Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vegeta88 pierwszy sezon jest świetny, więc przynajmniej ten polecam. Drugi jest jeszcze spoko, choć powoli fabuła robi się zagmatwana, a trzeci już na własne ryzyko.
3
@blakkudium myślę, że tak naprawdę nigdy nie poznaliśmy jego prawdziwego potencjału. Zupełnie strzelił sobie w stopę wybierając United i to zahamowało jego rozwój
2
Dzisiaj nie ma co się zastanawiać nad wyborem meczu, muszę obejrzeć jak niemiecka machina rozjeżdża ten dream team PSG. Liverpool jak zwykle zrobi nadzieję na początku, a później Real (bądź sędzia) dokona na nich brutalnej egzekucji.
3
W tej historii musi być jednak ziarno prawdy...
4
@Doren01 na razie po 2 latach jeszcze nikt nie zapomniał o tej akcji z Wiechem, a i ubyło mu sporo zwolenników gdy wyszły na jaw jego sprawy prywatne.
@macio_944 normalnie też jestem przeciwko takiemu wyśmiewaniu, jednak po ilości jego postów krytykujących wygląd innych, zwłaszcza kobiet kiedy jeszcze był "anonimowy".. jakoś mi go nie szkoda.
13
@kuz na szczęście wizerunkowo jest już skończony. Według mnie już takie poglądy powinny go dawno skreślić, ale poniósł taką kompromitację, że na dobre wyszło.
7
Czy tak wygląda przeciętny kibic realu?
0
@4drian0 Detroit: Become Human, Horizon Zero Dawn, The Last of Us.
0
Brawo panowie z Milanu. Tysiąc okazji na 2:0, będzie karny dla rywali.
0
Jak Leao tego nie strzelił? XD
3
@marcin62 już zapomniałem o tym filmiku. Pamiętam, jak cały Internet robił kampanię, by ten biedak uwolnił się z toksycznego małżeństwa xd
0
@Esteban_ tego życzę nam wszystkim.
6
@Messibestplayerintheworld z kolei De Jong jeden z niewielu dobrych na boisku.
1
@Kgorecki2500 eh, chyba trzeba częściej słuchać ciebie, a rzadziej własnego instynktu.
18
Wolę taką wypowiedź, niż Torresa w stylu "dobrze robią, wszystko jest w porządku, jest git".
1
Ten sezon to jest jakaś komedia. Już dzisiaj rano wiedziałem, że po meczu będę coś takiego czytał
3
W tamtym sezonie Barca nawet grając w dziesiątkę przez całą drugą połowę potrafiła tak uśpić mecz, że aż człowiekowi zamykały się oczy przed telewizorem, ale ani przez sekundę nie baliśmy się o wynik - patrz mecz z Sevillą.
Teraz mając pełny skład po całkiem udanej pierwszej połowie kompletnie oddajemy inicjatywę rywalowi z końca tabeli, nie potrafiąc wymienić 3 podań po ich stronie. Ferran może mydlić ludziom oczy w wywiadach, że powoli wracamy do dyspozycji z tamtego sezonu. Różnica w intensywności i mentalu jest kolosalna
9
W którym miejscu?
2
0 różnych w drugiej połowie, tragedia
8
Dawno nie widziałem wygranego meczu, którego oglądanie kosztowało mnie tyle wysiłku..
0
Druga połowa tego meczu jest TRAGICZNA, oczy bolą od samego oglądania.
0
Weźcie już młodego z boiska. Kolejna strata piłki, tym razem na własnej połowie.
1
@CPuyol co on właściwie gwizdnął na naszą korzyść w tym meczu?
0
Jeśli nie wejdą mi różne na kuponie, to sędzia ma krew na rękach za nieuznanego z pierwszej połowy. Już mi ciśnienie skacze
27
Rashford się odpala przy odpowiedniej ilości płaczu na tej stronie
0
W tamtym sezonie po rozmowie z Flickiem w szatni włączaliśmy gaz, obecnie jest zupełnie odwrotnie.
2
@TR3YWAY wolałbym Lewego ze złamaną nogą na ataku, niż zdrowego Ferrana.
3
Jak na razie mi się podoba mecz, fajnie konstruujemy akcje, Fermin i Rashford grają dobrze, tylko ta skuteczność. Powinniśmy wygrywać 4:1 i to luźno
2
Niestety ostatnimi występami Ferran i Kounde hańbią koszulkę Barcelony. Tak, wiem że Ferran strzelił dzisiaj tap-ina.
0
Kounde fantastyczny jest w tym meczu