2

Jonathan David był do nas przymierzany, dzisiaj w 70 minucie nadal siedzi na ławie Juventusu

0

Akcja bramkowa dwóch najbardziej wkurzających piłkarzy Realu, na domiar złego

0

Za każdym razem...

0

Niesamowite dziady z tej Atalanty. Strzelcie coś w końcu

1

Ale się niesamowicie dłuży ta połowa w meczu Realu. Nudna, schematyczna gra i pełno błędów. Juventus coś kontruje, ale nieudolnie. Nie chcę takich drużyn oglądać w końcowych fazach LM.

2

@Kgorecki2500 o Real jestem spokojny, tylko ta Atalanta...

3

Czemu Slot notorycznie nie wystawia Chiesy, który jako jeden z niewielu coś szarpie w ich ofensywie, w wyjściowej 11? Nawet ostatnio z United była asysta

0

@ali3gator serio? Bo madryle już go obwołali nowym Marcelo.

1

@ali3gator mamy tyle kontuzji, że nie nastawiałbym się na kolejne 4:0 czy 5:2.

1

Kane z bramką i każdy zadowolony.

0

Kalulu dobre te twoje wrzutki, ale nie rób więcej

55

Ważne, że zawieszenie dla Mbappe za połamanie nogi rywalowi anulowali.

0

@Sysia11 w żadnym PSG. Oby Alvarez miał do siebie szacunek

2

Tak zupełnie szczerze, to faktycznie może być TEN sezon Arsenalu. W tamtym sezonie byli świetny w wielu aspektach, ale ewidentnie nie wiedzieli co robić pod bramką. Jak na dłoni było widać brak rasowej 9, zwłaszcza z PSG. Być może Gyokeres był tym brakującym elementem układanki, jak niedawno Haaland w City

1

"Flop okienka", "Premier League zweryfikowała".

Mental.

1

@ViscaelBarca2007 źle oznaczyłem, na miejscu Alvareza też poszukałbym lepszego transferu, ale mimo wszystko jak najbardziej zrozumiały ruch.

3

Pierwszy raz Real się na coś przydał... Choć to też pokazuje, jak mocno trzymają władze tej ligi na smyczy

2

@OskP zawsze stawiam na Real, żeby przynajmniej coś zarobić w przypadku najgorszego scenariusza.

0

Madryciaki budzą się do życia po tym występie Doue

0

Te dwie czerwone kartki w meczu PSG faktycznie miały miejsce, czy Manzano znowu robi show?

1

@ViscaelBarca2007 Falcao, mówi ci to coś? Torres, Aguero, Forlan, Costa?

2

Nie wydaje się wam, że okropnie klatkuje obraz na TVP2? Przełączyłem na PSG na Canal Plusie i różnica jest ogromna.. Jakbym streama odpalił

1

@FcPortoFan1999 Węgrzyn absolutny top. Wierny wyznawca teorii "na trzeźwo nie komentuję"

1

@ZwyklyKibicBarcy04 mimo wszystko miło było zobaczyć znowu piłkarzy Barcelony skutecznych pod bramką. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna

5

Ludzie nie róbcie wstydu i nie brońcie tej drugiej kartki, wyobraźcie sobie w tej sytuacji Viniego zamiast Casado. Przez tą akcję mimo fantastycznego meczu mam pewien niedosyt. Nie rozumiem, dlaczego nie można weryfikować drugich żółtych kartek na VAR

3

Niesłuszna czerwona kartka ustawiła mecz, pamiętajcie

0

@AmigoBlancos i nadal się z niego śmiejemy

0

Wcale się nie dziwię, że Chelsea chciało za niego dać 90 milionów

4

Strasznie irytuje Kounde w tym sezonie

2

Uuu, ale pięknie to zrobił Yamal. Podanie fałszem wcześniej też klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?