0

@626 Oyarzabal to czereśniak

2

W trakcie sezonu tylko eliminacje MŚ/ME, albo nic. Żadnych Lig Narodów ani meczów towarzyskich. To wszystko gówno i niepotrzebne nikomu dodatkowe obciążenie dla piłkarzy.

1

Wierzycie w półfinał Ligi Mistrzów bez Raphinhi?

12

@partymaker ja na orliku tak samo się zachowywałem, z tym że byłem wtedy w podstawówce. No i nie byłem głową państwa.

0

@ACMaldini3 Leao za darmo bardzo chętnie przyjmiemy.

1

Jeszcze nie ogłaszałbym zwycięstwa Szwedów... Jest 1:3..

0

Kamiński jeden z najgorszych indywidualnych występów jakie widziałem w tej dekadzie. Przynajmniej w tej kadrze.

0

A może by tak Gyokeres w następnym oknie transferowym do Barcelony? Po co nam jakiś Alvarez?

1

Lewemu dowieźli viagrę dzisiaj

0

@TikiTakaEnMiCorazon moje ciotki oglądające reprezentację co 5 meczów mówią to samo.

2

Przydałby się Polsce taki N'Golo Kanté z sezonu 2020/2021.

0

Aż czuję wstyd jak widzę podania Szymańskiego

1

Rózga przypomina mi schyłkowego Raheema Sterlinga

2

@Kapitan hawk za dużo Tik Toka.

3

Zabaleta w sztabie Albanii xD

0

To nasza reprezentacja czy Barcelona za Guardioli? Absolutnie KOSMICZNY poziom na początku meczu.

1

@CLS63AMG to nie powinno zaskakiwać, już zakończenie serialu było okropnie słabe.

2

@Faro a to Real jest jedynym klubem w Hiszpanii? Chyba nie warto dla powrotu do kraju poświęcać godność, ale co ja tam wiem.

0

@wawrzyn1 wyliczyłem jego wartość na podstawie szczegółowych algorytmów, wyszło w przybliżeniu 43,8 miliona euro.

32

Rodri musi być niezłym desperatem, jeśli po latach gry w Atletico i po tym jak Real opluł go na gali Złotej Piłki jest i tak skłonny do nich dołączyć.

2

@AmigoBlancos "Valverde najlepszym piłkarzem w marcu" to nie jest samo w sobie takie oburzające stwierdzenie, po prostu to już kolejny komentarz z wielu gdzie przez Orłowskiego przemawia realocentryzm, jeszcze przed meczem stwierdził, że czeka nas najlepszy ligowy mecz na świecie (a El Classico??) a później skrupulatnie milczał przy powtórkach sytuacji w polu karnym Realu. Gdy to wszystko zbierze się do kupy, kibica Barcelony w końcu trafia szlag.

0

@Tigermaus ja nie winię Realu, że wykorzystał frajerstwo Atletico, po prostu nie wznosiłbym ich za to na nie wiadomo jaki piedestał. Tak, wykorzystali swoje okazje, ale zawdzięczają je słabości i niepoukładaniu Atletico.

2

@AmigoBlancos owszem Valverde gra świetnie, ale nie ukrywajmy, że bramki Realu w tym meczu wynikały z prezentów i absolutnie amatorskiej obrony Atletico. No i miała miejsce klasyczna kontrowersja z brakiem rzutu karnego, ale o tym już nawet nie ma co wspominać.

9

Ćwiąkała znowu ragebaituje tymi swoimi tytułami.. Niech ten sezon już się skończy, bo cały ten dyskurs o wielkim Realu Arbeloi jest niesamowicie męczący.

0

Ależ się zagotowałem na noc. Gówniany mecz jak każde derby Madrytu.

0

Wchodzę w Internet, patrzę na komentarze, "Real grał w 10 na 12", wychodzę.

6

Niech Sociedad zgarnie ten puchar

4

Real granie na czas ma opanowane do perfekcji

6

Grają z przewagą piłkarza a i tak ich ciśnie Real XD

2

Mogłem iść spać o 21.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?