Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon film tez polecam, ciekawy dziwny klimat i niezły świr w głównej roli
3
Porażki w Klasykach są mega bolesne, niezależnie od okoliczności.
3
Zrobił im karnego i jeszcze się śmieje jak głupi do sera!
1
Przecież tu się jakimś 6:1 skończy xD
0
Yamal plis pokaż coś w tej drugiej połowie
2
Na razie jest dokładnie tak, jak każdy się spodziewał. Może znowu wejdzie magia w drugiej połowie jak w tamtym sezonie, ale jakoś tego nie widzę.
1
Sędzia chce nas dzisiaj ocalić przed pokoleniową kompromitacją. Dzięki panie sędzio
5
Vamos Barca cokolwiek by się nie stało dzisiaj.
3
@norbi77 z Rekinem na ataku, z Cubarsim i Kounde na obronie, niestety pesymistycznie to wygląda.
1
@FcPortoFan1999 wtedy co innego, mieli cały skład kontuzjowany. Dzisiaj nie ma wymówki
1
@Eklerek w tym próbują im dosłownie wydrukować mistrzostwo. W każdym meczu jakaś pomoc od sędziego od pierwszej kolejki. Jakbym oglądał Real
2
W tym sezonie sędziowie nawet w najmniejszym stopniu nie ukrywają się z tym, jak bardzo kibicują Liverpoolowi. Nie wiem, czy było tak zawsze, ale na pewno nie na taką skalę
1
@mekston o jeden ramadan za wiele.
2
Napoli pewnie zdobędzie drugie mistrzostwo we Włoszech, a w Lidze Mistrzów odpadną w 1/8 jak nie wcześniej.
0
@Antimadridista_WR już mają Mastantuono, który jak zacznie dobrze grać w piłkę będzie dziesięć razy gorszy.
5
@macio_944 Soto Grado nie jest nieudolny, on bardzo dobrze wie co robi i robi to po mistrzowsku.
0
Napoli nie cofać się, tylko strzelać drugiego.
0
@Pedri16Future podobno szatnia Realu miała przyjąć wczorajsze słowa Yamala z oburzeniem.
0
Przypomnijcie mi, czy kiedy Courtois, Alaba czy Carvajal gadali na nas bzdury przed El Classico, nasi spłakali się tak samo jak Real po żarcie Yamala?
0
@Filipem z tym Carrerasem wcale może nie być tak łatwo, nie jest to Maldini, ale sporo pracuje i jest zaangażowany (przynajmniej w tych meczach, które oglądałem)
4
@Giwera owszem, jest nas więcej. Zawsze się dziwiłem, że to na Jennifer Aniston patrzyła się zdecydowana większość.
5
Prawda, ale niech nie cwaniakuje.
0
@Kozinho. kiedy te gry wychodziły też potrafiłem całymi dniami siedzieć na konsoli, ale dzisiaj niestety mniej czasu i łatwiej o zmęczenie. Dlatego teraz 2 godziny przy jednej gierce to dla mnie długo.
1
@Kgorecki2500 trochę się tego obawiam, gra ewidentnie szykuje jakąś bombę fabularną, mam nadzieję że jednak wypali
4
Muszę przyznać, trochę obawiałem się, że Expedition 33 mi nie podejdzie, bo kupiłem to praktycznie w ciemno, patrząc jedynie na oceny i nie oglądając wcześniej gameplayu. Na szczęście tak się nie stało, gra jest bardzo dobra i w pewnych aspektach podobna do Dark Soulsów. Wczoraj złapałem się na tym, że grałem całe 2 godziny bez pchania fabuły do przodu, tylko po to by trochę się ponawalać z przeciwnikami. Akt 2 wydaje się zmierzać ku końcowi, więc pewnie została mi mniejsza połowa gry. W każdym razie polecam każdemu.
1
@macio_944 po czymś takim już raczej jest skończony na Twitterze, dziwne że nie był po tej akcji z przeprosinami. Lata głoszenia wyjątkowo szkodliwych poglądów, tylko po to by wyrzucić swoje "zasady" za okno po zwęszeniu wiadomo czego.
1
@Konradowskyy nasze najlepsze domowe koszulki to te z 2013/14, 2020/21 lub 2023/24. Szkoda, że w żadnej z trzech nie udało się nam nic wygrać.
8
@macio_944 oczywiście, że ten człowiek jest kibicem Realu. Profil odpowiedzialny za największy wylew gówna, jakie spotkałem na Twitterze. Teraz chciał się pochwalić pierwszym kontaktem z kobietą w życiu i się nieźle na tym przejechał
5
@Eklerek odkąd usłyszałem zachwyty Ćwiąkały nad Mastantuono, przestał być dla mnie poważnym dziennikarzem.
2
@Kgorecki2500 Atalanta kolejną pozycją na czarnej liście