Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jonathan David był do nas przymierzany, dzisiaj w 70 minucie nadal siedzi na ławie Juventusu
0
Akcja bramkowa dwóch najbardziej wkurzających piłkarzy Realu, na domiar złego
0
Za każdym razem...
0
Niesamowite dziady z tej Atalanty. Strzelcie coś w końcu
1
Ale się niesamowicie dłuży ta połowa w meczu Realu. Nudna, schematyczna gra i pełno błędów. Juventus coś kontruje, ale nieudolnie. Nie chcę takich drużyn oglądać w końcowych fazach LM.
2
@Kgorecki2500 o Real jestem spokojny, tylko ta Atalanta...
3
Czemu Slot notorycznie nie wystawia Chiesy, który jako jeden z niewielu coś szarpie w ich ofensywie, w wyjściowej 11? Nawet ostatnio z United była asysta
0
@ali3gator serio? Bo madryle już go obwołali nowym Marcelo.
1
@ali3gator mamy tyle kontuzji, że nie nastawiałbym się na kolejne 4:0 czy 5:2.
1
Kane z bramką i każdy zadowolony.
0
Kalulu dobre te twoje wrzutki, ale nie rób więcej
55
Ważne, że zawieszenie dla Mbappe za połamanie nogi rywalowi anulowali.
0
@Sysia11 w żadnym PSG. Oby Alvarez miał do siebie szacunek
2
Tak zupełnie szczerze, to faktycznie może być TEN sezon Arsenalu. W tamtym sezonie byli świetny w wielu aspektach, ale ewidentnie nie wiedzieli co robić pod bramką. Jak na dłoni było widać brak rasowej 9, zwłaszcza z PSG. Być może Gyokeres był tym brakującym elementem układanki, jak niedawno Haaland w City
1
"Flop okienka", "Premier League zweryfikowała".
Mental.
1
@ViscaelBarca2007 źle oznaczyłem, na miejscu Alvareza też poszukałbym lepszego transferu, ale mimo wszystko jak najbardziej zrozumiały ruch.
3
Pierwszy raz Real się na coś przydał... Choć to też pokazuje, jak mocno trzymają władze tej ligi na smyczy
2
@OskP zawsze stawiam na Real, żeby przynajmniej coś zarobić w przypadku najgorszego scenariusza.
0
Madryciaki budzą się do życia po tym występie Doue
0
Te dwie czerwone kartki w meczu PSG faktycznie miały miejsce, czy Manzano znowu robi show?
1
@ViscaelBarca2007 Falcao, mówi ci to coś? Torres, Aguero, Forlan, Costa?
2
Nie wydaje się wam, że okropnie klatkuje obraz na TVP2? Przełączyłem na PSG na Canal Plusie i różnica jest ogromna.. Jakbym streama odpalił
1
@FcPortoFan1999 Węgrzyn absolutny top. Wierny wyznawca teorii "na trzeźwo nie komentuję"
1
@ZwyklyKibicBarcy04 mimo wszystko miło było zobaczyć znowu piłkarzy Barcelony skutecznych pod bramką. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna
5
Ludzie nie róbcie wstydu i nie brońcie tej drugiej kartki, wyobraźcie sobie w tej sytuacji Viniego zamiast Casado. Przez tą akcję mimo fantastycznego meczu mam pewien niedosyt. Nie rozumiem, dlaczego nie można weryfikować drugich żółtych kartek na VAR
3
Niesłuszna czerwona kartka ustawiła mecz, pamiętajcie
0
@AmigoBlancos i nadal się z niego śmiejemy
0
Wcale się nie dziwię, że Chelsea chciało za niego dać 90 milionów
4
Strasznie irytuje Kounde w tym sezonie
2
Uuu, ale pięknie to zrobił Yamal. Podanie fałszem wcześniej też klasa.