpool dzisiaj.
0
Skończony Haaland strzela dwa gole Liverpoolowi. Sporting ma większe szanse z Arsenalem niż oni z PSG
6
@Dari0G pozostaje współczuć. Tępe AI gówno
1
@AmigoBlancos z tym Yamalem może być problem.
0
City robi z Liverpoolu ich zabawki w tym sezonie.
5
Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że to jest prawdziwe.
2
@LAMC_10 a Fede Valverde nie ma urodzin 22 lipca przypadkiem? To jakaś pomyłka.