Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chimera zły przykład na taką tezę, to była najgorsza era w historii filmów DC.
0
Dzisiaj wygra Chelsea, czy United? W teorii United o wiele lepiej wygląda, ale ostatni mecz dosyć frajersko przegrali.
0
@BHAFCB dobrą robotę robicie.
1
Kto z obecnej jedenastki startowałby w tej, która zdobyła tryplet w 2015? Widziałem ludzi, którzy kłócili się na Twitterze o to, czy Pedri byłby graczem wyjściowej w miejsce Rakiticia. Mi się wydaje, że jak najbardziej + zastanowiłbym się nad Garcią za Ter Stegena.
0
@Filipem średniego pomocnika... o chłopie. Bez niego Liverpool nie byłby teraz w grze o Ligę Mistrzów, tylko obok Tottenhamu.
3
@Encore jak już Alvareza ściągamy, to po co się zatrzymywać?
0
Szoboszlai do Barcelony, kto za?
4
@MessiForeverTheBest Stano daje takim autentyczną platformę do wyrażania swoich poglądów, ale na koncercie muzycznym stawia granicę. Przecież Kanye nie organizował wiecu nazistowskiego, a już na pewno widownia usłyszałaby mniej szkodliwych poglądów, niż w wywiadach na K0
2
@Kgorecki2500 ja też przy tych grach niestety regularnie korzystam z neta, zbyt kumaty nie jestem w tych sprawach. Ale jedynka to jedna z moich ulubionych części.
1
Nie wierzę, po prostu nie wierzę w indolencję Betisu. Ale to było do przewidzenia
0
Betis się zaraz zesra.
34
Zawsze lubiłem Harry'ego.
0
@Arden ja sam byłem tego przekonany, ale przecież nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdziłby, że przeszłaby lepsza drużyna. Zapowiadało się po prostu na kolejną kradzież.
0
Może i sędzia jak zwykle odwalił, ale nie oszukujmy się, że przegraliśmy tylko przez niego. Odpuściliśmy im w drugiej połowie meczu.
0
@Arden przecież zawsze się tak mówi.
7
@RosjaninBut fakt, że oni z tymi prymitywnymi kontrami byli cały czas w grze zawdzięczają sędziemu i błędowi Neuera.
0
Pamiętacie ten krótki moment, kiedy Real wygrał z jakimiś ogórkami 5:1, potem ograli słabiutkie wówczas City i fanatycy pchali narracje, że Arbeloa jest dobrym trenerem? A Valverde miał zgarniać Złotą Piłkę. Niesamowite oni tam mają uniwersum
8
@FCB_dimiC powinien gwizdnąć. Bayern dzisiaj zrobił to samo, co my ligowym klasyku też wygranym 4:3, czyli wygrał z sędziami w pełnej mobilizacji.
0
Boże, jak mnie wymęczył ten mecz dzisiaj. Z wiekiem już chyba coraz mniej siły mam na Real i wszystko co z nimi związane.
1
@PIWOSZ89 mi właśnie dlatego nie szkoda.
0
Błagam, teraz tylko PSG...
7
Nie mam za dużej satysfakcji po tym meczu, ja po prostu już się cieszę, że mamy tych męczących frajerów z głowy w LM.
16
Po tym meczu chyba kończę z piłką klubową. To nie ma sensu, wszystko się rozgrywa według ciągłego scenariusza
1
Można włączyć ponownie
0
Można wyłączyć.
4
@Bilon87 to są w większości trzynastolatki lub ludzie żyjący w innej rzeczywistości. Ale spokojnie, oni dostają jutro 0:4 na dziurę.
0
@sebasarna Pedriego, niestety. Raphinha na pewno dałby nam awans, ale nawet bez niego powinniśmy to przejść. Nasz najważniejszy zawodnik zawiódł na całej linii
5
Chciałbym się oburzać na sędziego jak piłkarze i część kibiców, niestety jestem już zrezygnowany. Ciężko mi się nawet denerwować po tym meczu. Przeszliśmy ćwierćfinał dwa razy od 11 lat, to po prostu nie są rozgrywki dla nas
5
"26/27 to będzie nasz sezon"
Ten Vlahović i Bernardo Silva w letnim okienku uderzą inaczej
1
@jeonek nie o to chodzi, okazje były, ale intensywność z tej pierwszej połowy wyparowała. Generalnie nie uważam, że zawiedliśmy, piłkarze może po prostu byli zajechani (nie dziwne, skoro Yamal i Pedri grali 90' z Espanyolem..), brakowało szczęścia, ale druga połowa mimo wszystko spory niesmak zostawiła