Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak na razie mi się podoba mecz, fajnie konstruujemy akcje, Fermin i Rashford grają dobrze, tylko ta skuteczność. Powinniśmy wygrywać 4:1 i to luźno
2
Niestety ostatnimi występami Ferran i Kounde hańbią koszulkę Barcelony. Tak, wiem że Ferran strzelił dzisiaj tap-ina.
0
Kounde fantastyczny jest w tym meczu
1
Drugiego różnego nam nie dał xD
Pozdrawiam wszystkich, którzy jak ja mają rożniaki na kuponie
0
Kounde, dziękujemy za wszystko. W zimie się żegnamy.
2
Być może potrzeba nam było tej porażki z Realem? Rywal dzisiaj wiadomo że cienki, ale jaka zmiana w mentalu
1
Irytują z tym trzymaniem akcji... Jeszcze jakby był minimalny spalony, a tu kilometrowy jak byk.
7
@TR3YWAY nadal był pod wpływem uroku złej wiedźmy
0
@MessiForeverTheBest to jest jak porównywanie Messiego z Rasiakiem. Niby można, tylko po co?
1
Nie spodziewałem się Inakiego tutaj. Przewiduję mecz życia, na miarę występu w Klasyku rok temu.
0
@joloskyy no sorry, tylko jeden aspiruje od paru lat do miana najlepszego piłkarza na świecie. Nie ma co porównywać.
0
@Eklerek opinia na wyrost, bo po dwóch meczach.
1
@Eklerek jeśli goście strzelą na 1:2, to Bournemouth oficjalnie mistrzem Anglii
1
Co już się niektórzy podjarali na mistrzostwo City to ich.
0
@Roobo nie wypowiem się na temat Senyszyn bo nie widziałem wywiadu.
Natomiast Tusk opowiadał bzdury, w które starzy ludzie przed telewizorem mogli uwierzyć , bo raczej nie kojarzą kim jest Murański. Tym samym mieli powód do dołączenia do bojkotu Nawrockiego. Dziwne, że akurat jego podałeś jako przykład.
2
@Roobo jasne, niech przychodzi tam taki Braun i opowiada o piecach, których nie było i dajmy mu szerzyć takie brednie. Szanuję Rymanowskiego i rozumiem jego punkt widzenia, ale nie ucinanie kłamstw na wizji to dalsze szerzenie dezinformacji.
18
Ferran w pierwszym jak zwykle napawa lękiem, no ale Lewy po kontuzji, niech Flickowi będzie.
5
@Popitek12 mimo wszystko nawet na taką cienką Barcę za Flicka się czeka cały dzień. Za Xaviego, Koemana każdy kolejny mecz to była groźba.
2
@draxidox powiedział to, nad czym zastanwialem się od dawna. Cała dekada okradania kraju, podsłuchiwania sceny politycznej i przez 2 lata zero konsekwencji...
0
@clyde półfinał Ligi Mistrzów na Anfield. Przez ten jeden mecz niemal straciłem serce do tego sportu, zwłaszcza, że był to początek fatalnego okresu dla klubu.
0
@marcin62 śmieszniejsze jak mówią tak o Isaku. Ile on tam zagrał, 4 spotkania?
0
@Herato po drodze stracą parę punktów, a w 33 kolejce grają z Manchesterem City. Idealna okazja, by 3 raz im oddać mistrzostwo za darmo.
2
@DonCarletto "obecnie", to Antony jest lepszym piłkarzem od Salaha. Nie o to mi chodzi.
1
@norbi77 zgadzam się, z tym że od Bellinghama znacznie lepszy jest Valverde.
@Adi123456789 no właśnie. Zagra jeden dobry mecz i zapomina się o 4 poprzednich, w których nic nie gral.
0
@Adi123456789 większość spotkań w tym sezonie gra totalną padakę, poprzedni też miał absolutnie tragiczny, w tą wiosnę strzelił bodajże 2 gole w lidze.
0
@Kapitan9 no to już jestem w stanie zrozumieć, ale na tylu innych pozycjach potrzebowaliśmy wzmocnień, że byłoby to stratą pieniędzy.
4
@Dankho94isback różnica jest taka, że Ronaldo był wielkim piłkarzem, a Vinicius jest średniakiem z przebłyskami.
1
@norbi77 wszystko spoko, tylko obecna generacja gier w porównaniu z poprzednią to przepaść. Gry z okresu 2014-2018 były absolutnym technologicznym przełomem
2
Nie jara mnie obecna generacja Realu z tymi ich gwiazdorami. Zaczynam tęsknić za Cristiano, Kroosem czy Bale'm...
6
@Kapitan9 ?? Balde jest o klasę lepszy.