Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 czyli jak zwykle w ich meczach. Z wielkiej chmury mały deszcz.
3
@Stinger_ dlatego, że Bayern nie dostaje ich z niczego.
2
Nie rozumiem piłkarzy, którzy zamiast próbować strzelać na bramkę wolą szukać faulu i naciągnąć sędziego na karnego. W erze VAR-u i tak się to uda zaledwie w połowie przypadków.
0
@esem91 macie rację, trzeci świat jest za City.
0
Cały świat dzisiaj za Liverpoolem. Guardiola wystawił tego "Chusanowa" w pierwszym składzie, więc wygląda to optymistycznie
1
@Eklerek ja podobnie, oby klątwa zadziałała.
1
Haaland chyba nigdy nie strzeli na Anfield, jak takie setki marnuje.
0
Kounde jak zwykle słaby mecz.
1
Ale zasadził Yamal. Bomboclat !
0
Lewy dobry dzisiaj, to mogło się skończyć golem.
0
Real Madryt zatruł całe środowisko sędziowskie.
3
Dobra wiadomość jest taka, że chyba w końcu mamy wykonawcę rzutów wolnych.
0
Arsenal oczywiście dziś nie jest w nastroju do strzelania goli..
3
Carrick zrobił z United machinę.
1
@macio_944 odwiedziłem akurat na wakacjach, w tym właśnie plażę ze zdjęcia. Z całej Sycylii najbardziej właśnie to miejsce zapadło mi w pamięć.
Chociaż ludzi bym nie wymienił wśród najlepszych rzeczy z tej wyspy, znaleźć kogoś mówiącego po angielsku lub chociaż uprzejmego jest bardzo ciężko.
16
A ja się cieszę, że trafiliśmy na Atletico. Finał będzie nieco lżejszy
2
@Karol145 ale cisnęli ich.
4
@Roobo widziałem nawet brauniarzy jadących po tym tym pachołku w komentarzach pod jego postem. Tylko pisowcy klasycznie wierni amerykańskim panom, wystarczy przytoczyć przykład Tarczyńskiego i Morawieckiego.
1
@Szklaner do mnie nadal to nie dociera. Może jakby jeszcze tutaj ze dwa posty były na ten temat byłbym w stanie do zarejestrować
0
@escarabajo w tym momencie on mógłby spokojnie grać w europejskim gigancie, a tak nie może dostać się nawet do Atletico. Czy jeszcze podbije Europę czy nie, jego kariera mocno wyhamowała.
0
@ViscaelBarca2007 niestety w Lyonie okazał się dobrym piłkarzem. Oby odszedł z Realu po tym wypożyczeniu.
4
Żaden z tych piłkarzy nie zagrałby w naszej wyjściowej jedenastce z 2011. Ewentualnie ich bramkarz.
27
Hmmm... Macie jakiś pomysł, dlaczego piłkarze mają takie wrażenie?
1
@Tasde mój ulubiony argument: "to ich wina, że ich faulują w polu karnym?"
5
@RivaldoVitorBorba nie został zniesiony, Realu on po prostu nigdy nie obowiązywał
6
@StevenGastonMartin99 zawsze jak jadą na mecz bez kogoś ważnego to i tak wygrywają. Już dużo razy się nabrałem na takie gadanie
4
@Patinka353 nigdy nie był zbyt inteligentny.
0
Krótki zastój w marszu o tytuł maszyny Carricka. Spokojnie.
EDIT: Nawet nie ma żadnego zastoju. Tytuł będzie ich
0
Pora zakończyć eksperyment społeczny o nazwie Real Madryt.
1
@FcPortoFan1999 tak, biorąc pod uwagę ich poziom robią zdecydowanie wynik ponad stan a ich fani są nadal nieźle wyszczekani. Realnie są na poziomie United Amorima.