1

Ależ City ma farta z tym VAR-em, bo tak wysoko od United od dawna nie dostali. Powinno być wyżej.

0

@Piotrek1993 nie taki dobry, bo jednocześnie City przegrywa.

1

Skąd Guardiola bierze tych Khusanovów i Rico Lewisów?

0

Przypominam, że nasz zarząd chciał wziąć tego Dalota, bodajże za Xaviego.

4

Oglądam tylko od drugiej połowy, ale United bardzo przyjemnie gra. Jak dobrze, że Amorim poleciał

2

Brawo United, bardzo zasłużony gol

0

@kamiVeB jak to, najzimniejszy piłkarz z największą aurą w historii dostaje gwizdy?

3

Co ten Casemiro tutaj stworzył..

1

@Katalończyk 99 w sumie pod względem stosunku kadry do gry, może coś w tym jest.

4

Kibice Realu nie wytrzymaliby tygodnia, gdyby grali tak jak my za Setiena/późnego Koemana.

0

To co? Na następnym meczu puste trybuny?

1

2 anulowane bramki United, wiedziałem że te derby to będzie cyrk. Szkoda, że nie mogę oglądać.

1

@FCBparasiempre no i Mbuemo na 9. To będzie szaleństwo.

2

@Kgorecki2500 zakończenie dosyć idiotyczne, to prawda. Po tylu trupach to moralizatorstwo wydawało się dosyć śmieszne.

9

Odejście Dro to największe rozczarowanie w moim życiu. Nawet po odejściach Neymara czy Messiego nie byłem tak emocjonalnie rozbity.

0

@marcin62 on ma tam karierę menadżera z Fify w prawdziwym życiu.

1

@Rupert_Haubica w idealnej rzeczywistości grałby u nas nieprzerwanie od 2013 do dziś.

16

A nawet innymi zawodnikami.

4

Racing Santander, szacun za walkę !

3

Kwintesencja futbolu XXI wieku. Dyskusje z sędzią i pretensje o faul w pierwszej kolejności, kontra idąca na bramkę to sprawa drugorzędna.

0

To koniec. Jesteśmy dziadami

1

Z Wojtkiem już byśmy prowadzili.

2

Rashford nie zagrał dobrego meczu od listopada. Drugi Felix

0

Po co oni próbują strzelać bezpośrednio z wolnego, jeśli nie umieją?

3

@fejkenq nick Ćwiąkały to @VegetaPolska.

1

Jak się okazuje Grzegorz Jankowski jest kolejnym, po Tomaszu Ćwiąkale znanym użytkownikiem tej strony i ma nick @MesQueUnClub_87. Panie Grzegorzu może coś pan wspomni o La Rambli w następnym programie?

0

@Foesum w 2018 za mocne dla nich było Leganes. Niby nie trzecioligowiec, ale wstyd pozostaje.

4

@AmigoBlancos kiedy była viniciusomania gdzies w 2023 roku, na tej stronie dla pacjentów po lobotomii można było wyłapać bana za napisanie, że Vini wcześniej miał lepszą fryzurę.

2

Nie wierzę !!
Real z drugiej strony od zawsze miał talent do odpadania z malutkimi klubami w Pucharze Króla XD

2

Ktoś też żałuje, że nie ogląda? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?