Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dzisiaj na przekór Arabom, liczę, że Arteta postawi najbardziej diaboliczny i najokrutniejszy autobus by dowieźć ten puchar.
0
O swoje miejsce w historii Luis nie musi już walczyć od dawna
8
@Barca_Big_Moment hamuj się
0
@MessiForeverTheBest @Lanosss niezależnie od wyniku, chodzi o stawkę meczu.
0
@Eklerek czy stwierdzenie, że dzisiejszy mecz będzie najważniejszym w historii Arsenalu byłoby przesadą?
0
@Votrox7 Simeone zawsze się o nas wypowiadał z uznaniem.
4
Jezu, ale to Atletico to klub skrzywdzony przez los. Pomyśleć, że kiedyś odrobinę ich szanowałem
3
Odszedł do gorszego klubu. Niesamowita decyzja Senesiego
1
@Natalia12345 ja Norwegom, ich zwycięstwo byłoby wspominane przez lata.
1
@Pawel13sz szczerze to już wolę dziadka Cancelo.
1
@norbi77 mi The Boys się nawet podobało do 4 sezonu, od tamtego momentu to wyglądało jak skecze SNL.
4
@Roobo a to nie oczywiste? Też bym wolał, żebyśmy swego czasu sprzedali Griezmanna gdzie indziej niż do ligowego rywala za 20 milionów, no ale mleko się rozlało.
7
Roony nie dostał wiele szans w tym sezonie, ale szczerze mówiąc jego dobre występy możnaby wyliczyć na palcach jednej ręki. Nie widzę argumentów za jego pozostaniem
3
@buglikos Bayern jest prawie tak samo wielką marką jak Real, nie można ot tak sobie wyciągnąć stamtąd kluczowego piłkarza.
0
Pomijając sportowy aspekt tego transferu, jego tempo robi wrażenie. Do dziś pamiętam ciągnące się przez rok spekulacje na temat Coutinho, a kiedy wydawało się, że przyjdzie w lecie 2017, to ostatecznie go podpisali dopiero w zimowym okienku..
1
@Krzyniu nie powiedziałbym, że z bramkami nie ma problemu. Tworzymy sobie multum okazji i wykorzystujemy tylko 30% z nich.
0
No to będziecie tęsknili za Rashfordem?
2
80 milionów za seryjnego partacza stuprocentowych okazji. To wygląda źle, po prostu źle. Oby ten komentarz się słabo zestarzał.
4
@Commandement generalnie największą wadą tych gier były ucięte wątki z poprzedniej części. Czy to w dwójce czy trójce. Rzeczywiście, Vergen było fantastyczne w Zabójcach Królów
2
@macio_944 największe wydarzenie roku.
8
Mecze towarzyskie, zerowa stawka a ten dalej powołuje Bednarka zamiast najlepszego obrońcy Ekstraklasy.. Brak słów
0
Chelsea miało Ligę Konferencji na wyciągnięcie ręki... Odmówili
4
Ma ktoś nagranie Lewandowskiego po końcowym gwizdku?
2
Espart, Balde, Kounde, Christensen, Araujo - wszyscy out
6
Ten Espart to jest totalny parodysta
0
Mecz o pietruszkę, Robert strzelił, dobra atmosferka. Super, szkoda, że kupon leci do kosza.
0
@SeWo77 spróbowałem legalnej ścieżki, wolę alternatywę.
4
@macio_944 ja już wypowiadam umowę z C+ i przerzucam się na korzystniejsze opcje, chyba nie muszę mówić jakie.
9
Brawo Gavi, gość takimi wejściami ryzykuje Mundial, ale to nieistotne, ważne że nie ma rogu xD Niepodrabialny jest
0
@daniel32778 w aktualnej na pewno się znajdzie.