0

@Uukasz_93 Gyokeres i Timber to zawodnicy z pierwszego składu.

0

Mam nadzieję, że ten mecz skończy porównania PSG do Barcelony Guardioli. Dajcie im szczelną defensywę i będą się męczyć przez 113 minut

0

@FcPortoFan1999 MŚ to mimo wszystko granie meczów co 3 dni, świeżo po zakończonym sezonie

0

Kurde, kiedy się doczekamy finału Ligi Mistrzów na miarę tego z ostatnich Mistrzostw Świata

3

@BojanKriKicz za czym?? XD

1

@cchesterr43 PSG jedynego gola zrobił ze szczęśliwego karnego...

23

Zamiencie Madueke na Viniego i mamy claro penalti.

0

Jak tu nie było karnego?? PSG pchał sędzia z Bayernem, dzisiaj tak samo

0

@Eto'o9 R10 skończcie już z tymi bzdurami, Arteta w przeciwieństwie do nas grających romantyczny futbol przynajmniej zbliżył się do Ligi Mistrzów.

0

Piłkarzyny z obydwu drużyn się kładą przy najmniejszym kontakcie

6

Co to miało być? Ten sędzia jest niepoważny

1

Madueke dwa fatalne różne, chyba tylko Saka to potrafi

3

Co to by było, gdyby Barcola to wcisnął

4

Dembele okropny finał, kilka występów w lidze a wy mu ZP dajecie. Szanujmy sie

0

Jaki był ostatni dobry finał Ligi Mistrzów? Ostatni niby miał sporo goli, no ale nie oszukujmy się zwycięzca był znany od pierwszych minut.

5

Martinelli, co on odwalił.. Piłka meczowa

2

Bardzo dobrze się ogląda ostatnie 10 minut

0

Dobrze, że zszedł Saka, zagrał stinkera niczym Sterling z Chelsea

0

Mecz się otworzył i Arsenal momentalnie wystawił się na dwie kontry. A ludzie jeszcze się dziwią, czemu grali tak jak grali

2

Bardzo dobry jest ten Hincapie. Może faktycznie powinniśmy go sprowadzić

0

@norbi77 kocham gościa

2

Arsenal mentalnie zaczyna siadać czy mi się wydaje?

3

@Mario96w PSG nie potrafiło zrobić niczego, faktycznie grali zły mecz... Co za nonsens dzisiaj można wyczytać

0

0

Dobrze, że Dembele upudrował sobie ten mecz golem z karnego, bo grał skandalicznie

0

No niestety... Sędzia nadał ton tej drugiej połowie

1

@Eklerek powiem szczerze, ten mecz to absolutny majstersztyk Artety. Nie doceniłem go w ogóle, a tu proszę PSG jest całkowicie wykastrowane

0

@pt9 jak przed chwilą?

4

A gdzie tu był faul?

0

@marcin62 i bylismy wtedy bardzo blisko zwycięstwa w LM, mental zawiódł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?