Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Gyokeres i Timber to zawodnicy z pierwszego składu.
0
Mam nadzieję, że ten mecz skończy porównania PSG do Barcelony Guardioli. Dajcie im szczelną defensywę i będą się męczyć przez 113 minut
0
@FcPortoFan1999 MŚ to mimo wszystko granie meczów co 3 dni, świeżo po zakończonym sezonie
0
Kurde, kiedy się doczekamy finału Ligi Mistrzów na miarę tego z ostatnich Mistrzostw Świata
3
@BojanKriKicz za czym?? XD
1
@cchesterr43 PSG jedynego gola zrobił ze szczęśliwego karnego...
23
Zamiencie Madueke na Viniego i mamy claro penalti.
0
Jak tu nie było karnego?? PSG pchał sędzia z Bayernem, dzisiaj tak samo
0
@Eto'o9 R10 skończcie już z tymi bzdurami, Arteta w przeciwieństwie do nas grających romantyczny futbol przynajmniej zbliżył się do Ligi Mistrzów.
0
Piłkarzyny z obydwu drużyn się kładą przy najmniejszym kontakcie
6
Co to miało być? Ten sędzia jest niepoważny
1
Madueke dwa fatalne różne, chyba tylko Saka to potrafi
3
Co to by było, gdyby Barcola to wcisnął
4
Dembele okropny finał, kilka występów w lidze a wy mu ZP dajecie. Szanujmy sie
0
Jaki był ostatni dobry finał Ligi Mistrzów? Ostatni niby miał sporo goli, no ale nie oszukujmy się zwycięzca był znany od pierwszych minut.
5
Martinelli, co on odwalił.. Piłka meczowa
2
Bardzo dobrze się ogląda ostatnie 10 minut
0
Dobrze, że zszedł Saka, zagrał stinkera niczym Sterling z Chelsea
0
Mecz się otworzył i Arsenal momentalnie wystawił się na dwie kontry. A ludzie jeszcze się dziwią, czemu grali tak jak grali
2
Bardzo dobry jest ten Hincapie. Może faktycznie powinniśmy go sprowadzić
0
@norbi77 kocham gościa
2
Arsenal mentalnie zaczyna siadać czy mi się wydaje?
3
@Mario96w PSG nie potrafiło zrobić niczego, faktycznie grali zły mecz... Co za nonsens dzisiaj można wyczytać
0
@VamoSBarca88 za co
0
Dobrze, że Dembele upudrował sobie ten mecz golem z karnego, bo grał skandalicznie
0
No niestety... Sędzia nadał ton tej drugiej połowie
1
@Eklerek powiem szczerze, ten mecz to absolutny majstersztyk Artety. Nie doceniłem go w ogóle, a tu proszę PSG jest całkowicie wykastrowane
0
@pt9 jak przed chwilą?
4
A gdzie tu był faul?
0
@marcin62 i bylismy wtedy bardzo blisko zwycięstwa w LM, mental zawiódł.