7

Dzisiaj na przekór Arabom, liczę, że Arteta postawi najbardziej diaboliczny i najokrutniejszy autobus by dowieźć ten puchar.

0

O swoje miejsce w historii Luis nie musi już walczyć od dawna

8

@Barca_Big_Moment hamuj się

0

@MessiForeverTheBest @Lanosss niezależnie od wyniku, chodzi o stawkę meczu.

0

@Eklerek czy stwierdzenie, że dzisiejszy mecz będzie najważniejszym w historii Arsenalu byłoby przesadą?

0

@Votrox7 Simeone zawsze się o nas wypowiadał z uznaniem.

4

Jezu, ale to Atletico to klub skrzywdzony przez los. Pomyśleć, że kiedyś odrobinę ich szanowałem

3

Odszedł do gorszego klubu. Niesamowita decyzja Senesiego

1

@Natalia12345 ja Norwegom, ich zwycięstwo byłoby wspominane przez lata.

1

@Pawel13sz szczerze to już wolę dziadka Cancelo.

1

@norbi77 mi The Boys się nawet podobało do 4 sezonu, od tamtego momentu to wyglądało jak skecze SNL.

4

@Roobo a to nie oczywiste? Też bym wolał, żebyśmy swego czasu sprzedali Griezmanna gdzie indziej niż do ligowego rywala za 20 milionów, no ale mleko się rozlało.

7

Roony nie dostał wiele szans w tym sezonie, ale szczerze mówiąc jego dobre występy możnaby wyliczyć na palcach jednej ręki. Nie widzę argumentów za jego pozostaniem

3

@buglikos Bayern jest prawie tak samo wielką marką jak Real, nie można ot tak sobie wyciągnąć stamtąd kluczowego piłkarza.

0

Pomijając sportowy aspekt tego transferu, jego tempo robi wrażenie. Do dziś pamiętam ciągnące się przez rok spekulacje na temat Coutinho, a kiedy wydawało się, że przyjdzie w lecie 2017, to ostatecznie go podpisali dopiero w zimowym okienku..

1

@Krzyniu nie powiedziałbym, że z bramkami nie ma problemu. Tworzymy sobie multum okazji i wykorzystujemy tylko 30% z nich.

0

No to będziecie tęsknili za Rashfordem?

2

80 milionów za seryjnego partacza stuprocentowych okazji. To wygląda źle, po prostu źle. Oby ten komentarz się słabo zestarzał.

4

@Commandement generalnie największą wadą tych gier były ucięte wątki z poprzedniej części. Czy to w dwójce czy trójce. Rzeczywiście, Vergen było fantastyczne w Zabójcach Królów

2

@macio_944 największe wydarzenie roku.

8

Mecze towarzyskie, zerowa stawka a ten dalej powołuje Bednarka zamiast najlepszego obrońcy Ekstraklasy.. Brak słów

0

Chelsea miało Ligę Konferencji na wyciągnięcie ręki... Odmówili

4

Ma ktoś nagranie Lewandowskiego po końcowym gwizdku?

2

Espart, Balde, Kounde, Christensen, Araujo - wszyscy out

6

Ten Espart to jest totalny parodysta

0

Mecz o pietruszkę, Robert strzelił, dobra atmosferka. Super, szkoda, że kupon leci do kosza.

0

@SeWo77 spróbowałem legalnej ścieżki, wolę alternatywę.

4

@macio_944 ja już wypowiadam umowę z C+ i przerzucam się na korzystniejsze opcje, chyba nie muszę mówić jakie.

9

Brawo Gavi, gość takimi wejściami ryzykuje Mundial, ale to nieistotne, ważne że nie ma rogu xD Niepodrabialny jest

0

@daniel32778 w aktualnej na pewno się znajdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?