Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
30 milionów to nie tak znowu dużo...
2
TAA jak zwykle poprawia humor swoją grą defensywną.
2
Dawno nie oglądałem Klasyku na takim luziku, nie ma on zupełnie dla nas znaczenia. Chociaż przegrana dzisiaj to byłby wstyd.
2
@Bernard777 mistrzostwo mieliśmy dopiero rok później.
4
Ja pierdzielę, Ferran w pierwszym składzie.
3
@NeroTFP1 po tym co stało się w rewanżu z Bayernem, bezwstydna wypowiedź
2
@szela1899 zdobył z nami 6 bramek w dwa sezony, często z indywidualnych rajdów. W momencie, gdy nauczył się pilnować naszej linii spalonego mieliśmy z nim duży problem. Ja się bardzo cieszę, że go nie ma
4
Ale tu będzie żałoba jak Arsenal to wygra. Niech już zdobędą to mistrzostwo, należy im się coś w koncu od życia.
3
@AmigoBlancos bywało, że dla Artety 0:0 to było zwycięstwo.
1
Wyśmiewany Doku zaraz wygra Manchesterowi mistrza.
0
@BorzyKrzys ehh na chwilę obecną nie widzę opcji, by Smarzowski nakręcił coś świeżego. Chyba się wypalił.
0
Oj zimno zrobiło się w Liverpoolu..
4
@EzioAuditoreDF Hazard. Zazdrościłem im tego transferu, ale oczywiście momentalnie po jego debiucie przestałem.
0
@ArterkHD za Mareski to jeszcze jakoś wyglądało, w koncu gość rozwalił PSG 3:0 nie zostawiając im żadnych argumentów.
2
@Criss18Barca powiem tyle, przegrana z Realem w tym stanie będzie jak przegrany cały sezon.
2
@Dankho94isback nie ma co sobie nimi zawracać głowy.
3
Najgorsze Chelsea, jakie widziałem w życiu. Myślałem, że sezon 15/16 to było dno, ale era Amerykanów to po prostu hańba
3
@Azazel_Pazuzu jestem w szoku, że ktokolwiek broni Rudigera, który wielokrotnie na wizji bił własnych kolegów bez powodu.
11
No to zamiast boksu w niedzielę gramy w siatkówkę.
0
@cules100pro najbardziej wkurzający filmik w historii.
1
@BezglutenowyPedri po prostu Tchou jako pierwszy mu oddał, taki fighter z tego Valverde właśnie.
5
@olejtm Tchouameni gra nieczysto, ale nie wydaje się takim bezmózgiem jak Valverde.
0
@Pedri16Future Camavinga jest jednym z najgorszych i najbardziej przereklamowanych piłkarzy w kadrze Realu (tak, panie Ćwiąkała), a jakimś cudem ma czelność narzekać na brak gry. Zespół z największym ego na świecie
0
@Sinirsey rok temu PSG ratował z nimi Donnarumma.
17
Oby jak najdłużej. Mam nadzieję, że zmieni decyzję o zakończeniu kariery po Barcelonie, bo piłka nożna sporo straci na jego odejściu.
0
@Kamiloza91 @Replay
12
Jeszcze tylko miesiąc do Mundialu. Totalnie nie czuję tej ekscytacji co przed Brazylią, Rosją a nawet Katarem, do którego byłem nastawiony negatywnie a ostatecznie dowiózł. Już widzę te godziny meczów, te afery polityczne, no i jednak brakuje tej Polski... Wisienką na torcie byłoby zwycięstwo Brytoli albo Portugalczyków.
3
@Criss18Barca to chyba oczywiste?
6
Fantastyczny jest ten kanał z pełnymi zapisami meczów La Ligi, można wrócić do Klasyków ery Guardioli. Jezus maria, jak to chodziło. Bezapelacyjnie najlepszy skład w historii futbolu.
2
@BorzyKrzys Godardowi nic się nie podobało, to najsmutniejszy frustrat w historii kina. Ale przydałby się dzisiaj, w czasach kiedy Chalameta chcieli ukrzyżować za lekko nieprzemyślany komentarz.