Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem niech spadają na drzewo.
1
@Damian11 grali dużo z Realem, mogli się tak poczuć już wieeele razy
6
Real i PSG, istnienie tych klubów jest hańbą dla dyscypliny..
4
Olise do bazy, sabotażysta
2
Bayern gra dzisiaj wybitnie po prostu, jedynie poza wykończeniem. Ale zasługujemy na dogrywkę w tym meczu
0
@Dieselzor ciekawe z kim?
2
@malypuzon to było o wiele gorsze, niż te wałki na korzyść Chelsea.
1
@AmigoBlancos specjalnie przed meczem taki ustanowili
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nadal PSG kibicujecie? XD
1
@ranger3120 pucharu nie wygrał
1
W drugiej połowie Bayern musi wyjść z inicjatywą, ostatnio pod koniec PSG nie dojeżdżało kondycyjnie
27
@LOPEZ16 kilku lat? Od roku.
2
Olise przerosła ranga meczu.
0
Ja pierdzielę... Ale dobra, ostatnio to Bayern zaczął
3
Canal+ nie ma wstydu z tymi reklamami
2
Trochę zaskakuje, że większość ekspertów stawia Bayern w roli faworyta dzisiaj. W końcu na pewien moment w pierwszym meczu było aż 5:2..
0
@RoberDzik popraw Viniego na Bellinghama, dzisiaj to on ma konflikt z żółwiem. Vinicius z kolei toczy nieprzerwany bój z rasizmem.
1
Brawo Arsenal, oby wygrali w przypadku meczu z PSG. A Atletico niech już się nie pokazuje w takiej fazie Ligi Mistrzów.
0
@Gaucho pocieszenie stanowi fakt, że przegrali wtedy finał. i w ogóle nic w tamtym sezonie nie wygrali
2
Sorloth by to z nami strzelił, nie no symulacja jest jakaś ustawiona przeciwko nam z Atletico
14
Te łzy fanów Atletico xDD Pokazujcie tego więcej, prawdziwy teatr okrucieństwa
2
@PolskiBarcelonista10 a ja uwielbiam, zawsze się naprodukuje i nic ostatecznie z tego nie wynika.
5
Nienawidzę Atletico za to, że tylko z nami umieją grać.
3
To niezły ten Alvarez. Bez karnego nie domaga
1
Niedawno stwierdziłem, że to Atletico dałoby ciekawszy finał, jednak ten dwumecz rozwiał wątpliwości. Oby jeszcze ze trzy gole stracili
1
@ROBSSSON mi by było szkoda życia na nich.. Szybko przerzuciłbym się na inny klub albo w ogóle przestał interesować tym sportem
8
Jeśli się utrzyma, to pięknie będzie się czytało frustracje polskich kibiców Atletico. Tak, dzięki Twitterowi dowiedziałem się, że tacy autentycznie istnieją.
2
Arsenal z golem i pięknie. To jeszcze Bayern niech awansuje jutro
3
Oprócz jednej ładnej akcji udział Atletico można podsumować, że gdzieś tam chodzą po boisku. Nie wiem, jak można narzekać na Arsenal w tym meczu przy takiej grze rywala. Nie da się ich oglądać