0

@Filipem niech spadają na drzewo.

1

@Damian11 grali dużo z Realem, mogli się tak poczuć już wieeele razy

6

Real i PSG, istnienie tych klubów jest hańbą dla dyscypliny..

4

Olise do bazy, sabotażysta

2

Bayern gra dzisiaj wybitnie po prostu, jedynie poza wykończeniem. Ale zasługujemy na dogrywkę w tym meczu

0

@Dieselzor ciekawe z kim?

2

@malypuzon to było o wiele gorsze, niż te wałki na korzyść Chelsea.

1

@AmigoBlancos specjalnie przed meczem taki ustanowili

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nadal PSG kibicujecie? XD

1

@ranger3120 pucharu nie wygrał

1

W drugiej połowie Bayern musi wyjść z inicjatywą, ostatnio pod koniec PSG nie dojeżdżało kondycyjnie

27

@LOPEZ16 kilku lat? Od roku.

2

Olise przerosła ranga meczu.

0

Ja pierdzielę... Ale dobra, ostatnio to Bayern zaczął

3

Canal+ nie ma wstydu z tymi reklamami

2

Trochę zaskakuje, że większość ekspertów stawia Bayern w roli faworyta dzisiaj. W końcu na pewien moment w pierwszym meczu było aż 5:2..

0

@RoberDzik popraw Viniego na Bellinghama, dzisiaj to on ma konflikt z żółwiem. Vinicius z kolei toczy nieprzerwany bój z rasizmem.

1

Brawo Arsenal, oby wygrali w przypadku meczu z PSG. A Atletico niech już się nie pokazuje w takiej fazie Ligi Mistrzów.

0

@Gaucho pocieszenie stanowi fakt, że przegrali wtedy finał. i w ogóle nic w tamtym sezonie nie wygrali

2

Sorloth by to z nami strzelił, nie no symulacja jest jakaś ustawiona przeciwko nam z Atletico

14

Te łzy fanów Atletico xDD Pokazujcie tego więcej, prawdziwy teatr okrucieństwa

2

@PolskiBarcelonista10 a ja uwielbiam, zawsze się naprodukuje i nic ostatecznie z tego nie wynika.

5

Nienawidzę Atletico za to, że tylko z nami umieją grać.

3

To niezły ten Alvarez. Bez karnego nie domaga

1

Niedawno stwierdziłem, że to Atletico dałoby ciekawszy finał, jednak ten dwumecz rozwiał wątpliwości. Oby jeszcze ze trzy gole stracili

1

@ROBSSSON mi by było szkoda życia na nich.. Szybko przerzuciłbym się na inny klub albo w ogóle przestał interesować tym sportem

8

Jeśli się utrzyma, to pięknie będzie się czytało frustracje polskich kibiców Atletico. Tak, dzięki Twitterowi dowiedziałem się, że tacy autentycznie istnieją.

2

Arsenal z golem i pięknie. To jeszcze Bayern niech awansuje jutro

3

Oprócz jednej ładnej akcji udział Atletico można podsumować, że gdzieś tam chodzą po boisku. Nie wiem, jak można narzekać na Arsenal w tym meczu przy takiej grze rywala. Nie da się ich oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?