1

@Kasy wieloletnia tradycja kupowania tytułów, w tym roku ewidetnie podtrzymywana. Takie przywiązanie do własnych wartości trzeba docenić

2

Nie pomaga fakt, że Yamal był całkowicie pozbawiony zaangażowania i grał na wyje...

8



Valverde xD

2

@Filipem ojciec Yamala też jest normalny inaczej, ale to nie wina ich dzieci jednak.

2

@LeszekFCB Mbappe, Rodrygo są w porządku, choć ten pierwszy strzela za dużo goli.
Carreras na razie mi nie podpadł, Huijsen poza tym łokciem wczoraj też.

16

@Filipem tak, na pewno po latach gry takich piłkarzy jak Ramos czy Alba, kiedy nic się nie działo nagle jakiś dzieciak rujnuje morale zespołu. Litości

2

Porto dzielnie walczyło, niestety do wygranej zabrakło jednego różnego [*]

18

Ktoś musi strącić Bellinghama z jego piedestału. Jak widać seria kompromitacji w tamtym sezonie nie wystarczyła, nadal autentycznie myśli, że jest Zidanem. Najgorszy typ z całego Realu

0

Berkowicz znowu zabłysnął czymkolwiek ma we łbie. Jakim cudem tacy idioci są parlamentarzystami w tym kraju?

1

@norbi77 to ich środowisko po każdym meczu.

7

Człowiek widzi newsa o Carvajalu i może to świeże emocje po wczoraj, ale jakoś mu nie współczuje. Nie jest to może powód do radości i nikomu nie życzę urazów, bo to w końcu tylko sport, ale ciężko widzieć taką wiadomość po wczorajszych wydarzeniach i nie mówić o pewnej ironii losu.

1

"Barcelona w tym meczu, mówiąc wprost, wyglądała jak zespół grający bez trenera"

Ciekawe dlaczego?

5

@Toretto Messi był tylko trochę starszy, kiedy stawał się główną postacią Barcelony, nigdy nie pajacował w mediach. Fati nigdy nie wzniósł się na ten poziom, ale swego czasu było wokół niego sporo hype'u. Nie pamiętam żadnego cwaniakowania z jego strony.

3

@Patinka353 może i Real nie umie przegrywać, ale za to wygrywać też nie umie.

1

Niektórzy ludzie tutaj byli zdania, że Ferran nadaje się na naszą podstawową 9, tak tylko przypominam...

1

@macio_944 w ostatnim czasie już raczej ma jedynie przebłyski mądrości. Przez większość filmów to łapanie się czegokolwiek by zachwycać się Realem lub ich usprawiedliwiać w przypadku porażki.

0

@Maker0 niestety tymi wypowiedziami dał im motywacyjnego kopa. Real pokazał z Atletico, że nie mieli mentalu. Yamal zapalił w nich tą iskrę.

4

@macio_944 pięknie ukazana, cytując Ćwiąkałę, "wielopłaszczyznowa deklasacja" na jednym filmie.

5

Myślę, że duża część kibiców Realu się zgodzi, że Vini ma nasrane we łbie i jego odejście do Saudi League byłoby po prostu najlepszą rzeczą dla całego futbolu.

5

@culedawid do Viniego mu sporo brakuje i Brazol wczoraj o tym wszystkim przypomniał. Ale rzeczywiście, czym w zasadzie różni się paplanina Yamala od "10x więcej" Viniego?

0

@directedbyfcb ale profesjonalni komentarzy C+ widzieli tam karnego, a w końcówce walkę o pozycję Carvajala i Araujo. To jak w końcu?

1

@Eklerek inną sprawą jest, że ta sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Baba ma już 25 lat, on ledwo 18.

7



Pół roku będą akcje z tego meczu wrzucali XD
Ale nie dziwię się, też bym chciał odreagować po takiej serii porażek.

19

Ale bzdury. Mieli zdziesiątkowanego rywala w wyjątkowo słabej formie a i tak nie robili ogromnego wrażenia. W tym klubie jest tylko trochę większy progres od zeszłego sezonu z Carlo. To jest inna Barcelona, a nie Real.

5

@blakkudium Vardy jest w Serie A? XD
Post idealnie opisuje moją reakcję

1

@Kamiloza91 oczywiście, że przeżywamy. Przegrana naszego klubu z najbardziej znienawidzonym rywalem w meczu, wokół którego było szczególnie dużo emocji. Ja spodziewałem się przegranej i to wyższej, a i tak zabolało.

4

@Karol145 niestety to, że było 2:1 pokazuje raczej słabość Realu. Byliśmy dzisiaj okropni.

5

@adi7adi8 no oczywiście. W 91 minucie był klarowny karny po faulu Carvajala na Araujo.

7

@barcasempre patrząc na zerowe oczekiwania i przebieg większości meczu to dla mnie to 2:1 jest pozytywnym zaskoczeniem.

3

Swoją drogą ten mecz przypominał jeden klasyk za Koemana. Też Real z potężnym składem, my z jednym z gorszych w XXI wieku, też Real powinien zamknąć mecz w pierwszej połowie a w drugiej się męczyli i też skończyło się 2:1 dla nich. Tylko z tamtego meczu nie kojarzę tak skandalicznego sędziowania jak dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?