Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ City ma farta z tym VAR-em, bo tak wysoko od United od dawna nie dostali. Powinno być wyżej.
0
@Piotrek1993 nie taki dobry, bo jednocześnie City przegrywa.
1
Skąd Guardiola bierze tych Khusanovów i Rico Lewisów?
0
Przypominam, że nasz zarząd chciał wziąć tego Dalota, bodajże za Xaviego.
4
Oglądam tylko od drugiej połowy, ale United bardzo przyjemnie gra. Jak dobrze, że Amorim poleciał
2
Brawo United, bardzo zasłużony gol
0
@kamiVeB jak to, najzimniejszy piłkarz z największą aurą w historii dostaje gwizdy?
3
Co ten Casemiro tutaj stworzył..
1
@Katalończyk 99 w sumie pod względem stosunku kadry do gry, może coś w tym jest.
4
Kibice Realu nie wytrzymaliby tygodnia, gdyby grali tak jak my za Setiena/późnego Koemana.
0
To co? Na następnym meczu puste trybuny?
1
2 anulowane bramki United, wiedziałem że te derby to będzie cyrk. Szkoda, że nie mogę oglądać.
1
@FCBparasiempre no i Mbuemo na 9. To będzie szaleństwo.
2
@Kgorecki2500 zakończenie dosyć idiotyczne, to prawda. Po tylu trupach to moralizatorstwo wydawało się dosyć śmieszne.
9
Odejście Dro to największe rozczarowanie w moim życiu. Nawet po odejściach Neymara czy Messiego nie byłem tak emocjonalnie rozbity.
0
@marcin62 on ma tam karierę menadżera z Fify w prawdziwym życiu.
1
@Rupert_Haubica w idealnej rzeczywistości grałby u nas nieprzerwanie od 2013 do dziś.
16
A nawet innymi zawodnikami.
4
Racing Santander, szacun za walkę !
3
Kwintesencja futbolu XXI wieku. Dyskusje z sędzią i pretensje o faul w pierwszej kolejności, kontra idąca na bramkę to sprawa drugorzędna.
0
To koniec. Jesteśmy dziadami
1
Z Wojtkiem już byśmy prowadzili.
2
Rashford nie zagrał dobrego meczu od listopada. Drugi Felix
0
Po co oni próbują strzelać bezpośrednio z wolnego, jeśli nie umieją?
3
@fejkenq nick Ćwiąkały to @VegetaPolska.
1
Jak się okazuje Grzegorz Jankowski jest kolejnym, po Tomaszu Ćwiąkale znanym użytkownikiem tej strony i ma nick @MesQueUnClub_87. Panie Grzegorzu może coś pan wspomni o La Rambli w następnym programie?
0
@Foesum w 2018 za mocne dla nich było Leganes. Niby nie trzecioligowiec, ale wstyd pozostaje.
4
@AmigoBlancos kiedy była viniciusomania gdzies w 2023 roku, na tej stronie dla pacjentów po lobotomii można było wyłapać bana za napisanie, że Vini wcześniej miał lepszą fryzurę.
2
Nie wierzę !!
Real z drugiej strony od zawsze miał talent do odpadania z malutkimi klubami w Pucharze Króla XD
2
Ktoś też żałuje, że nie ogląda? XD