0

@VeB 1899 czyli jak zwykle w ich meczach. Z wielkiej chmury mały deszcz.

3

@Stinger_ dlatego, że Bayern nie dostaje ich z niczego.

2

Nie rozumiem piłkarzy, którzy zamiast próbować strzelać na bramkę wolą szukać faulu i naciągnąć sędziego na karnego. W erze VAR-u i tak się to uda zaledwie w połowie przypadków.

0

@esem91 macie rację, trzeci świat jest za City.

0

Cały świat dzisiaj za Liverpoolem. Guardiola wystawił tego "Chusanowa" w pierwszym składzie, więc wygląda to optymistycznie

1

@Eklerek ja podobnie, oby klątwa zadziałała.

1

Haaland chyba nigdy nie strzeli na Anfield, jak takie setki marnuje.

0

Kounde jak zwykle słaby mecz.

1

Ale zasadził Yamal. Bomboclat !

0

Lewy dobry dzisiaj, to mogło się skończyć golem.

0

Real Madryt zatruł całe środowisko sędziowskie.

3

Dobra wiadomość jest taka, że chyba w końcu mamy wykonawcę rzutów wolnych.

0

Arsenal oczywiście dziś nie jest w nastroju do strzelania goli..

3

Carrick zrobił z United machinę.

1

@macio_944 odwiedziłem akurat na wakacjach, w tym właśnie plażę ze zdjęcia. Z całej Sycylii najbardziej właśnie to miejsce zapadło mi w pamięć.
Chociaż ludzi bym nie wymienił wśród najlepszych rzeczy z tej wyspy, znaleźć kogoś mówiącego po angielsku lub chociaż uprzejmego jest bardzo ciężko.

16

A ja się cieszę, że trafiliśmy na Atletico. Finał będzie nieco lżejszy

2

@Karol145 ale cisnęli ich.

4

@Roobo widziałem nawet brauniarzy jadących po tym tym pachołku w komentarzach pod jego postem. Tylko pisowcy klasycznie wierni amerykańskim panom, wystarczy przytoczyć przykład Tarczyńskiego i Morawieckiego.

1

@Szklaner do mnie nadal to nie dociera. Może jakby jeszcze tutaj ze dwa posty były na ten temat byłbym w stanie do zarejestrować

0

@escarabajo w tym momencie on mógłby spokojnie grać w europejskim gigancie, a tak nie może dostać się nawet do Atletico. Czy jeszcze podbije Europę czy nie, jego kariera mocno wyhamowała.

0

@ViscaelBarca2007 niestety w Lyonie okazał się dobrym piłkarzem. Oby odszedł z Realu po tym wypożyczeniu.

4

Żaden z tych piłkarzy nie zagrałby w naszej wyjściowej jedenastce z 2011. Ewentualnie ich bramkarz.

27

Hmmm... Macie jakiś pomysł, dlaczego piłkarze mają takie wrażenie?

1

@Tasde mój ulubiony argument: "to ich wina, że ich faulują w polu karnym?"

5

@RivaldoVitorBorba nie został zniesiony, Realu on po prostu nigdy nie obowiązywał

6

@StevenGastonMartin99 zawsze jak jadą na mecz bez kogoś ważnego to i tak wygrywają. Już dużo razy się nabrałem na takie gadanie

4

@Patinka353 nigdy nie był zbyt inteligentny.

0

Krótki zastój w marszu o tytuł maszyny Carricka. Spokojnie.
EDIT: Nawet nie ma żadnego zastoju. Tytuł będzie ich

0

Pora zakończyć eksperyment społeczny o nazwie Real Madryt.

1

@FcPortoFan1999 tak, biorąc pod uwagę ich poziom robią zdecydowanie wynik ponad stan a ich fani są nadal nieźle wyszczekani. Realnie są na poziomie United Amorima.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?